Opinie o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

Alicja

Na portalu internetowym z ogłoszeniami pracy, znalazłam dwie oferty zatrudnienia w Plastic Omnium Auto. Poszukiwane są osoby chętne do pracy na dwóch stanowiskach: Specjalista Automatyk Utrzymania Ruchu Pracownik Produkcji Czy aktualni pracownicy firmy podpowiedzieliby jak przygotować się do udziału w rekrutacji?

Młody śliczny

Nie polecam pracy w Plastic omnium na stanowisku operatora wózków jezdniowych oraz magazyniera gdyź szanowny lider Pan (usunięte przez administratora)jest dla pieniędzy oraz wyśrubowanej stawki prosto z Francji a nie dla pracowników, tak to polecam jak najbardziej pracę na innych stanowiskach oraz działach.

Ruda38
@Młody śliczny

Inne stanowiska nie lepsze w tej firmie liczy się hm co się liczy na pewno nie człowiek...to się nadaje do TVN Sądu Pracy do Inspekcji pracy to co tam z ludźmi robią totalna masakra ....Ja z stamtąd poszłam bo tam 100% dyspozycyjności A gdzie życie prywatne gdzie rodzina ...idziesz tam pracować to licz się że nie masz czasu dla domu dla rodziny ..od niedzieli do niedzieli pracujesz ..W pon zaczynasz rano kończysz w sobotę A w niedzielę na noc i kończysz za tydz w niedzielę rano nocki w poniedz zaczynasz popołudnie kończysz w sobotę...I tak w kółko...A weź się zbuntuj bo ja tak nie raz zrobiłam to MUSISZ IŚĆ SIĘ TŁUMACZYĆ DO KIEROWNIKA DLACZEGO....Hehehe paranoja..Kiedys im takie rządzenie się skończy jak ktoś się za to weźmie widocznie nie było śmiałków żeby ich do instytucji pod....C...

ABC
@Ruda38

Firma zawsze może wprowadzić czterobrygadowy system pracy. Wówczas będziesz mięć wolne np. w Pn i Śr a w Sb i Nd przyjdziesz za normalną stawkę. Myślisz, że to jest lepsze? Moim zdaniem przy takich chwilowych wahaniach w produkcji (gdy klienci zamawiają ponad normę) lepiej przyjść za 100% stawki w weekend. Sytuacje o których piszesz zdarzają się bardzo rzadko. Moim zdaniem lepszy jest system z płatnymi nadgodzinami niż czterobrygadówka.

@ABC

O czterobrygadówce tam się mówi od kilku lat ale firma ma takie opóźnienia w produkcji, że na weekendy studentów ściąga. Tam się produkcja nie zatrzymuje. Jak nie ma kim robić to ściągają z AAS na weekendy. Jak wypada święto to dają 200% (jeśli jesteś pod firmą) i jazda do roboty. Nie ma ludzi do tego by wprowadzić sztywny plan dla czterobrygadówki, zawsze się coś wysypie albo będą zaległości i trzeba ludzi ściągać na nadgodziny. Bywają ludzie którzy paski po 6000 wyciągali mimo że mieli 2800 brutto + premie (około 2900) netto. W OP się nie pracuje, tam się mieszka.

Matw

Jakie są premie i czy polecasz firme??

Kacperosss

Praca jako operator wózków widłowych ? ! O to chodzi czy jest opcja wyciągnąć fajna kasę w tym miejscu ?

@Kacperosss

Na wózku standardem jest praca 6 dni w tygodniu a przy zmianie z poranka na nockę robi się i i sobotę i niedzielę. Roboty jest więc dużo ale wychodzi za to około 3600 na rękę(32 nadgodziny). W okresie zimowym jak zaczną odpadać pracownicy na L4 to i więcej zarobisz Stan wózków jest zły. stare wózki, nożycowość wideł, zajechane koła.Na hali jest ciasno i łamanie zasad BHP poprzez zastawianie szlaków transportowych to norma. Do tego fatalna atmosfera pracy (mojej zmianie, nie wiem jak na innych)

Matw

Witam mam pytanie jak wygląda praca w tym zakładzie?? Jaka atmosfera oraz warunki pracy?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o na stanowisko Praktykant / Stażysta w dziale Inżynierii Produktu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Mam pytanie o hałas w pracy w p.o. Czy na badaniach lekarskich jest laryngolog i audimetr?

Kacperosss

Na chwilę obecną jak wygladaja warunki zatrudnienia ? Warto się zatrudnić w op?

Alicja

Na portalu z ofertami pracy widnieje ogłoszenie od Plastic Omnium Auto. Firma poszukuje pracownika na stanowisko Asystent Utrzymania Ruchu. Oferowana jest umowa na zastępstwo, na okres 1,5 roku. Będziecie aplikować? Interesuje Was praca na czas określony? Jeżeli odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, koniecznie podzielcie się z nami spostrzeżeniami.

Miś

Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat zarobków i dodatków do wypłaty dla nowych pracowników . Pytam jaka stawka za godz itd....

Alicja

@pp bardzo proszę o nieużywanie wulgaryzmów i o nieobrażanie pozostałych użytkowników forum. Wszelkie opinie da się przedstawić z zachowaniem zasad kultury, a zamieszczane tutaj wypowiedzi powinny być merytoryczne i pomocne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Leon

Wtem proszę o info jakie zarobki na początek dla nowych agencyjnych pracowników i jakie dodatki są premie czy wczasy pod gruszą obejmują tych przez agencję

Alicja

@Kolor Twoja wypowiedź jest niezgodna z regulaminem forum. Nie wolno podawać imion, nazwisk ani pseudonimów pracowników. Komentarze na forum powinny być konkretne i merytoryczne, tak aby pomagały użytkownikom w wyrobieniu sobie opinii odnośnie tego czy zgłosić swoją kandydaturę do pracy w danym miejscu. Twój wpis nie spełnia tej roli. Zachęcam Cę, abyś zapoznał się z zasadami serwisu gowork: https://www.gowork.pl/regulamin

Alicja

@Damiano a czy możesz napisać jakie są te dodatki pozapłacowe? Czy to jest premia uznaniowa czy może bonusy typu ubezpieczenie medyczne lub dofinansowanie do karty sportowej? Takie informacje są ważne dla wielu osób, które rozważają wybór pracodawcy.

Damiano

Firma placi na czas itp dużo jest dodatków jak się nie choruje. Jest pare wydziałów i od tego zależy jaka prace się ma. Ogólnie bardzo dużo godzin się pracuje. Co jest mankamentem i plusem. Nie ma się życia osobistego ale za to można dorobić. Wydział lakiernia bardzo toksyczy. Dużo chemii bardzo szkodliwej. Dużo pracowników ma po latach problem z wątroba. Ogólnie oceniam firmę jako dobrą. Ale moimi zdaniem za dużo godzin się pracuje. Mistrzami sa ludzie z lakierni pracują prawie wszystkie weekendy po sobota lub Niedziela po 12 godzin. Pełen szacunek dla nich. Ludzie roboty. Nic tylko praca.

Alicja

@Darek @Jasny czy możecie napisać jaka jest forma zatrudnienia w Plastic Omnium Auto? Można tam liczyć na stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Czy poza zasadniczym wynagrodzeniem oferowane są jeszcze jakieś premie uznaniowe? Stabilność pracy jest bardzo ważnym aspektem na rynku i dla wielu z naszych użytkowników będzie to cenna informacja.

Jaki jest dojazd z Bytomia jest bez płatny do firmy

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Paulina
@Kuba

Oczywiście, będzie mi bardzo przyjemne jeśli Pan się ze mną skontaktuje tel 605 121 248

Gutek

Firma ma dobra opinię jako pracodawca ale niestety nie każdy potrafi to docenić.

Miro

Niestety jak ktoś wypadł z firmy i żałuje tego to teraz cynicznie pisze o firmie?

BYŁY PRACOWNIK

KOCHANI CO SŁYCHAĆ CIEKAWEGO W WASZYM (usunięte przez administratora) ? JEST JUŻ WPROWADZONA 4 BRYGADÓWECZKA?

@BYŁY PRACOWNIK

O tej 4 brygadówce to gadać będą jeszcze przez 100 lat a i tak nie wprowadzą.

Alicja

@Karol, ja mogę Ci podpowiedzieć, co widziałam na stronie internetowej firmy. W zakładce aplikuj są dostępne różne oferty pracy. Jest też jest możliwość otwartej aplikacji, jeśli nie znajdziesz odpowiedniej oferty pracy dla siebie. Chyba, że po tym okresie czasu jaki minął od kiedy napisałeś post już wiesz na jaką ofertę pracy chcesz aplikować albo aplikowałeś? Możesz się tym podzielić na forum, no i oczywiście wynikiem rekrutacji również. @Były pracownik, pisząc swój post nie należy pisać w sposób obraźliwy oraz podawać danych osobowych. Dane osobowe są chronione przez prawo. Należy się stosować do regulaminu. Z Twojego postu można wywnioskować, że w obecnej chwili nie jesteś zadowolony z pracy. Co dokładnie w obecnej chwili Twoim zdaniem nie jest dobre w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o - Gliwice

• Jak się pracuje w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Omnium Auto Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plastic Omnium Auto Sp. z o. o