Opinie o MM Group w Bydgoszcz

M.W.

dlatego widzicie, nie ma żadnych perspektyw, to tylko agonia, chyba ze znajdzie się następny inwestor i wyłoży 100 milionów.

pl

A są przecież składy co robią po 10 tyś utargów. I wcale nie żartuję.

dk
@pl

sklady ktore robia po 10 tysiecy hahahaha teraz na miesiac tyle to bedzie rekord hehe co ty gadasz!!!!! najwieksze sklady inowroclaw torun maja pusto jak i wiekszosc

M.W.

Nie ma co ukrywać ta firma i tak jest skazana na upadek. Można policzyć: średni utarg 200 tyś. X 10% marza= 20Tyś. Minus koszta transportu, utrzymania składu, pensja kierownika i kierowcy, leasingi i czynsz wychodzi mały zysk. ale trzeba jeszcze uwzględnić zgraję nierobów w Bydgoszczy, która trzeba utrzymać (dział kontroli, monitoring itp) i wychodzi strata. Dwa lata temu jak były dodatkowe wpływy z nadstanów to starczało jeszcze na reklamę. ale teraz nie da rady pokryć wszystkich kosztów. Wiec szukajcie innej pracy

hm
@M.W.

średni utarg 200 tyS?! Ciekawe ile składów ma takie. W mojej okolicy 70-80 tyś to maks. Co do darmozjadów z kontroli i monitoringu się zgodzę. Moim zdaniem źle się w firmie zaczęło odkąd wprowadzono monitoring online i zatrudniono kilkadziesiąt osób do patrzenia w monitor i dzwonienia z bzdurnymi pytaniami. A co teraz robi dział kontroli9kontrolerzy)? Przecież nie mają nawet samochodów. Siedzą w domach , podpisują listy i biorą kasę za nic. A my robimy na nich ręcznie ładując węgiel! @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

???

--------------------------------- Ludzie wy se tu żarty robicie a co mają powiedzieć pracownicy co nie dostali pensji? Powiedzieć dzieciom, że nie zjedzą dziś śniadania, obiadu bo firma nie przelała należnego wynagrodzenia? Poza tym pensji nie dostali również ci co przepracowali cały czerwiec, więc po co w ogóle ta dyskusja o L4, o zusie, itp!!! -------------------------------------------

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
piter

Ja to chyba prmię dostałem !! wypłata jak zwykle punktulanie l 4 to ściemnienie brak wyjścia ratują was 2 umowy ha ha wstyd po co tu pracujecie ;(

Lolek
@piter

Wstydem jest to, że Cię w podstawówce pisać poprawnie nie nauczyli. O szacunku do innych nawet nie wspomnę...

Piter

A tak wogule to sram na frajerstwo z dumną piersią mogę powiedzieć że jestem kierownikiem tego składu !! Zawsze byłem doceniany tylko raz d.k, mnie po k.... faktycznie brany i gnoje tam pracują tego dział już nie powinien istnieć dla składów starych jeśli ktoś wie o czym mówię nie szanuje was za te gadanie bym podał z kond piszę ale sobie daruję !!!!!! mnie nikt do niczego nie zmuszał a pewno utarg 200 tyś m-c zawstydzi większoć cwaniaczków z tego forum tylko dajcie sprzęt i węgiel i jade z tematem trzeba było być człowiekiem dla klientów i ich szanować :) Brany

piter

A ja wam powiem L 4 to nie oznacza że masz dostać wypałatę najpierw kontrola w domu i spradzenie czy faktycznie pan hory jesteś ! Mam nadzieje iż sam żąd was upierdoi i kara konkretna za nie zastanie w domu ;) ha ha ha ! Ja sam Budowałem muój skład sam go rozkręciełem z kierowcą jestem dumny z siebie że stać mnie było na takie coś a szczeże to widzę że kupa frajerstwa tu pracuje bo jak byś robił na moim składzie to był byś dumny z ilośći zadowolonych klientów którzy cię szanują bo byłeś przeciwnośćią do tego co media opowiadają !!

Kierownik

To w centrali jest cisza? nic się nie dzieje? To skąd będziemy miec dostawy??? Nie wiem, czekac czy zawijac się?????????????????????????????????

Jan

Sklad na Bialych Blotach stoi....maszyny zabrane a na weglu polozyla reke prokuratura. Ludzie obudzcie sie!!!!!!!!!!!!! Kto wam ciagle wkreca ze bedzie dobrze!!!!!!!!!!!! Tomiejsce jest do zamkniecia...toczy sie postepowanieonielegalnosc tego skladu poza tym o wyciecie lasu i zasypanie jeziora.Jakie skladywegla.pl skoro to caly ruski wegiel...tak naprawde to sie nachapali wlasciciele a was zrobili w konia. Nawet jak ta elyta posiedzi toi tak tyle odlozyla zedo koncazycianicniemisi robic waszym kosztem i oszukiwaniem ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!

l4

Osoby ktore sa na na zwolnieniu lekarskim musza otrzymac wypłaty. Bo wypłaty płaci zus! wiec sklady musza kazdemu kase przelac. Bo nie placa wyplat z wlasnej kasy tylko z kasy zusu!! pozdrawiam

rekin

PIERWSZY MIESIAC PŁACI PRACODAWCA

cwany
@l4

Co Ty w ogóle gadasz ? powyżej 20 pracowników w firmie ZUS nie płaci. Wiem bo jestem Na L4.

l4
@cwany

ja tez jestem na l4. i bylem w zusie dowiadywalem sie coi jak. i w naszym przypadku firma zus przelewa kase za l4 na konta skladow wegla a sklady wegla przelewaja kase na nasze konta. tak mi powiedziala Pani w zusie. pozdrawiam

cwany
@l4

Mi mówiono coś innego. Pojadę osobiście i się dowiem.

Elcztery

Dzwonilem do opiekuna w sprawie braku wypłaty. Powiedział, że sprawdzi w biurze co jest grane. Od tamtej pory nie odbiera telefonu. Bardzo honorowi ludzie tam pracują. Żenada. Mogli by powiedzieć o co chodzi. Jak nie mają zamiaru tego wypłacać, to niech powiedzą otwarcie o tym i zawijamy się z tego syfu.

ggg

Nie rozumie Was. Wszyscy co przebywają na L4 kasy nie dostali i podejrzewam że nie dostaną za walenie w ch... Szkoda mi tylko tych osób, które naprawdę chorują. Niektórzy widzę, że nie zdają sobie sprawy, że groźby są karalne

klient

(usunięte przez administratora).Byłem 2 lata temu na dwóch składach zatrudniali samych tepaków aby wmawiali ludziom że węgiel jest Polski, tylko myśląca osoba wiedziała o co chodzi a tam takich nie było, a teraz was sami orżneli hahaha, dobrze wam robole i oszuści

Wyjebka

(usunięte przez administratora). Obejdę się bez tej kasy, pare dobrych fuch i wypłate się odrobi.

zonk

L 4 mam w 100% zasadne a kasy obowiązkowej nie wypłacili mówią, że to MM Group a teraz są składywęgla żenada ciekawe czy tvn się tym zaintersuje

miłków

Ja czekam do poniedziałku a później idę do inspekcji pracy. Nie będę czekał aż zlikwidują firmę.

górnik

Witam kolegów z naszej "ZAJEBISTEJ" firmy. Moim zdaniem a mam taką teorię Ci ktorzy nie dostali pensji to te składy, ktore będą zamknięte skoro mają zrobic redukcję do 250 składów. zbierzcie informacje czy 100 składów nie dostalo wyplaty i wszystko będzie jasne. Smutne ale chyba prawdziwe. pozdrawiam

nnn

Spełnił się czarny scenariusz. Spora część pracowników na składach nie dostała należnego wynagrodzenia. Widocznie nie wszystkim starczyło kasy. Wydaje się pewne, że w lipcu pracujemy w czynie społecznym....

miłków

Witam. Jestem na zwolnieniu lekarskim i nie otrzymałem wypłaty . Dzwoniłem do księgowej i twierdz że nie wie kiedy będzie wypłata a kadrowa twierdz że wypłaty poszły tylko dla kogo?

gfg
@miłków

To samo mi powiedzieli.

xyj m

witam i jak macie wypłaty???

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group