Opinie o MM Group w Bydgoszcz

bienio

(usunięte przez administratora)gluwna księgowa tam dzwoncie. . Pani wziętek....

kie

ale wypłaty od pewnego czasu były wypłacane tylko ze składów i wystarczy wyciągnąć wyciąg i składy nie mają czystych rąk bo oni wypłacali

mazury

Ja nie dostalem jeszcze wyplaty za lipiec:) a z opini jaka uYskalem od pani wzieten wyplata za lipiec mi sie nalezy ale mm torun nie ma pieniedzy... ja od miesiaca nie mam pieniedzy ciagle na kredycie

kiero

Zadzwonisz i tak klamstwo uslyszysz. Gluwna ksiegowa odbiera ale mowi ze nie pracuje w sw.pl tylko w mm gg i mm i kaze dzwonic do kadr sw.pl a w kadrach sw mowia ze ta ksiegowa siedzi 3 pokoje dalej od nic i kazdemu tak mowi. A sw mm gg i mm to wytwor sw.pl oni stworzyli te firmy w razie draki takiej na wypadek upadlosci. . Te mm gg mm upadna a sw ma czyste rece. Nie dostaniecie wyplaty z tych firm wczesnejszych.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
kierownik

cos ktos mowil o drugim przelewie ja w to ku rwa nie wierze . a zdrugiej strony to jak oni sobie zycie za 430 wyobrazaja ja juz nie mam pieniedzy na koncie a jeszcze nie wszystkie rachunki poplacone

tez próbowałem sie dodzwonic i 0 wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kierownik

ha ha ha (usunięte przez administratora) 430 ziko i nikt oczywiscie nie odbiera telefonow (usunięte przez administratora)

wwwwwwww

no nie głupi pomysl ale niektórzy nie maja wejscia na plac bo lancuchy wisza i kwas

Brać należną wypłatę z MM/GG w węglu?

wwwwwwwwww

totalny bałagan jednym mowia tak drugim tak ,a my jak idioci sie stresujemy i czekamy jak na sciecie

kiero

Wiem tyle ze zadnych innych przelewow nie bedzie. A to ze ktos wam mowil ze beda to sciema zebys nie zamknal skladu i nie zucil roboty. Wszyscy pracownicy tzn my i monitoring dostali za umowe w sw.pl a te mm gg mm torunski sa w stanie upadlosci. Vnw

kier

mozesz podac namiary do kogo dzwonileś?

kiero

Nie bedzie 2 przelewu. Dzwonilem i ksiegowa mowila ze mm gg i mm torunski sa nie wyplacalne bo skladywegla im nie placa hahahaha

Waldek
@kiero

Nie wiem czy zauważyłeś, ale od pewnego czasu to sw.pl robi nam przelewy, te za pracę w MM/GG też.

ddddd

Jak na razie też mam jeden przelew śmieszne . Trzeba poczekać do końca dnia.

wwwwwwww

no ja tez jeden przelew 90zł a kto ci powiedzial ze bedzie 2?

@wwwwwwww

dzwoniłem i powiedziała mi że będzie 2 przelew

Waldek
@kie

Ale mówiła ze poszły czy dopiero mają iść te drugie przelewy?

kie

miałem 1 przelew jak na razie i totalny śmiech bo nie całe 90 ciekawe czy coś jeszcze będzie bo mówią by czekać za 2 przelewem bo będą 2 przelewy

hmm

no nie źle 430zł

kie

jak dziś będzie tylko wypłata z tych śmiesznych umów od 25 sierpnia i nie wypłacą całości to oznacza że niema co czekać tylko czas się zebrać i złożyć pozew zbiorowy.

wtf

i swiadectwami pracy...

Z tego co tutaj Panowie piszecie to oprócz uczciwych wypłat to trzeba będzie się pożegnać z ekwiwalentem za nie wykorzystane urlopy z MM/GG

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042