Opinie o MM Group w Bydgoszcz

kierowca1

ty ksiadz jestem ciekaw czy powiedział bys mi to prosto w twarz powiedz z kad jestes i przedstaw sie jak taki kozak z ciebie ty cieciu a wtedy sobie porozmawiamy buraku wiejski poziom inteligencji 0000000000000000

składyżalu.pl

Nie wiem co to bedzie, ile tu jeszcze siedziec..ze swiadectwami pracy moze byc róznie bo firma ma w(usunięte przez administratora)wszystko

Mar Wasz

3 Września wyjde to wszystkie umowy pozmieniam a Ci co zostali wierni dostana podwyżke składy które były nie opłacalne zamkniemy a reszte unormujemy żeby każdy był zadowolony dostawy ruszaja od poniedziałku zobaczycie a 10 dostaniecie wypłaty i kupicie taczki do rozwożenia hehe:P

masakra

no dokładnie a co ze świadectwem pracy z tamtych firm? Co mam rok wyjęty z życiorysu czy jak??? Do kogo należało mm i gg group?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
składyżalu.pl

400zł brutto tylko na tyle ich stac..banda jełopów w tej firmie.wszystkich powinni tam pozamykac.nowe umowy wysłali a z tamtymi nie wiadomo co sie stało..urlopów nie kazali brac a teraz nowe umowy i tamto pewnie pójdzie w zapomnienie..banda (usunięte przez administratora)

fff

a jakie kierowcyt dostali umowy to zal .pl

Laptop

ksiadz wsadzalnik hehe pozdro dla jednej osoby co to przeczyta, a jezeli ksiadz jest nie spelniony to zapraszam na ul. Plac Mirowski 1 00-138 Warszawa Śródmieście, Mirów i może kichę mu naruszą ze bedzie szczesliwy

Laptop

da sorki za blad dla niego to przyjemnosc jak pol wojewodtwa jak mu wsadza

Laptop

Ludzie to juz jest kaplica kierowcom nie dali wyplat i jak na razie nie daja nowych umow, a gg i mm group to tylko sądowo bo juz od 20 ktoregos nie wspolpracuja ze skladami wegla .pl wzieli sie widocznie za te agencje. Do księdza (usunięte przez administratora)do kuri a nie cwaniakujesz dla mnie jestes smieciem i tyle, kuria ci pomoże (usunięte przez administratora) to gorzej niz w celi sie pedaluja pewnie bys byl zadowolony juz morda ci sie smieje. A apropo pracownikow co nie dostali wyplaty niby jest 3 kierowcow z firm mm i gg to w najgorszym wypadku bedzie trzeba w sadzie gospodarczym zalozyc sprawe o upadlosc firmy to koszyuje 1000zł tego juz niestety nikt nie zwroci także jak są te 3 osoby lepiej byloby sie dobadac i po te 300 stracic a pozniej reszta wg umowy wygrana, piszczie jakies propozycje co robicie w tej sprawie ja aktualnie bylem w pip i czekam ale oni maja ok miesiaca na odpowiedz czekam ale jeszcze dla przyszlych zainteresowanych nie wiem jeszcze jak to jest ale poszukajcie sobie WNIOSEK INDYWIDUALNY o wypłate swiadczen z Funduszu Gwarantowanych Swiadczen Pracowniczych z tytułu niezaspokojonych roszczen pracowniczych i myślę że to by pomoglo ja aktualnie musze sie wstrzymac bo takie przepisy ze nie moze firma miec wiecej kontroli niz jedna z urzedu pozdrawim chlopakow co wyplaty nie dostali chociaz takie slowa wspolczucia a ksiadz to sobie dorobi tu zbierze na tace tam ba i jest zarobiony ciec

ksiadz
@Laptop

HA HA dobre... To co Ty piszesz - to bzdury! Kozak przed monitorem jesteś??? Stary Cię dymał już od urodzenia i teraz musisz smutki wylewać na forach :D Żal takich (usunięte przez administratora) No ale 85% pracowników tej firmy to półgłówki, więc nie ma co się dziwić. PRAWDA BOLI??

spajo
@ksiadz

ksiądz, jak czytam twoje wpisy to się zastanawiam, czy ty "specjalkę" kończyłeś?

lala

A ktoś dostał umowę inną niż na miesiąc?

SW

na podkarpaciu leci potok i łancut pozniej reszta a tak po za tym to jeżeli macie umowy na na miesiac to koniec

inn

Ale przciesz nic się nie stało ! taka piosenka albo to już jest koniec niema jusz nic !!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkich z sw

nagły atak górnika

A jaką ty dostałeś? Kluczowa sprawa na chwilę obecną jest taka. Następuje rozwiązanie dotychczasowych umów. Musimy przypilnować żeby wypłacili pieniądze za niewykorzystane urlopy. Podejrzewam, że sami dobrowolnie nie zapłacą, a są to naprawdę nie małe pieniądze.

wtf
@nagły atak górnika

1/4 etatu :O Przecież nawet nie rozwiązali ze mną starych umów!

@wtf

To się cisz:) dostaniesz wypłaty z dwóch umów:)

wtf

Panowie jakie umowy dostaliście? Chore to jest co oni robią!

pl

SW to teraz skrót SKŁADY WIERZYTELNOŚCI .pl

LK

DO KONKURENCJI !!!!! Bez konkurencji nie ma handlu, Panowie nie wiem jak u was ale u mnie konkurencja srała w gacie jak byliśmy na rynku i każdy nam życzył jak najgorzej... Od razu cenny obniżyli... Teraz i może macie nas w D.... , ale pamiętajcie kij zawsze ma dwa końce. Ja osobiście nikomu nie życzę źle . Powodzenia

dział kontroli
@LK

Bez konkurencji nie ma HANDLU !!! Masz racje tylko czym SW.pl handluje hahahaha bo już nie węglem !!! hehehe śmieszni są Ci którzy wierzą jeszcze w tą firme

dombas

Nowe umowy ale tylko na 1 miesiąc, na okres próbny. Co prawda mniej godzin ale i kasa o 1/4 mniejsza. Ciekawe czy się rozliczą z zaległych urlopów z poprzednich umów? Czy zapłacą? Jak podpisujecie te umowy czy nie?

LK
@dombas

Raczej tak ... W naszych okolicach ciężko o robotę ...

xxx

a ciekawe jakie umowy dostaną Ci co są na 0,5 etatu

wkurwiająca konkurencja

ludzie zw sw nie słuchajcie tych (usunięte przez administratora) z konkurencji tylko was (usunięte przez administratora)i próbują z równowagi wyprowadzić i tyle tu może piszą z 2 osoby ze sw a reszta to ćwoki z konkurencji

mercedesik
@wkurwiająca konkurencja

Dokładnie..sporo takich tu jest.czuc smierdzieli z daleka :)

KONKURENCJA
@mercedesik

Konkurencja to się tylko śmieje z tych śmiesznych Waszych składzików

mercedesik
@KONKURENCJA

a my i nasze smieszne składziki mamy Was głeboko w (usunięte przez administratora) D

hymm

A co z tym pozwem zbiorowym dot. Zaległych wypłat? Rusza się coś, wiadomo? Ja nie dostałem za lipiec

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group