Opinie o MM Group w Bydgoszcz

kierowca juz nie pracujacy

witam a ciekawe jak szanowni koledzy rozliczymy się z podatku. i kto nam wystawi PIT-y. pozdro

gamoń

witam ale tu cisza straszna

mig

a ja nie dostalem wypłaty za sierpień i pip .... to obchodzi

dd

A kiedy będą nowe wypłaty,również tak szybko jak tamtym miesiącu. Bo plotki krążą że ma być 1-2 grudnia.

nadb
@dd

Ja jeszcze nie dostałem za październik więc (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

blabla

mowa o obecnym dyrektorze, nie o poprzednim ;)

Niuńka

Do dk:-)nie jestem po 40 wiesz daleko mi do 40

lll

jaki dyrektor

ja nawet wiem gdzie próbował się dostać też na dyrektora

dk

całe szczęście że powoli zwalniają...przystojniaków i niuńki :-)po 40.....bo zamiast wziąć się za robotę....co innego mieli w głowie....ludzie jak wam tak nie dobrze to po co tam jeszcze siedzicie, szukajcie innej roboty, przecież nikt was tam na siłę nie trzyma..

sagr
@dk

Problem w tym, że ja jak i większośc ludzi już tam nie siedzi i nie dostaliśmy wynagrodzenia za październik. To dodzwonił się ktoś do kadr?

nie bladzioch

ostygnij chłopaku. Jeżeli jesteś z SW z DK to zastanów się nad tym co wygadujesz

JO

a co wy ta, jeszcze robicie bidulki ?

iga

PRZECIEŻ TAK NIE MOŻE BYĆ...

ZGŁOŚCIE TO DYREKTOROM

x

tak równe zero

iga

a może są jeszcze jakieś szanse na to by firma prosperowała

Ma ktoś nowe informacje odnośnie zaległej wypłaty?? jest jakaś nadzieja czy raczej nie ma na co liczyć? z tego co mi powiedział kier. regionalny to dokumenty poszły do banku tylko za późno

ff

Chodzicie cały czas do pracy, jeśli nadal nie macie kasy?

allien

Ja bez kasy jestem od lipca az do 25.10 wiec to kawal grosza plus ekwiwalent za urlop

alien

Dostalem opinie z pipu w bydgoszczy i teraz nic innego jak tylko sprawa do sadu pracy a potem komornik. W miedzyczasie zawiadomienie do prokuratury o popelnienie przestepstwa na obecnefo prezesa sw o niewyplacenie wynagrodzenia, za urlop oraz o podsluch na sjladzie. Jesli kasy nie bedzie to mam nadzieje ze ktos odpowie karnie za to wszystko. Czytan Wasze opinie lecz jestem zdania ze kazdy z nas pokrzywdzonych powinien tak zrobix. Nikt z sz czy mm i gg sie nami nie przejmowal a racje sa po naszej stronie. Nawet jesli nie wiele z tego bedzie to bede wiedzial ze zrobilem wszystko co moglen. Wam tez to proponuje. A na koncu zostje tylko wendetta...

Gal Anonim
@alien

Wnioskuj do sądu od razu o wypłatę z pracowniczego funduszu gwarancyjnego bo komornik nie będzie miał z czego ściągać i się nie doczekasz na kasę... Ja nie zamierzam odpuścić w końcu to nie jest mała kasa na którą według kodeksu pracy składa się: Wynagrodzenie do 25.10, czyli do momentu wypowiedzenia Ekwiwalent za urlop...u mnie jakieś dwadzieścia kilka dni - czyli praktycznie cały miesiąc pracy. Sądy pracy z reguły przychylają się do wniosków o wypłatę z PFG i wtedy czekasz 3 miesiące na kasę a nie 100 lat, w każdym bądź razie nic nie tracisz na tym nawet jeśli sąd odrzuci Twój wniosek :)

jeden

Ciekawe gdzie jest teraz szukający taniej sensacji TVN, nie mają już ochoty stanać w obronie ponoć skrzywdzonych pracowników SW... haha idioci

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group