Opinie o MM Group w Bydgoszcz

nnn

Gdzie te "mądre głowy" które twierdziły, że w tym tygodniu wróci sprzęt i upierały się, że nie została zabrana dzisiaj część meroli? Jesteście ślepi czy po prostu tak głupi?

kont

klientów jest dożo tylko niema czym handlować jeśli jest nowy zarząd to niech szuka nowych dostawców mam namiary na jedną firme która sprowadza węgiel z rosji i jest płukany oni chętnie podejmą wspułprace z nasza firmą

mk

czy wiećie może coś na temat firmy jest masakra niema żadnego sprzętu czy ta firma będzie dalej istnieć powiedzieli by to by każdy szukał by pracy

pp

Witam Drodzy pracodawcy proszę o udzielenie jakiejkolwiek informacji co do dostaw węgla i narzędzi pracy? Codziennie przychodzą klienci na skład a ja nie wiem co mam im już odpowiadać proszę o informację. Bardzo dziękuję za odpowiedź

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Jan

Sklad w Bialych Blotach dziala nielegalnie bez pozwolen . Jest tylkokwestia czasu kiedy zostanie zamkniety gdyz postepowanie toczy sie juz w sadzie. Ludzie nie dajcie sie w balona robic. Ta firma to juz historia. Wam zalowano wody za kilka groszy a szefostwo kradlo na potege. Dostana po kilka latek a i tak juz sa ustawieni do konca zycia. Pomyslcie o sobie .Nie dajcie sobie wciskac ciemnoty ze pracujecie w ...firmie... Ta firma byla nastawiona na wyzysk i wlasny interes a nie na was jako ludzi. Podczas pikiety w Bialych Blotach pan R przypedzil nawet pracownika o kuli zeby pokazac ile biedni ludzie straca na zamknieciu tej nielegalnej firmy. Sami jezdzili mercami i szastali szmalem a wami sie wyslugiwali.11111111111' Centrala nie ma warunkow siedliskowych i niedlugo zostanie zamknieta jako nielegalna.

lovel

coś o tym wiem bo sam(usunięte przez administratora) w tym zawodzie ;D jedyny plus, solarka za free ;D

www

Według tabeli masz pozwolenia na 6x1,5 l na tydzień 1os. Na składzie jak pracuje kierowca to analogicznie 2 zgrzwki na tydzień. Dokonujesz zakupu na 2 tygodnie w markecie np. Lidl ,kaufland czy biedra za ok 0,57-0,60 za butle i jest spoko. Juz na sile nie robcie problemów, tak jakbyście kostkę brukowa wykładali w 30 stopniowym upale, bez urazy dla brukarzy to oni maja przeje......

gosc

ale DANTE dostal pozwolenie na zakup jednej butelki a nie zgrzewki ;D bedzie musial to oszczedzac na caly tydzien hehehe

ziomek

w biedronce 6 butelek x 1,5 litra kosztuje 3,90

stig

Co taka cisza? Co wam router-y pozabierali czy neta odcieli??

stig

dwuletnie też biorą?

OMG

a Ty co taki niewierny Tomasz, jak piszemy to tak jest. Nie tankuj samochodu bo niedlugo Ci go zapierd.

mmgrouppodruba

mi to pies mowcie konkretnie gdzie co i jak na pomorzu okolice trojmiasta maja mercedesy . pozdrawiam .

OMG

Do mnie jutro przyjezdzaja, wlasnie dzwonili.

xxx

Mi teraz sprintera zabrali

tttt

Wie ktos cos konkretnego? u

lovel

na południu Merce jeszcze stoją ;P

@lovel

Wszystkich na raz Ci chyba nie zabiorą co. ładowarki zbierali kilka tygodni.

@lovel

Wszystkich na raz Ci chyba nie zabiorą co. ładowarki zbierali kilka tygodni.

OMG

To sie posuwają w strone południa.

gosc

na opolszczyznie juz wszystkie zabrali,do mnie wczoraj 4 karki przyjechaly i z tego co wiem to na gliwice wszystko zawiezli

hhhh

OMG to jest pytanie czy stwierdzenie ?

@hhhh

stwierdzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group