Opinie o MM Group w Bydgoszcz

Skąd te info masz????

@tedi

Nie rozśmieszaj mnie.

fr

Wyrok Sądu Najwyższego z 23 maja 2012 r. , sygn. akt I UK 447/11 Jeżeli pracodawca-płatnik nie wypłaca należnych pracownikowi świadczeń chorobowych lub wypadkowych, ZUS ma obowiązek przejęcia obowiązku ich wypłaty, gdy pracownik tego zażąda. Sąd Najwyższy w kończącym sprawę wyroku wskazał, że płatnik składek jedynie formalnie wypłaca świadczenia chorobowe ze środków własnych, bowiem w istocie rzeczy wypłaca je ze środków funduszu chorobowego. Pracodawca rozlicza bowiem wypłacone świadczenia należnymi składkami na ubezpieczenia społeczne, które ZUS gromadzi w Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Sąd Najwyższy stwierdził też, że płatnik składek jest przede wszystkim, zgodnie z jego nazwą i statusem prawnym, podmiotem zobowiązanym do zapłaty należnych składek na ubezpieczenia społeczne i tylko wtedy wykonuje inne zadania ze stosunków ubezpieczenia społecznego, jeżeli zostają mu one powierzone przez ustawodawcę w ramach powinności określonych w ustawie. Jeżeli więc płatnik składek, który zgłasza do ubezpieczenia chorobowego powyżej 20 ubezpieczonych, nie wypłacił ubezpieczonemu zasiłku chorobowego i świadczenia rehabilitacyjnego, przysługujących z funduszu chorobowego, to obowiązek wypłaty tych świadczeń przechodzi na jego dysponenta, czyli ZUS.

uperd

Tylko monitoring chyba pracuje

hmmmmmm
@Heis

Nom możliwe ale ostatnio do mnie nawet z monitoringu nie dzwonią

@hmmmmmm

To sie ciesz, jakichś nowych (usunięte przez administratora)pozatrudniali i sie spuszcz.ją dzwonieniem

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
hmmmmm

Ma ktoś jakieś nowe info odnośnie firmy??

wujaszek

Wujek google prawdę ci powie.

Ciekawski

@... A czy przypadkiem to, kto wypłaca kasę za L4 nie zależy od ilości dni, które jest się na zwolnieniu lekarskim? Wydaje mi się, że do 33 dni płaci pracodawca, a powyżej tego czasu już ZUS... Chyba, że przepisy się zmieniły to wtedy jakoś inaczej to będzie liczone. Nawet jeśli firma nie ma pieniędzy to musza mieć jakieś rezerwy mimo wszystko.

ddd
@Ciekawski

masz racje

znający

chyba wystarczy tej nie potrzebnej pisaniny na ten temat

....

ja bylem i mi powiedziano ze firma placi jak jest powyzej 20 pracownikow! ale za l4 zus przelewa kase firmie i firma ma ta kase zaplacic pracownikowi!wiec idz jeszcze raz kolego do zusu.

bobiobi

Byłem i ZUS mi powiedział co innego. Firma ma powyżej 20 pracowników więc Składy sami płacą(usunięte przez administratora)

ggg

Jest ktos,kto nie dostał jeszcze wypłaty?

dd

Do ha chyba za free możesz pracowac

M

Pracujcie i starajcie się,jak wyjdę to się rozliczymy.

gg

heh leniwiec, ale tam dalej w tej piosence jest: gołym i wesołym być... Tak będzie jak 10 na kontach będzie pusto jak w boksach.

bol

bedzie dobrze

leniwiec

Nic nie robić,nie mieć zmartwień,chłodne piwko w cieniu pić.

Oski

E to spoko teraz nie wpłacamy tylko robimy sobie wypłaty?? Nie mam sprzętu a mam kilka zamówień załatwię sprzęt we własnym zakresie i będzie wypłata:):):)

gościu
@Oski

Masz towar na składzie Oski?

Oski
@gościu

Mam ale nie mam sprzętu heh. i co wiadomo coś z wypłatą??

M

kogo straszysz leszczu?

heh

Nom dokładnie i pisanie tych rozpisek codziennie ilu pracowników na składzie itp itd to jest chore to co oni nie wiedza ile osób pracuje w firmie i gdzie heh kino

nierób
@heh

Pozdro ziomal ;)

heh
@nierób

pozdro pozdro hehe

hmmm

No nic teraz czekac jak ktoś sie po wage zgłosi heh a dodam że tez pracuję w jednym ze składów i garuje tam jak jakiś (garu) łudzę się ze wypłata za lipiec będzie a ładowarki auta i węgla na składzie brak pzdr :)

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group