Opinie o MM Group w Bydgoszcz

skladkrzaki

Drodzy "KIEROWNICY" uprzejmie informuje , że dnia 1.09.2014r Wasze stróżówki zostaną zamknięte heheheh Pozdro CIECIE ZIMA IDZIE WIEC ZMARZNIECIE

Pimpek
@skladkrzaki

A skąd takie info??umowy wysyłają wiec jak od 1.09 mają byc zamkniete??:)

mkmkmkmkmkmk

a jak mu dopier---ą za nieodprowadzanie podatków od tzw. premii z kilku lat które nie były wykazane w PIT, jak mu dopier---ą za lewe uprawnienia na ładowarki za nadstany itddddddddddddddd

biały opel kombi

Co to za ludzie takie głupoty piszą . Ta firma dostanie jeszcze odszkodowanie za cała sytuacje i szefostwo za zniesławienie a wy hejterzy co sami nigdy nic nie zrobicie ale innym nogi podkładać kochacie przygotujcie sobie pętle na szyje bo was hu.... strzeli jak Panstwo Polskie z przeprosinami i z grubą kasą do waszczeniuka przyjdzie i to z waszych podatków he he he banda jełopów

LK

Witam Czy ktoś dostał śmieszne umowy od SW??

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Kto dostał nowe umowy ??

bolo

Tam jest z 20 ogłoszen i samych kierowników..

jp

na olx jest ogloszenie że szukają kierownika na skład w Gniewie :D

dd

skąd wiesz że wychodzi? to juz mialo sie okazac dawno co z firma ciagle tak mowia ? to nic na niego nie maja ? że wychodzi ?

MKMKMK

ON WYJDZIE ALE NA SPACERNIAK

LK

Witam 04.09 wychodzi właściciel firmy i wtedy wszystko się okażę czy sw.pl się utrzymają czy nie. poz

aga

Dostał ktoś juz z zusu pieniądze za L4?

bob
@aga

zus nie przejmuje zobowiązań sw, więc nikt nie dostanie grosz z zus. byłem i pytałem.jedyna drogą jest sąd. potem z wyrokiem do fgśp. tyle

jjjd
@bob

Weź nie (usunięte przez administratora) ZUS wyjaśnia czynności wyjaśniające. Dopiero się okaże wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kkk

cwoki do pracy a nie forum w glowie

@kkk

siemka no i co stego ze niemasz ale zobacz jakie masz ceny. a dobrze wiadomo ze na weglu zarabia sie kupe kasy, bo przecierz za darmo nie sprzedajesz????? a ja palilem i "polskim" i innym weglem i powiem ci ze dlamnie to tylko wegiel, tyle ze 850 lub wiecej za "tone" a pozatym nikt mi ne powie ze wasze wszystkie wagi waza idealnie. pozdrawiam

KONKURENCJA
@kierowca

Marża na węglu jest minimalna. U mnie za ubiegły rok po odliczeniu kosztów wyszło ok 12 zł/ tonę. Może na innych składach jest lepiej ale u nas się nie oszukuje, sprzedajemy porządny polski węgiel bez kamienia, z wagą tez nie kombinujemy. Ma to odbicie w wielkości sprzedaży, dzisiaj sprzedaliśmy 100 ton i był to kiepski dzień. Punkt SW.PL mam 100 metrów od siebie ale to praktyczne nigdy nie była dla mnie konkurencja, przyzwoita sprzedaż mieli tylko przez pierwsze 3 miesiące po otwarciu, do rozpoczęcia sezonu grzewczego. Żaden klient który palił wcześniej polskim węglem, jak napalił węglem ruskim ze SW.PL nie był zadowolony z węgla ruskiego, różnica w jakości jest bardzo duża.

hmmm
@KONKURENCJA

i co ty tu wyjezdzasz z 100 tonami w SW dziennie po 2 tysiace ton schodzilo głupcze

Kierownik działu kontroli

nie oszukujmy się po tym wszystkim ta firma długo nie będzie normalnie handlować a jeżeli będzie to pewnie dalej na oszukiwaniu ludzi , a wszyscy kontrolerzy są zatrudnieni po to żeby je**ć was murzyny . mówi Polak to Niemca pocałuj nas w (usunięte przez administratora) br /> Niemiec: Was ! Polak:Tak mnie i kolegę :))

gość

w związku z rozwojem stosunków putin -reszta świata mają wprowadzić embargo na węgiel importowany ze wschodu coś w tv mówili

kierowca

siema ja pęsje dostaje co miesiac, fakt faktem węgiel się skończył ale praca jest, a ci co piszą te głupoty o węglu i o firmie to niech jadą do konkuręcji i kupiom polski węgiel exsportowany lub inportowany jak kto woli. p.s 70% węgla na skóładach węglowych w Polsce to węgiel nie Polski i może ktoś zaprzeczy co mondrale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

ksiadz
@kierowca

jak widać moi mili kolejny analfabeta ze składów węgla... HA HA, same takie ćwoki tam pracują... ortografii nie znają, wysłowić się nie potrafią to gdzie oni mają szukać pracy??? skazani na sw.pl do czasu oczywiście... Żal mi Was :(

KONKURENCJA
@kierowca

Ja u siebie na placu nie mam nawet jednej bryłki importowanego węgla.

filip
@ksiadz

ksiądz analfabetą to jesteś niestety Ty i twój ojciec, bo oboje byliście pracownikami. A propos stary to chyba do dziś siedzi na składzie i czeka na kasę

@ksiadz

siema jak przeszkadza ci moj analfabetyzm to nie musisz czytac tego co pisze na forum. wystarczy ze zainteresowani czytaja ze zrozumieniem. pozdro

ksiadz
@filip

i kolejny przykład debila z sw.pl. :D Mój tata nigdy nie pracował w sw.pl, więc mylisz osoby, a po drugie weź słownik i sprawdź co to znaczy analfabeta. "ksiądz analfabetą to jesteś niestety Ty i twój ojciec, bo oboje byliście pracownikami" Co ma piernik do wiatraka??? i właśnie przez takich (usunięte przez administratora) jak Ty ta firma upada :( Sad but true...

Jan

Jak to centrala nie pracuje? Co za bzdury :) Gostek w bialym oplu kombi wywozi wegiel w worach na potege....az mu caly tyl siada. Wiec prosze mi nie mowic ze nie ma obrotu:) Weglej wyjezdza ze skladu :)

rekin

Firma znalazła się w takiej sytuacji na własne życzenie. Bardzo kiepska jakość sprzedawanego towaru, zaniżanie wagi i oszustwa podatkowe doprowadziły do tego.

bbb

Malo kto wie, ze terminal z bialych b. przenosza za inowroclaw...ciekawe jak oni to wywioza buahaha co wiecej, wspolczuje ludziom, ktozy mieli umowy do dzis, bo nie dstana kasy tak jak inni, ktorzy zakonczyli prace, bo niby z jakiej racji. Co zmieni kilka pozwow wiecej? Nic. Takze juz od dzis byli pracownicy waszej bylej kochanej firmy lepiej szukajcie juz roboty i nie planujcie wydatkow ..

jj

po co transparenty jak w wielkopolsce kasa jest co miesiac .. mialo nie byc dwa miesiace do tylu byla , miesiac do tylu tez byla wiec o co kaman leon

Leon

Ludzie tej firmy juz nie ma. Czesc wegla jest zajeta na skladnicy Biale Blota przez prokurature a reszta przez braci ze wschodu.... Probowali sie dogadac w sprawie wywiezienia tego ale odcieto im wyjazd a drogi ktore pozostaly sa niedozwolone dla ruchu ciezkiego. Wszystko tam lezy...w tamta sobote w centrali doszlo nawet do samozaplonu i wezwano straz pozarna. Tej firmy juz po -prostu nie ma. Kto wciska bajki o wyplatach itp? Bracia ze wschodu probowali sie zainstalowac w centrali ale w gminie uswiadomiono ich ze ta firma dzialala bez zezwolen i zakazano im dalszego kruszenia. Od dawna nic z tamtad nie wyjechalo...no chyba ze worki z weglem w bialym oplu kombi :) Zamiast sie tutaj wyzywac skrzyknac si etrzeba zrobic transparenty i pod centrale wszyscy w zgodzie pokazac ze nie wolno ookradac ludzi. Klocenie si etutaj i poroznianie jest komus na reke i robione jest to celowo

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group