Opinie o MM Group w Bydgoszcz

stig

OMG a w jakich rejonach zabrali juz mietki?

czik

OMG - kolego nie siej paniki baranie , a jak juz zabrali to gdzie ? pewnie nie napiszesz bo usłyszales przez 3 osobe i do tego nieprawde , jezeli zabieraja to gdzie niby?

bmw

OMG a z kąd wiesz ze za merce sie wzieli?

@bmw

Pewna wiadomość z pierwszej ręki.

OMG

Tak. wzieli juz dwa dzis.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
OMG

Wzieli się za Merce od dzisiaj.

mistrz
@OMG

to pewne info??

stig

Dobra patriota nie kłócimy się na forum. a co do obrazy to przeczytaj swoje wczesniejsze teksty. po 10-tym sie odezwe.

Patriota

Co do klas to skończyłem 6:) ale to i tak o trzy więcej jak Ty. Widać to chociażby po konwersacji z Tobą. Ja Twojej osoby nie obrażam bo nie mam takiej potrzeby.

Patriota

Stig ja również pracuję na składzie. Warunki są jakie są. Chodzi mi tylko o to że nikt nikogo do niczego nie zmusza. Tyle w temacie bo nie ma sensu się kłócić. Co do wypłat to jeżeli ich nie będzie, wtedy przyznam rację i przeproszę:)

stig

Patriota nie obraź się ale o takich lizodupów jak ty to ciężko coś ustalić! Każdy robi w tej firmie ale jak ci pasuje 10 i jesteś zadowolony to jeszcze troche to 12 lub 14 nie bedzie ci przeszkadzać! a jak chcesz tak bardzo wojować to przeczytaj sobie kodeks pracy i jakie powinieneś mieć warunki pracy! robie na skladzie i jest dobrze praca jak praca ale jak ktos jest pod sciana a góra cie w h..a robi bo ci zwleka z odpowiedzia(albo w prawo albo w lewo) to kazdemu nerwy puszczaja! ale mi cos sie wydaje ze ty nie robisz na skladzie tylko w biurze klimatyzowanym blisko gory bo bardzo bronisz ich! wiekszosc sie zrazila bo milczy gora i nie mowi prawdy. ja juz swoje przerobilem i juz nie jedno i zycie nauczylo. ale ty widac slabo wyksztalcony bo 7 klas 8 korytarz ukonczyles. ale coz takim jak ty tlumaczyc a oni i tak swoje. i juz wiecej nie pisze tylko czekam konca mam nadzieje ze firma stanie na nogi)ale jak mowia nadzieja Matka GLUPICH!!)

ziomek

kolejny komentarz wystawie jak już będę miał kasę na koncie 10-tego i wtedy możemy dalej gadać. Pozdrawiam wszystkich pieprzących głupoty, siejących zamęt i piszących od 20 stron pierdoły wyssane z palca

tec

Podpisuje sie weksle w tej pracy?

górnik

Ziomek zobaczysz Ty kasę ja świnia niebo, po 10tym zmienisz zdanie.

ziomek

ja tam jestem zadowolony z pracy, trochę kiepsko, że 10 godz ale sam się na to zdecydowałem. Wodę kupuję od zawsze na fakturę czy to zima czy to lato, ubrania robocze są, kurtki na zimę są, wypłata zawsze na czas. Do monitoringu można się przyzwyczaić. Sądzę, że firma ruszy. I do Ciebie "ndn" jak firma zapłaci to każdy sprzeda jej towar bo w dzisiejszych czasach nie liczy się renoma tylko kasa, kasa, kasa!!!!!

Kuzyn

Racja poczekajmy!

www

"Djacie się leczyć przydupasy"-kolego trochę przesadzasz kto ci każe w gumakach spacerować po placu chyba że lubisz i kto ci broni wodę kupić na fakturę, woda się należy w okresie letnim i nie ma z tym problemu jeden email o zgodę i lecisz do marketu.

DANTE
@www

Witam pisałem o zgode dostałem pozwoleni na taki śmieszne iloości ż e nie pytaj banda łaskawców wszystko jak najtaniej a sami miljony kradną dostałem zgode na 1,75 za 5 litrów nigdzie nie kupisz takiej wody no chyba że kranówke chć śmiem wątpić pozdrawiam wszystkich czas pokarze co bedzie dalej z firmą

Janek

Patriota Ty naprawde głupi jesteś!!

Patriota

Swoją drogą ciekaw jestem co powiedzą pesymiści jak wypłaty wpłyną czas na konto

Patriota

Janek bo Ci żyłka chłopaku pęknie

ndn

nie słuchajcie klakierów prezesa. Nie miejcie złudzeń, NIKT, ŻADNA FIRMA NIE SPRZEDA SKŁADOM WĘGLA .PL TOWARU( WĘGLA). Wszyscy dotychczasowi dostawcy poskładali doniesienia do prokuratury na naszą firmę. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie współpracował z tak skompromitowaną firmą. To samo tyczy się dostawców sprzętu. Dostaniecie wymówienia, a będą twierdzić, że to konieczne bo sporządzają nowe umowy na nową firmę. Klakierze co pisałeś, że w tym tygodniu ruszą dostawy, powiedz od kogo???????????????????????

Patriot

Już mi tylko kontener został,5 ton miału i łopata,to nawet na wypłatę nie będzie bo tego miału nikt kupować nie chce, samochód i ładowarkę zabrali pod pretekstem przeglądu bo z reguły przeglądy robi się na miejscu. Czarno to widzę nawet jak będzie nowy zarząd. Klienci przyjeżdżają i patrzą na mnie krzywo a co się osłucham to na forum się nie nadaje. Powodzenia kierownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group