Opinie o MM Group w Bydgoszcz

zul

sklady kamienia bo boksy puste

jjj

składywęgla.pl ciekawa firma z węglem kamiennym

b

zyskk się liczy :) z embarga :)

p!

trzeba się po prostu zjednoczyć i wszyscy powinnismy tam pojechac i razem zareagowac, zawalczyc o nasze wyplaty, jedna osoba nic nie poradzi ale wszyscy jestesmy w stanie ustawic ich do pionu i zabrac co nasze. takie moje zdanie

Babb
@p!

Ja złożyłem wniosek do ZUS i pozytywnie :) Pisałem o tym ale moje komentarze były kasowane. ZUS przejął wypłaty !

@Babb

I co? Mamy liczyc na to ze zus nam zwroci wypłaty czy jak?

Babb
@p!

Ja czekałem miesiąc za decyzją. Dostałem 3 dni temu pismo że pieniądze zostaną wypłacone przez ZUS. Złożyłem pismo o przejęcie wypłaty i to wystarczyło. Wszyscy co złożyli otrzymają pieniądze!! Sama księgowa mi mówiła że tak będzie i tak sie stało.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
kier

jaka firma ? to strzępy po pozostałościach jakiegoś szwindla. bo funkcjonujące tam jeszcze osoby nie wiedzą co z sobą zrobić ! siedzą tam bo nikt formalnie jeszcze nie zlikwidował tego czegoś aby ich tam utrzymać obiecuje się cokolwiek i wypłacą cokolwiek, osoby ten są w szachu myśląc iż jak odejdą to wogóle nie odbiora zaległych należności. tam nie ma kto złożyć wniosku o likwidację jak również nikt nie odważa się podjąć jakichkolwiek decyzji bez BOSA

p!

Firma chyba(usunięte przez administratora)wprowadziła embargo na nasze wypłaty. To jest śmiechu warte. Banda przygłupów za sterami firmy i teraz widać efekty. Dopóki sami nie weźmiemy się za tą firmę i nie zaczniemy konkretnie działać to nigdy nie odzyskamy naszych wypłat. BUNT BUNT I JESZCZE RAZ BUNT!

a

KONCIE :P

psc

Dostał ktoś z was resztę wypłaty?

wk*rwiony
@psc

hehehe ja nie dostałem ani grosza a już jest przecież grubo po 10 (usunięte przez administratora) i z tą ich marną wypłatą nie chcą wypłacić wali mnie to. sam sobie wypłacę sumę 10 razy większą niż wynosi moje wynagrodzenie pozdrawiam

lllll

Dostał ktoś podpisane nowe umowy do domu???????????? Wszystko wskazuje na to, że ich nie wyślą i siedzimy za darmo. Nie zapłacą i powiedzą, że żadne umowy podpisane nie zostały.

wojtas
@lllll

ja również nie dostałem podpisanej umowy i raczej nie dostane bo nie mają kasy na koperty i znaczki :D hahahahahahahahahahahahahahaha to teraz już wiem czemu nadal nie mam wypłaty na kącie

kierownik

Cały sierpień byłem na zwolnieniu,w dalszym ciągu pracuje dla mm i GG,do dnia dzisiejszego nie dostałem ani złotówki za sierpień. Nikt nie odbiera telefonów w mm i gg. Dzwonilem do składów powiedzieli ze trzeba dzwonić do firm które mnie zatrudniają bo składy niby przelaly im kasę na wypłaty. Sciema totalna.Chyba tylko sad pomoże.

lerq

niestety co chwila moje wpisy z linkami są usuwane więc wpiszcie na fejsbuku składy węgla i jako pierwsze pojawi wam się składy węgla górnictwo i materiały tam znajdziecie co trzeba:)

lerq

widzę że moderatorzy usunęli mój post z linkami do stron gdzie każdy mógłby się wypowiedzieć oficjalnie. mówicie o pozwie zbiorowym, i to dość często, jestem człowiek czynu, właśnie załatwiam formalności, niebawem podam swój nr telefonu. kontaktujcie się będę na pewno potrzebował: imienia i nazwiska adresu adresu składu i ew. nr. telefonu lub innych informacji zależności od sytuacji. we wtorek tj. 16.09.14 jadę do PIP sprawdzić czy uda się złożyć pozew zbiorowy bez podpisu osobistego lub czy przejdzie elektroniczny (lub też każdy we własnym zakresie w swoim województwie/oddziale ale będzie dołączony do pozwu zbiorowego). nie otrzymałeś/aś wypowiedzenia. to i nie dostałeś świadectwa pracy więc nadal jesteś pracownikiem firmy. na tą chwilę tyle. jutro w godzinach 12-15 podam więcej informacji jak załatwię sprawy z PIP i ZUS. pozdrawiam! pod tym postem znów podam link do fejsbuka.

na FB wyszukaj pracownicy oszukani przez składywęgla

yyyyy

dajcie jeszcze raz ta stronkę bo tu jakas dziwna cenzura jest...

(usunięte przez administratora) Stronka na temat...proponuję, aby wszyscy pracownicy zebrali się w jednym miejscu tj. na tej stronie.

ex

Kto chętny na pozew zbiorowy ? Bydgoszcz .

TURBO

śmiał się, że większość pracowników to TURBODEBILE a sam jest teraz TURBOSZPARKA

kierowca

witam I tu masz racje kolego bo ja tez mam ich gleboko gdzies. Zlekwidowali prawie ( nieplacili za wynajem ) sklad z nami to jusz wiecej w tym ani pobliskim miejscu nie otworza, juz ja o to zadbam.

przykro

Witam przykro nam jak i klientom naszych składów nie wiem ja u was ale u mnie tak jest

Moje zdanie

Nie chcial bym oddać mojego swkładu wszystko co osiągneliśmy to dzięki mojej pracy jak i kierowcy otworzyłem takie 2 oba są w dobrym rankingu przykre jest iż ktoś nie docenia czyjejś pracy wkładu jak i poświęcenieu a powaga staraliśmy się jak nigdy w życiun !!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group