Opinie o MM Group w Bydgoszcz

Patriota

Janek dzieciaku naprawdę żal mi Ciebie. Co do Ciebie stig powiem krótko. Mi praca w tej firmie nie przeszkadza i nie mam zamiaru wypowiadać się o niej negatywnie. Każdy ma wolną wolę i jak komuś coś nie pasuje to zawsze może zmienić prace i nie musi narzucać innym swojego zdania

Padaczka

Witam Was Drodzy Kierownicy Nie mam ładowarki i ciągle ładuje klientom węgiel szypą. Masakra. Padam ze zmęczenia. POZDRO

Janek

Patriota jesteś taki wielki?To dlaczego pracujesz w firmie która o..bała twoje państwo na grube bańki??nie wiem może na tym polega patriotyzm?jaki żal!!

stig

niestety tak jest w tym(usunięte przez administratora) kraju. pan karze sługa musi. i zazwyczaj ktoś się dorabia na ludzkiej krzywdzie. ale to się mam nadzieję odwróci do tych co trzeba i przejrzą na oczy.

Patriota
@stig

Żal mi Cię człowieku. Jeszcze nie widziałem, żeby pracownik rozkazywał pracodawcy. Po drugie nic nie musisz w tym kraju. Nie chcesz pracować to nie pracuj baranie i nie mieszaj innym w głowie. Jak Ci taka krzywda pracować w Polsce to zawsze możesz wyjechać za granicę, wtedy zobaczysz na czym polega ciężka praca.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
bmw

heheheeh z rączką z karbonu i dębowym trzonkiem oczywiście z GPS(ale najpierw zgoda na użytkowanie emailem heheheheeh)

Internetowy rekin

Czy te łopaty będą miały dostęp do internetu choćby przez WI FI? Wtedy góra mogłaby nas sprawdzać poprzez ilość wrzuconych łopat a co za tym idzie można by zwolnić monitoring oraz kontrolerów co dało by spore oszczędności!

pogodynka

mam potwierdzone oficjalne info... zarząd jako wiarygodny i kompetentny partner dostał w leasing 350 najnowszej generacji łopat :)

bmw

No i popieram popieram:)kolege wreszcie ktoś opisał doslownie jak maja p...e pracownicy

yghh

skłądywęgla.pl nie będą zamknięte , czy to tak trudno zrozumieć? Składywęgla.pl pomimo sytuacji jaka jest to za bardzo rozpoznawalna marka , aby tak od zniknęła z rynku. Pamiętacie Panowie aferę w zakładach mięsnych CONSTAR ... policja , prokurator , TVN UWAGA co nie tylko.A do dzisiaj w sklepach sprzedają mięsko, mało tego bardzo dobrej jakości bo po wykryciu nieprawidłowości , są pod ciągłą LUPĄ i muszą o jakość dbać jak nikt inny. Tak samo z naszymi składami. Zawsze będziemy monitorowani przez rządowe instytucje dlatego wszystko musi działać prawidłowo i przejrzyście i tak teraz będzie. Mówicie , że zabierają leasingi. Być może zabierają , ale MM Groupie. Ale składywęgla.pl to skłądywęgla.pl, a nie MM Group , wiec mogą wziąć swoje nowe leasingi. Afera na cały kraj a Wy myślicie , że to się wyjaśni w "3 dni". Jak by mieli kogoś zwolnić to by zwolnili. Czemu nie zwalniają pracowników , gdzie węgla nie ma? po co im potrzebni? Mogli by bez problemu zwolnić, tym bardziej później przy ewentualnym grupowym są duże koszta. Trzymają bo chcą sprzedawać węgiel. Na prawdę Panowie cierpliwości, nauczmy się w Polsce cierpliwości. Czy komuś , ktoś coś zabrał do tej pory z powodu tej sytuacji. No nie. Wiec na prawdę będzie ok. Oficjalnie wiem , że jest nowy zarząd składający się z kompetentnych osób, które od dzisiaj intensywnie pracują nad tym aby skłądywęgla.pl i tylko składywęgla.pl aktywnie sprzedawały NAJTAŃSZY węgiel w kraju. A komentarze niestosowne tutaj na prawdę utrudniają pracę wszystkim. Opiniujmy tutaj pracodawcę MM Group, bo tego dotyczy ten profil, a nie róbmy forum pracowniczego , które wyjmuje brudy na zewnątrz . Brudy zawsze były i będą w każdej firmie , lecz tutaj czyta to każdy.

@yghh

jestem też tego zdania i popieram cię nie róbcie paniki tylko poczekajmy

górnik

gdzie jest nasz szanowny "ZARZĄD" rzekomo który został wybrany w piątek. Gdzie jakieś wyjaśnienia dla pracowników co dalej?, co mamy mówić klientom którzy przychodzą na składy czy my musimy oszukiwać ludzi i mówić im, że w przyszłym tygodniu będą dostawy i sprzęt ile tych tygodni jeszcze będzie?. Powiem najkrócej jak można czekam do 10tego i jak pensja na konto nie wpłynie zostawiam ten (usunięte przez administratora) NIEPEWNOŚCI i odchodzę. Dość ignorowania i poniżania pracowników należą nam się wyjaśnienia.

stig

no i jak wie ktoś coś więcej czy nas zamykają czy nie??

Kuzyn

dd to chyba Tobie się w (usunięte przez administratora) poprzewracało bo w głowie to raczej nie ma co za bardzo!

dd

Co mają zamykać jak od nowa wszystko rusza? Zmienią nazwę, dostaniemy pewnie nowe umowy, nowy sprzęt innych producentów, węgiel z innego miejsca i dalej będzie jak było.. Te głupoty piszą tylko ci, którym z tego nieróbstwa się w du.. poprzewracało, albo słońce zaszkodziło.

własnie się dowiedziałem, ze bedzie dobrze wiec nie panikujcie, kwestia czasu, wszystko podobno powoli wraca do normy, a wiadomo ze nie wszystko da rade odrazu odbudowac...pozdrawiam

mw

będzie dobrze gwarantuje to wam po niedzieli wracają sprzęty dostawy tez się ruszą a co do firmy to masz racje powinna ogłosić pracownikom co dalej

A Ty mw co sugerujesz ? Czy straszysz? Nie wszyscy dają tu negatywy, nie którzy pytają co dalej, jaka przyszłość, a Ty od razu z mordą do ludzi ....

mw

firma składywęgla,pl istnieje i będzie istnieć a wasze negatywy to tylko dla was na niekorzyść

wl

Kontrolerzy nie są delikatnie mówiąc zbyt bystrzy.Nic skomplikowanego nie muszą robić, a kontrolerem mało inteligentnym, nie wykształconym, nie rozumiejącym podstawowych pojęć jest wygodniej kierować. Taka specyfika ich funkcji - kontroler musi być z natury mało rozgarnięty.

filip

Predator ja ci radzę walnij se baranka o telewizor może ci przejdzie bo (usunięte przez administratora) od rzeczy teraz

hfkjvsfak

Podejście do pracowników jest wszystkim wiadome. Totalny brak poszanowania. Czy tak ciężko udzielić pracownikom choć krótkiej informacji co dalej?

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group