Opinie o Bartini Bartłomiej Sirko w Wadowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bartini Bartłomiej Sirko. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bartini Bartłomiej Sirko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartini Bartłomiej Sirko w Wadowice

Zostałam oszukana, nie wypłacona, zbesztana i zrównana z ziemia - że jak to mam czelność domagać sie swoich zapracowanych pieniędzy-ponadto \\\'\\\'Uroczy\\\" Pan pracodawca!! oszukuje klientów, oraz zwodzi - nie polecam zakupów w tym sklepie zarówno w mieście jak i przez internet- kiedy powiedziałam że potrzebuje tych pieniędzy bo mam do zapłacenia rachunki on na to bym nie żebrała o te pieniądze jak bezdomny o bułkę w sklepie bo gram mu na emocjach i zachowuje się dziecinie i żałośnie Wszystkim którzy nie chcą przechodzić tych samych stresów-zdala od Bartini.pl

Mon
@pracownik

Ja od trzech lat nie mogę odzyskać pieniędzy za piec który przyszedł z wadą fabryczna mimo prawomocnego wyroku sądu nie odzyskałam pieniędzy do dziś (usunięte przez administratora)

Bas
@Mon

Witam. Proszę o kontakt wszystkie osoby oszukane przez tego Pana. e-mail: sieradzanbarbara@o2.pl

Joanna
@Bas

A co ten kontakt może dać? Co planujecie?

@Bas

Pozew zbiorowy oraz zawiadomienie organów skarbowych.

Julia
@Marta

A dużo osób jest poszkodowanych? I na jakiej zasadzie? Co się stało ?

Bas
@Joanna

Na razie sprawa pozwu zbiorowego nie przesunęła się do przodu. Polecam złożyć doniesienie do najbliższej prokuratury.

Joanna
@Bas

Pewnie wyjdzie tak, że nic ostatecznie nie ruszy?

Bas Nowy wpis
@Joanna

Proszę uwzględnić propozycje prokuratorska. Im więcej zgłoszeń tym lepiej dochodzić swoich praw

Stefan Nowy wpis
@Bas

Ale nie rozumiem, to zgłosiłaś to do prokuratury? Bo chyba też masz coś do powiedzenia?

Bas Nowy wpis
@Stefan

Mam. Kroki zostały podjęte wobec tej firmy

@pracownik

awaria pieca przy -15st. C, piec na gwarancji, żadnej pomocy, obsługa posprzedażowa ani serwis nie istnieją, nikt nie chce serwisować pieca zakupionego w Kominteka, bo Sirko nie płaci serwisantom za zrealizowane usługi. Nie respektuje praw przysługujących konsumentom, nie wypełnia obowiązków gwarancyjnych, odrzuca reklamacje, nie podejmuje korespondencji, nie odpowiada na maile. Cwaniak i (usunięte przez administratora) Ostrzegam przed zakupami.

Zostaw merytoryczną opinię o Bartini Bartłomiej Sirko - Wadowice

Bartini Bartłomiej Sirko
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Legionów 3 lok. 1
    34-100 Wadowice