Opinie o MM Group w Bydgoszcz

ddfd

trzeba ich cisnac jak to tak jak nie bedziesz mial swiadectwa ani sie nie zarejestrujesz na bezrobocie , nikt cie nie zatrudni na umowe o prace bo ciaagle figurujesz w mm i gg w zusie i tak jakbys w dwoch miejscach pracowal ...

babo

Ma ktoś email odnośnie świadectw pracy ?

bhv

kto wie jak odzyskac swiadectwa pracy mm i gg niech napisze na pocztebede bardzo wdzieczny tmte24@interia.pl

efre

no wlasnie wiecie jak odzyskac swiadectwa ? bo bez nich ani rusz ani zarejestrowac ani nic

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
hjkh

Witam Słałem listy do MM/GG i wszystkie listy waracaja z dopiskiem ze nie ma pod adresami tych firm wysłałem nawed na białe błota i to samo wiecie gdzie to wyslac zeby doszlo?

dsdsd

dostal juz ktos swiadectwa pracy ?

mm

wszyscy łudzili się że ta firma będzie działać dalej. po 25 września połowa kierowników z listy ocalałych odeszła. lepiej się nie oszukiwać, trzeba skupić się teraz na znalezieniu innej pracy i odzyskaniu tego co się należy. kolejna tura odejdzie za miesiąc i będzie po składach. wysłannicy pana (usunięte przez administratora) działają na jego polecenie tworząc już nowe składy. Budują kolejną firmę krzak dzięki której obłowią się kolejni oszuści. Nikt tego nie sprawdza KOCHAM CIĘ POLSKO. Cała firma sw była machiną któa stworzona była po to by wydymać wszystkich dookoła. Tylko pytam co zrobią z dotacjami które otrzymali na stworzenie nowych miejsc pracy? oszukali nie tylko PL ale i UE. Takiego shit u w życiu nie widziałem. zatrudnili jakiegoś mózga żeby wymyślił taka strategię bo zwykły człowiek nie wpadła by na taki pomysł, żeby oszukać tysiące ludzi.

hhhh

Panowie prędzej czy później i tak wszystko zapłacą firma MM i GG robią sobie dalej długi bo nadal pracujemy zgodnie z umowami. Byłem kierowcą i jestem zadowolony że sw nie przedłużyły umowy bo 1/4 to kpina sam bym może się nie zwolnił bo łudziłem się że to jeszcze ruszy. Teraz wiem na czym stoję praca to jak pieniądze dziś są jutro nie i odwrotnie. Wiadomo że trochę trzeba się nachodzić po prawnikach ale powiem wam że ja poszedłem i facet nie dość że pomógł mi napisać pisma to kazał przychodzić w razie jak coś będzie trzeba i nie wziął ani grosza. Kierownicy jeszcze się łudzą ale finał będzie taki że zaczną przeważać składy ,zamykać a na koniec każą płacić za niedobory .Na pewno na te miejsce powstaną inne słady a będą prowadzić dalej nasi szefowie bez obrazy przekręty. Pozdrawiam.

LK

Witam Ja pracuje do dnia dzisejszego w SW jako Kierownik i wpłatę mam na czas..... Ale nie mam pojęcia czemu reszta nie dostaje

szef

Ale przeciesz nic się nie stało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jan

To jest pomysl....proponuje jednak na Bialych Blotach. Skoluje sie lokalne gazety i zrobic cosciekawego. Ale ludzie musza sie zjednoczyc!!!

oszukany

to moze tak protest, ale nie przed firmą, tylko przed domem jaśnie Pana MW i jego żony która żyje jak królowa a my nie mamy na chleb

@oszukany

z tym protestem dobra myśl,tylko co jak co do czego przyjdzie to na miejscu będą 2 osoby bo reszta wymięknie!!!!!

Jan

Ta firma juz od dawna nie istnieje. Wegiel przejeli bracia ze wschodu i wlasnie sie probuja dogadac z gmina jak wywiezc 45 tys ton . Pamietam manifestacje mieszkancow BB jak pan R przypedzil jak stadobaranow pracownikow i zarzekal sie ze ta cudowna firma daje miejsca pracy.....przyprowadzil nawet jednego o kuli.....ostatnio spotkalem tego czlowieka i powiedzial mi ze oszukali go i nie dostal pieniedzy. Czy dla rzekomych kilku miejsc pracy w BB wartobylo rozwalac caly krajowy przemysl weglowy?????? Tak naprawde ludzie zostali na lodzie a kilku waznych panow wyjdzie z ciupy za jakis czas i beda ustawieni dokonca zycia. Pracownikami sie tylko posluzono.......

@Jan

oczyszczą składy z węgla i się zwiną,by jeszcze zyskać z tego co zostało na składach.a potem jak się wysprzeda reszty pracowników się pozbędą.

Lerq

byłem w PIP a po 3 dniach pierwsza odpowiedź z Bydgoskiego oddziału PIP że została złożona skarga jak długo zajmie im wyegzekwowanie zaległej pensji i świadectwa pracy wie ktoś ?

Ryko

Nic nie dostałem !!!!!!

pdk

dostaliście wypowiedzenia? świadectwa pracy, pit-11 i zaległe pieniądze?

@pdk

nic nie dostałem i chyba nic nie dostaniemy,zostanie tylko sąd

kierowca

witam i do lamusa na bruk. pozdrawiam wszystkich zwolnionych kierowców.

mm

Co z naszymi PIT-ami też nie będzie

kmkn

NIE WYPŁACAĆ KIEROWNIKOM PENSJI ZA WRZESIEŃ, DOTYCZY OSÓB REZYGNUJĄCYCH DZISIAJ Z PRACY, PÓKI NIE ZOSTANĄ PRZEWAŻENI + CO WIĘCEJ DOŁĄCZONE DO ODPRAWY NOTY OBCIĄŻENIOWE ZA BRAKI -o co ci z tym chodzi

MMGGSW

jak przyjdzie im odpowiadać za to wszystko to nie wyjdą z kicia do końca życia haha. jak waszczu nazywał pracowników składów turbodebilami a kadra zarządzająca miała być taka wspaniała - właśnie udowodnili swoją mądrość. doprowadzili firmę do bankructwa bo nie znają się na rzadzeniu, na prawie na niczym. jedyne co dobrze im wychodzi to opier... na wszelkie sposoby pracowników składów. I nowe rozporzadzenie zarządu z dzisiaj - NIE WYPŁACAĆ KIEROWNIKOM PENSJI ZA WRZESIEŃ, DOTYCZY OSÓB REZYGNUJĄCYCH DZISIAJ Z PRACY, PÓKI NIE ZOSTANĄ PRZEWAŻENI + CO WIĘCEJ DOŁĄCZONE DO ODPRAWY NOTY OBCIĄŻENIOWE ZA BRAKI

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group