Opinie o MM Group w Bydgoszcz

Marcinek

Witam, kto nie dostał wypłaty ?

Elcztery
@Marcinek

Ja kolego nie dostałem.

Marcinek
@Elcztery

Wiesz może czemu ? Dzwoniłem to nikt nie wie kiedy będzie. Nikt nie jest upoważniony. buhahaha

aleks

Ma być wszystko wyjaśnione w poniedziałek z wypłatami ,,Ponoć,,ale jak będzie to naj starsi indjanie nie wiedza tak więc na kasę nie liczcie do poniedziałku a dojeżdżać do pracy na wodzie ich to nic nie obchodzi

adam

to znaczy ze wszyscy dostali wyplate tak??

adam

nie jestem na L4 ,tylko 20 czerwca sie zwolnilem z tej ????? firmy wiec nalezy mi sie wyplata za 20 dni i urlop

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
adam

i co ja nie mam kasy na koncie ,czy ktos dzis dostal ???

zen
@adam

a jesteś na L4? czy robisz normalnie?

skład

nie gadajcie na ogólnym forum zadzwoń sobie na inny skład albo do opiekuna a nie dawaj pola do popisu dupkom z konkurencji

skład
@skład

sam jesteś (usunięte przez administratora)i nierób zwykły robol od czarnej roboty. Ci co mają swój skład bronią swoich racji a ty robolu życia nie znasz

Brak

Ja już mam dosyć tej całej sytuacji:( Nie wiem co mam robić. Podobno jak ktoś siedzi na L4 to nie dostanie wypłaty,ale ja mam przepracowany cały czerwiec i pierwszy tydzień lipca,więc powinienem dostać swoją należność za czerwiec. Ktoś mi powie jak to wkońcu jest?

xxx

czy ktos dzis dostał wyplate na konto ,bo ja w dalszym ciagu nie mam :(

hhhh

(usunięte przez administratora)głupi ty polskiego węgla na oczy nie widziałeś a jeśli chodzi o siedzenie na progu budy to niech Ci żal (usunięte przez administratora) ciska bo nasza firm to i tak płac wypłatę, ty (usunięte przez administratora). ... do półki możesz bo jak nam ruszą dostawy to ty pójdziesz na kuroniówkę

czik

bardzo dobrze orzech gruby

Orzech gruby.

TO JAK SIE NIE PODOBA TO UCIEKAĆ Z FIRMY!!!! PRECZ OSZCZERCA I TYM CO ZA PLECAMI FERMENT SIEJA !!!! ZAMKNIJCIE TO FORUM BO TU SAME GLUPOTY PISZA ANONIMOWI LUDZI. POZDRAWIAM BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE. TEN CO CHCE PRACOWAC BEDZIE PRACOWAL. POZDRAWIAM

dark

konkurencja bardzo dobrze ktoś im wygarnął prawde

węgielek

No cóż publiczne forum ma to do siebie że każdy moż pisać co chce tymbardziej że anonimowośc powoduje nie możliwość sprawdzenia informacji ,Jeszcze raz pozdrawiam konkuręcję troszkę szczęki poopadały prawda?

mm

Jaki nowy zarząd sparawdzcie sobie krs żadnych zmian więc jaki nowy zarząd

Elcztery

A czemu chorobowe nie dostanie wynagrodzenia? Ostatnie dwie wypłaty na L4 wpłynęły mi od sw.pl, a nie od mm i gg work. Więc i w tym przypadku powinno tak być :)

www

Koledzy też pracuje na składzie ale wydaje mi się ze trochę przesadzacie i przeginacie co do wypłat to ta firma zawsze była wzór może trochę inne sprawy kuleja ale wypłaty zawsze były i na czas ale jak dla ciebie problem ze 11-go rano nie ma to nie wiem gdzie się urodziłeś nawet w budżecie nieraz jest tak ze jest poślizg 1 dniowy wiem bo zona pracuje. Kolego (usunięte przez administratora)w handlu chcesz mieć spokój i stabilizacje? To zmień prace na mundurówke bądź budżet. W tym sektorze w jakim pracujemy i ogólnie w handlu nigdy nie będzie stabilizacji dzisiaj jestes jutro cię nie ma.

Bartek
@www

Kolego można mieć spokój i stabilizację w handlu. Pracowałem kiedyś w branży handlowej i był prosty układ: podstawa+ prowizja od sprzedaży. Jak się kitą gruszki zbijało cały miesiąć, to było cienko, bo tylko podstawa, a jak się pracowało solidnie, to już na dodatkowy kieliszek chleba było :)

xxx

podaj tel ,tez zadzwonie ,bo nie mam kasy na koncie

mjgkfg

*byłby wystawiony

Bartek

Dziś u mnie nadal brak wypłaty. Chociaż podobno zostaly wypłacone. Niezbyt podoba mi się ta sytuacja. (usunięte przez administratora)Chyba trzeba znikać z tej firmy, bo spokojnej przyszłości tu nie ma.

węgielek

Panowie i Panie z tego co w prywatnych rozmowach mówią koledzy ze składów w woj mazowieckim to kasa wpłyneła do wszystkich , mało tego właściciel mojego placu otrzymał przelew co prawda z siedmiodniowym opóżnieniem ale kasa mu wpłyneła , na temat dostaw węgla isprzętu nie będe się wypowiadał , poczekamy tydzień i zobaczymy choć jestem przekonany że ruszą dostawy i wszystko wróci do normy , pozdrawiam coraz bardziej wściekłą konkuręcję

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group