Opinie o Bradex Tomasz Barszcz w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bradex Tomasz Barszcz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bradex Tomasz Barszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bradex Tomasz Barszcz w Warszawa

Witam, Pan Barszcz będąc w wielu spółkach (usunięte przez administratora) we wszystkich. Ostrzegam przed współpracą z tym Panem

Aneta Nowy wpis

Wypiszecie tutaj szkolenia które odbywają się w firmie?

.............

To prawda, dobry cwaniaczek i[usunięte przez administratora]

Jarek Nowy wpis
@.............

Bardzo solidny i konkretny pracodawca nie cierpi pijaństwo i oszustów

Kasek Nowy wpis

Praca z Bradex Tomasz Barszcz pozytywna i solidna firma a ukraińska (usunięte przez administratora) chce wymusić haracz łobuz jakich malo

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Bradex Tomasz Barszcz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Paulina

@Ultraspiszesz, że dobra firma. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o dobrych stronach firmy Bradex Tomasz Barszcz? Jak długo tam pracowałeś/pracujesz? Takie informacje są przydatne osobom aplikującym do firmy w przyszłości.

Ultras

No powiem Wam, że naprawdę dobra firma i nieźle płacą

RP

znam i współpracuję z p. T. Barszczem od kilku lat. Nie spotkałem się osobiście z sytuacjami w których można byłoby podważać przyzwoitość i kompetencje firmy. A każdej takiej sytuacji, gdy stawia się mu zarzuty należałoby się przyjrzeć co za tym naprawdę stoi i jak napisał "Młody" ile gorzały się popijało i jak partoliło robotę. i wtedy kto do kogo może mieć pretensje?

PiotrrrrrrrrS

Jak się okazuje firma zatrudniła 7 Ukraińców którym nie zapłaciła za ponad 2 tys. godzin pracy. Poprosili o pomoc Inicjatywę Pracowniczą której członkowie poszli na nowe osiedle owego pseudo "przedsiębiorcy" i przez megafon przypomnieli mu o zaległych pieniądzach. Zainteresowanym polecam wpisać w YouTube "Wyzyskiwacz BRADEX vs. Inicjatywa Pracownicza". Firma prowadzona przez typowego polskiego cwaniaczka.

zleceniodawca

Potwierdzam, oszust jakich mało, zero pojęcia w realizacji powierzonych zleceń. Sprawa skierowana do sądu.

mlody

Pracowałem dla Pana Tomasza Barszcza i nadal współpracujemy i nie mam problemu z Panem Tomkiem jak do tej pory jest wypłacalny. A jesli spieprzyliście robotę to się wcale nie dziwie że wam nie wypłacił kasy albo piliście na budowie też bym wam nie wypłacił to raz a dwa nie obrażaj cie ludzi bo z panem Tomkiem od 6 lat współpracuje i nigdy nie było problemu z kasą

Wiktor

Ten(usunięte przez administratora) klamca i oszusta, ja z Ukrainy, na moje prosbe udokumentowac prace po dzisiaj nic, nie wyplaciw mi kase, a tekze podwykonawcam- hlopakam z Polski. Takiego hama jeszcze poszukac, tak obiecuje, az hce szie rzygac. Ocena zero, jako clowieka- klamcy.

młody
@Wiktor

było trzeba nie pici na budowie a pracować a teraz płacz że nie dał kasy miał racje ?

kontrakt

Firma niesolidna , niesłowna , mająca ludzi na nieodpowiednich stanowiskach niedoświadczonych nie przeszkolonych .[usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Bradex Tomasz Barszcz - Warszawa

Bradex Tomasz Barszcz