Opinie o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Bis-Pol HR. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Bis-Pol HR o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Bis-Pol HR w Jasło

Marysia

Po przedstawionych warunkach wcześniej na miejscu wszystko było zgodne z obietnicami. Prace przy zbiorach nie należą do najlżejszych, ale mnie to odpowiadało i wiedziałam na co się piszę. Przynajmniej wróciłam o 5kg lżejsza i opalona :) Polecam zdeterminowanym i pragnącym zarobić konkretne pieniądze :) Moja opinia odnośnie Bis-Polu jest pozytywna.

Szumski

Polecam wyjazdy

Kasia Łęgowik

Wypłata na czas, wszystko ok

Mariola

Po świętach dzownię i składam ofertę na wyjazd.

Bardzo przyjazny, miła atmosfera

O prawo jazdy, doświadczenie w budowlance, referencje od poprzedniego pracodawcy, znajomość języków, dyspozycyjność, dodatkowe kursy i uprawnienia, obsług komputer

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jasiu

Polecam wyjazdy zagraniczne

Zibi

Polecam winobranie i fotowoltaike.

MiglusMarek

Stawka godzinowa to jakoś ok. 9euro/h, a niektórzy pracodawcy przy zbiorze oferują stawkę akordową dzięki czemu pracownicy doświadczeni zarabiają więcej niż przy stawce godzinowej.

Nikol

Niech te wszystkie złodziejskie agencje pośrednictwa pracy za granicą wezmą się do roboty a nie żerują na ludziach wszędzie ostrzegają żeby nie wpłacać pieniędzy a tu proszę BIS -POL HR ma ogłoszenia droższe jedno od drugiego za co oni pobierają pieniądze Tylko pogratulować takiej złodziejskiej firmie. Kochani nie dajcie się zrobić w bambuko bo obiecują złote gruszki na wierzbie a w rzeczywistości niestety każdy mądry wie co się okazuje

Kornelka

Polecam Bispol

Tyrson

Polecam winobranie i fotowoltaike.

Asicca

Za tydzień wyjazd :)

Angelika

Nie ma problemów, polecam

Adrianek

Godni polecenia. Wyjazdy w pełni zorganizowane. Wszystko na legalu.

Jan
@Adrianek

ta

MarcinBorek

Atrakcyjny system wynagradzania: gwarantowane minimum godzinowe plus bonusy za efektywność. Można zarobić na prawdę fajne pieniądze. Ja wyjeżdżam co roku od 2015r.

Jan
@MarcinBorek

Tak, dobrze wszustko

Kornelia

Polecam BisPol

Blachnicki

Dobry pośrednik pracy, korzystam od dawna z całą rodzina

AndrzejKomar

Wiadomo jedziemy do pracy za granice i to fizyczna, a nie na ekskluzywne wczasy.. bo nie ktorym to czytajac komentarze wydaje sie ze jada wypoczywac i oczkuja jakis luksusow. A jezdzac przez nich od dwoch lat stwierdzam ze warunki sa wystarczajace, bylem w miejscach gdzie bylo znacznie gorzej.

Przemo

Czy jak chcę jechać na borówki z kolegą i w zgłoszeniu zaznaczę że jadę z kolegą itd To czy kolega też musi wysłać osobne zgłoszenie czy już nie jest to konieczne?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Bis-Pol HR - Jasło

• Jak się pracuje w Grupa Bis-Pol HR?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Bis-Pol HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 502.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Bis-Pol HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 479, z czego 402 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Bis-Pol HR?

Kandydaci do pracy w Grupa Bis-Pol HR napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Bis-Pol HR