Opinie o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Bis-Pol HR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Bis-Pol HR o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Liszczyk

Polecam

Robert

A mi się podobała praca przy zbiorze borówki w Holandii. 3k euro przywiozłem za miesiac.

slonce96

Witam ;) mam pytanie czy opłaca się jechać na winobranie i ile około na rękę się przywozi ?

Pracuś
@slonce96

Odpuść sobie aplikowanie na winobranie co roku maja tylu chętnych że połowa odpada z barku miejsc. Jak chcesz się dostać to tylko z polecenia, czyli najlepiej jeżeli ktoś kto był cie poleci to masz szanse.

Figzał
@slonce96

opłaca się jak najbardziej

Co roku korzystam i zarabiam

Bardzo przyjazny, miła atmosfera

O prawo jazdy, doświadczenie w budowlance, referencje od poprzedniego pracodawcy, znajomość języków, dyspozycyjność, dodatkowe kursy i uprawnienia, obsług komputer

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
MaciejZiora

Chyba już będą powoli ruszać wyjazdy, granice otwierają, trzeba się zapisywać

Siwicki

Byku

Jedzie może ktoś do Austrii krems praca przy drzewkach sadzenie drzew owocowych itp. a może ktoś był i opowie jak praca wygląda ile godzin dziennie jakie zarobki czym do roboty.

Majka

polecam

Kalina

Najlepszy pośrednik pracy, polecam

Wszystko dobrze, wyjazd bez żadnych problemów.

Żaba

Stawka godzinowa to jakoś ok. 9euro/h, a niektórzy pracodawcy przy zbiorze oferują stawkę akordową dzięki czemu pracownicy doświadczeni zarabiają więcej niż przy stawce godzinowej.

Daria

Polecam wyjazdy z bispolem.

Krzysiek

Byłem, zobaczyłem i zarobiłem :) Pamiętam jak przeżywałem swój pierwszy wyjazd na winobranie. Nie znając języka.. pierwszy raz zagranicą.. ale na miejscu okazało się, że potrzebnie się tak przejmowałem. Wszystko było jak należy.

Ziora

Atrakcyjny system wynagradzania: gwarantowane minimum godzinowe plus bonusy za efektywność. Można zarobić na prawdę fajne pieniądze. Ja wyjeżdżam co roku od 2015r.

Dandi

Wypłata na czas, wszystko ok

Jaro

Polecam winobranie i fotowoltaike.

Adaś

Chciałbym w tym roku jeszcze gdzieś jechać, przy czym są prace?

Paula

dobrze że sie odmraża powoli gospodarka, niedługo wyjazd

Karol

Wiadomo jedziemy do pracy za granice i to fizyczna, a nie na ekskluzywne wczasy.. bo nie ktorym to czytajac komentarze wydaje sie ze jada wypoczywac i oczkuja jakis luksusow. A jezdzac przez nich od dwoch lat stwierdzam ze warunki sa wystarczajace, bylem w miejscach gdzie bylo znacznie gorzej.

AdrianOciepa

Ktoś się wybiera niedługo na fotowoltaike do Holandii?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Bis-Pol HR - Jasło

• Jak się pracuje w Grupa Bis-Pol HR?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Bis-Pol HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 503.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Bis-Pol HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 480, z czego 403 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Bis-Pol HR?

Kandydaci do pracy w Grupa Bis-Pol HR napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Bis-Pol HR