GLAMOX NT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o GLAMOX NT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pytajnik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jak się pracuje w Jasinie/Swarzędzu? Co się stało z Kierownikiem Centrum, że szukali nowego?

Odkąd pojawił się nowy dyrektor w firmie, pracuje się tutaj coraz gorzej, co mam na myśli? Atmosferę jaką tworzy sam dyrektor przechodzi wszelkie granicę. Doświadczonych pracowników ma za nic, takie pionki które przesuwa tylko po planszy, zero szacunku, nie liczy się w ogóle ze zdaniem niczyim, widzi tylko czubek własnego nosa. Nie zna sie na konkretnej pracy, a ma najwiecej do powiedzenia, nieważna jest jakoś tylko byle była ilość narobiona. Każdy już ma go powoli dość tak jak i kierownicy tak i cała załoga, bo ciężko pracować w takich warunkach. O kulturze tego człowieka już nie wspomnę, bo nawet nie potrafi odpowiedzieć na zwykłe "dzień dobry" , jakby nas nie było. Nie polecam ogólnie pracy tutaj, szkoda zdrowia i codziennego stresu- "co znowu dziś będzie nie tak"...

Zawiedziona

Pracuję w tej firmie od wielu lat i tak źle jeszcze nie było. Za Pana RGA było normalnie. Chciało się przychodzić do firmy i ją rozwijać. Cele były jasne i konkretne. Za Pana BWE było ciężko ale również konkretnie a czasy dzisiejsze to najgorszy okres tej firmy. Tak ciężko pracowaliśmy wspólnie na sukces tej firmy a od czasu zmiany dyrektora prócz malowania trawy przed przyjazdami delegacji z Estonii to ciągły (usunięte przez administratora). nie wiem kiedy wreszcie ktoś to zauważy....

@Zawiedziona

Dziękujemy za wyrażenie Twoich zastrzeżeń do obecnej sytuacji w naszej firmie od czasu przybycia nowego dyrektora. Rozumiemy wpływ, jaki wywarło to na atmosferę pracy i Twoje ogólne wrażenia. Tworzenie pozytywnego środowiska pracy jest dla nas sprawą najwyższej wagi i poważnie traktujemy Twoje opinie. Czujemy się odpowiedzialni za rozwiązania tych kwestii i poprawy sytuacji. Jeśli wydarzyły się konkretne incydenty lub masz jakieś sugestie, którymi chciałbyś/chciałabyś się podzielić, zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu z nami. Twój wkład jest cenny, ponieważ staramy się stworzyć wspierające i satysfakcjonujące miejsce pracy dla wszystkich pracowników. Natalie Wintermark Chief People & Culture Officer Glamox Group

Orkan

Od paru miesięcy ES-System NT/Glamox NT ma nowego dyrektora i w tak krótkim czasie dał poznać się od najgorszej strony - (usunięte przez administratora)jest tutaj codziennością, poniżanie pracowników to coś co wychodzi mu najlepiej. Brak wiedzy przykrywa bezczelnością.

Zawiedziony
@Orkan

Zmiana dyrektora miała w końcu przynieść jakaś nowoczesność i usprawnienia do firmy a to co się dzieje to (usunięte przez administratora)i malowanie trawy na zielono przez nowego dyrektora. Nie polecam- sam się zaczynam rozglądać za inna praca bo jak ma to być kierunek firmy to trzeba uciekać z tonącego okrętu. Szkoda bo myślałem,że w końcu będzie nowocześnie, tak to zawiało znowu latami 90'

T
@Orkan

Szczera prawda, dyrektor zachowuje się ordynarnie i infantylnie, krzyczy o byle co, obraża się jak dziecko, to nie jest zachowanie które powinno się pokazywać na takim stanowisku

@T

Dziękujemy za podzielenie się Twoimi zastrzeżeniami na temat ostatnich zmian w naszej firmie oraz zachowania naszego nowego dyrektora. Rozumiemy Twoje rozczarowanie i traktujemy te sprawy poważnie. Jesteśmy świadomi zgłoszonych problemów i odpowiednio je rozwiązujemy. Naszym celem jest tworzenie nowoczesnego i wydajnego środowiska pracy, a wszelkie niedociągnięcia staramy się korygować. Jeśli wydarzyły się konkretne incydenty lub masz dodatkowe uwagi, którymi chcesz się podzielić, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Twój wkład jest cenny, ponieważ staramy się ulepszać i zapewniać pozytywny kierunek dla naszej firmy Natalie Wintermark Chief People & Culture Officer Glamox Group

@Orkan

Dziękujemy za Twoją opinię na temat zachowania nowego dyrektora. Zajęliśmy się tym tematem i podjęliśmy odpowiednie działania. Natalie Wintermark Chief People & Culture Officer Glamox Group

Nikt

Dla mnie odwaga jest tym że birze się życie w swoje ręce, a nie udaje się że robimy dużo a spychamy problemy na innych ludzi niestety dyrektor jaki jego podopieczny pan C. unikają odpowiedzialności. Jeden stosuje mobbing drugi go kryje. Przykro bo wydaje się że za swe czyny trzeba ponieść konsekwencje, niestety ponoszą ją ludzie z produkcji którzy zostali zwolnieni przez brak kompetencji pana C. który dużo mówi ale mało przekłada na czyny. Ciężko szukać tu pracy jeśli ktoś pracuje po 12h nie licząc na dodatkową premie czy lepiej płatne nadgodziny. Przykro ale jeśli pan W i pan C dalej będą pracować na swoich stanowiskach nie ma co liczyć na spokojną pracę. Nie mówiąc o zarobkach powyżej średniej krajowej (niemożliwe). Ludzie na innych stanowiskach jak logistyka, magazynierzy, technologia, nie mówiąc kierownikach też odczuwają stany lękowe czy depresyjne. Każda praca stresuje i wymaga od nas poświęcenia czy wyrzeczeń lecz gdy dajesz z siebie 110% i przychodzi do ciebie pan W. i C. Zamiast motywować to w zamian dostajesz wiązankę że do niczego się nie nadajesz i zatrudnią Ukraińców z intonacją jak by rozmawiali z dzieckiem. Sam rasizm obu panów pozostawia wiele do życzenia gdzie jeden już dostał ostrzeżenie bo stosował już mobbing wobec pracowników C. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów firmie bo oddałem/am jej dużo cześć.

Bezczelne
@Nikt

Czyli dla Ciebie odwaga przejawia się pisaniem anonimowych komentarzy na dany temat zamiast szczerej rozmowy twarzą w twarz ? Szykanować w internecie jest łatwo, ale odwagi, jak widać brak. Pozdrawiam

@Bezczelne

@Nikt Dziękujemy za Twoje uwago na temat obecnej sytuacji w naszej firmie. Traktujemy ich poważnie i jesteśmy zaangażowani w tworzenie pozytywnego środowiska pracy, w którym każdy czuje się doceniony i szanowany. Jeśli masz dodatkowe informacje do przekazania, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Twoja opinia jest dla nas ważna, ponieważ staramy się utrzymać zdrowe i wspierające miejsce pracy. Natalie Wintermark Chief People & Culture Officer Glamox Group

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie GLAMOX NT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
Mik

Zgadzam się z poprzednikami odkąd się zmienił dyrektor to nie ma spokoju na hali ludzie to zwykli robole dla niego to co on wyprawia to podchodzi pod mobbing istne szantażowanie ludzi z jego strony, że zatrudni Ukraińców na ich miejsca tylko kto z nimi będzie pracować ja się pytam, ma się za nie wiadomo kogo nieomylnego. Teraz to tylko pasuje szukać innej pracy, jak tak dalej będzie to długo ten okręt niepopłynie z takimi osobami zarządzającym, bo jak to mówią lepiej to już było. Pozdrawiam i życzę miłej lektury pracownikom.

@Mik

Dziękujemy za wyrażenie Twoich obaw na temat ostatnich zmian w zarządzaniu i ich negatywnego wpływu na środowisko pracy. Traktujemy te kwestie poważnie i czujemy się odpowiedzialni za ich rozwiązanie. Nie tolerujemy żadnego rodzaju złego traktowania ani nękania. Naszym priorytetem jest stworzenie miejsca pracy pełnego szacunku i integracji dla wszystkich pracowników. Badamy zgłoszone problemy i podejmujemy odpowiednie działania. Natalie Wintermark Chief People & Culture Officer Glamox Group

Tiger

Nie polecam chyba że Ukraińcom bo to w nich dyrektor widzi przyszłość tej firmy a nie w swoich doświadczonych pracownikach których ma za nic. Dyrektor myśli że ludzie to maszynki które w nieskończoność można podkręcać bo najważniejsze są ilości i rosnące słupki.

@Tiger

Dziękujemy za wyrażenie Twoich zastrzeżeń. Rozumiemy Twoją frustrację. Pragniemy zapewnić, że cenimy wkład i wiedzę wszystkich naszych pracowników, niezależnie od ich narodowości. Naszym celem jest wspieranie środowiska pracy opartego na współpracy i integracji, w których docenia się umiejętności i poświęcenie członków naszego zespołu. Jeśli masz jakieś konkretne przypadki lub sugestie, którymi chciałbyś/chciałabyś się podzielić, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Twoja opinia jest ważna, ponieważ nieustannie dążymy do ulepszania naszej firmy i zapewniania dobrego samopoczucia naszym pracownikom. Natalie Wintermark Chief People & Culture Officer Glamox Group

Lars

Witam, ogólnie nie polecam nowy dyrektor zapatrzony tylko w słupki i chęć pokazania się przed właścicielami firmy. Mobbing który stosuje chyba przyszedł z Meksyku o którym ciągle opowiada, gdzie spędził ostatnie lata swojej "kariery". Wiele osób na wysokich stanowiskach złożyło wypowiedzenia i szykują się niestety kolejne po tym jak się okazało z kim/czym przyszło się mierzyć. Dyrektor uważa się za osobę nieomylną i twierdzi że osoby które się zwalniają nie były potrzebne a jednak nerwowo szuka ludzi z produkcji i innych stanowisk na miejsca poprzedników gdzie nikt nie chce iść bo wiedzą jaka jest sytuacja, zdziwiło by mnie gdyby któryś kierownik zgodził oddelegować tam osobę/y. Nie polecam pracy tutaj przez obecnego dyrektora, chyba że myślimy o pracy sezonowej bo ciężko powiedzieć ile firma w Dobczycach będzie istnieć. Tak że bierzcie najwyższy pakiet zdrowotny LuxMed (tam chyba psycholog jest darmowy) i zapraszamy :)

@Lars

Dziękujemy za podzielenie się Twoimi obawami dotyczącymi nowego dyrektora i zmian zachodzących w naszej firmie. Rozumiemy, że masz zastrzeżenia do stylu zarządzania i decyzji. Wszystkie opinie traktujemy poważnie i zachęcamy do otwartego dialogu. Jeśli masz konkretne uwagi lub sugestie, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Natalie Wintermark Chief People & Culture Officer Glamox Group

Mona

Nie polecam.Bardzo niskie zarobki. Zmienił się Dyrektor zakładu i ludzi ma za " zero". Za długo w Meksyku przebywał i nie ma pojęcia facet jak rynek pracy w Polsce wygląda. Jeżeli ktoś lubi (usunięte przez administratora) to polecam z całego serca.

@Mona

Dziękujemy za Twoją opinię. Doceniamy Twoje zastrzeżenia dotyczące płac i niedawnej zmiany na stanowisku dyrektora naszego zakładu. Staramy się zapewniać godne wynagrodzenie i wierzymy, że różnorodne doświadczenia mogą przyczynić się do naszego sukcesu. Jeśli masz jakieś szczególne obawy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą. Natalie Wintermark Chief People & Culture Officer Glamox Group

Codziennie przed praca człowiek się zastanawia z jakim humorem przyjedzie dyrektor. Czy bedzie miło czy(usunięte przez administratora) na całego.

pracownik 2

Szkoda że ta sytuacja spowoduje odejście z firmy wartościowych ludzi , zazdroszczę zespołowi logistyki który będzie przez niego prowadzony, ciężko dziś spotkać osobę z takim szacunkiem do ludzi i wizją jak on ma , nie pracuje z nim bezpośrednio ale wystarczy z nim chwile porozmawiać jak przechodzi przez produkcje

XYZ

To co wyprawia nowy dyrektor jest poniżej wszelkiej krytyki.(usunięte przez administratora) Zero szacunku do ludzi, którzy tutaj pracują i myślenie że się pozjadało wszystkie rozumy i jest się nieomylnym. Szkoda wielka, bo po takim czasie jedyne co pozostaje to szukanie nowej pracy, żeby nie zniszczyć sobie zdrowia przez tego człowieka.

Smutny
@XYZ

Nie wiem kiedy wreszcie zarząd to zauważy.... Mam wrażenie że każdy chowa głowę w piasek a dział personalny jest całkowicie obojętny na nasze informacje. Zobaczcie ile osób już odeszło, a dyrektor przez małe "d" jeszcze bardziej się rozbestwił bo skoro nikt nie reaguje to znaczy że ma władzę absolutną.... Karków otrząśnij się wreszcie i zareaguj zanim dojdzie do rękoczynów...

Olga

Ktoś jest w stanie podać dokładną stawkę, jaką się tam zarabia? Pytam, bo padały krytyczne komentarze o zarobkach, a dokładnych informacji zero. Więcej jak minimalna? I jak z umową, jest umowa o pracę?

zawiedziony były pracownik

No wiecie co? Ja bym się wstydziła tyle ludziom dawać wypłaty...

@zawiedziony były pracownik

A ile dawali? Sporo osób narzekało na wypłaty, może w końcu ktoś poda szczegóły?

Viton
@Michał

Nie dowiesz się raczej

nocul

Hehe, więcej to się w Biedronce zarabia

Ojciec Mateusz

Polecam wszystkim którzy lubią mało zarabiać.

Kacper

@hauuu a dlaczego ludzie odchodzą ?

Hauuu

Ludzie odchodzą. Nie byle jacy ludzie tylko ci naprawdę co mają wiedzę na temat elektroniki. Jak firma nie jest w stanie dać podwyżki to będą za chwile zatrudniać piekarzy, dekarzy i brukarzy.

och

Dla mnie idealne jest to, że zapewniona jest umowa o pracę, bo o stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, bo wszędzie wciskają pracownikom śmieciówki, a tak można być pewnym tego że chociaż dorzucą do tego odpowiednie benefity socjalne do podstawy.

radek

ile pytań, jejejej. ale na pewno mamy na myśli tą firmę, która jest podobno największą polska firma działającą w branży oświetleniowej? bo faktycznie to różnica cyz nazwe pisze się z myślnikiem czy też bez na przykład. bo jak to o tą z oświetleniem chodzi, to moim zdaniem u nich dobre są zarobki, bo i firma dobrze prosperuje.

Pracownik najemny

@ntm - Pracownicy NT także Cię pozdrawiają, ale krępuj się. Pisz ile chcesz! @InowrocławMedLx - Przestaw się na "nich", co Ci szkodzi spróbować. :))

Zostaw merytoryczną opinię o GLAMOX NT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kraków

• Jak się pracuje w GLAMOX NT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GLAMOX NT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLAMOX NT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GLAMOX NT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ