Opinie o TESCO w Trzemeszno Odzyskania Niepodległości 5

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TESCO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TESCO o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Trzemeszno Odzyskania Niepodległości 5

Były pracownik Nowy wpis

Zazwyczaj wyzysk agencjami na początek, (usunięte przez administratora) od razu trafiają na kierownicze stanowiska-wiecej tam kierowników jak pracowników, mobbing,brak równego traktowania,wymagają np. wystawiania faktur a cię nie uczą tego,szkolenia-spedzisz20g przy kompie w domu i będziesz klikał ich durne szkolenia w swoim wolnym czasie. Obsługa zero kultury.

Agnieszka Nowy wpis

@zainteresowana na umowe, czy od momentu, w którym zamieściłaś na forum swój wpis dotyczący pracy w TESCO, zostałaś pracownikiem tej firmy? Czy musiałaś zatrudnić się jednak poprzez agencję czy bezpośrednio u pracodawcy? Proszę o kilka słów na ten temat. Będą ważne dla innych użytkowników chcących rozpocząć współpracę z tą firmą.

Zbynio Nowy wpis

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

zainteresowana na umowe Nowy wpis

Złożyłam cv na sprzedawca kasjer a tu agencja jomban czy jak tam to sprzedawcy sa zatrudniani przez agencje czy mozna sie zatrudnic normalnie

Aplikowałeś do firmy TESCO? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Agnieszka

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko ASYSTENT DS. ZAPASÓW do pracy w Trzemesznie. Ktoś z Was pracuje już w tym charakterze w TESCO? Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane aplikacją? W treści oferty można znaleźć informację o szerokim pakiecie szkoleń na stanowisku pracy. Możecie powiedzieć na jakie szkolenia można liczyć?

Agnieszka

Zainteresowani pracą w TESCO? Na stronie internetowej firmy możecie zapoznać się z najnowszymi ofertami pracy: https://www.kariera.tesco.pl/

wen

Cały czas pojawiają się u nich jakieś oferty pracy, ale wiadomo, że jest to związane z rozwojem firmy. Skoro zapewniona jest umowa o pracę i jeszcze dorzucają do tego odpowiednie szkolenia, to w końcu zatrudnienie u nich jest dość opłacalne, żeby się załapać.

Hej, ostatnio robiłem zakupy w Tesco i pracownicy akurat sobie gadali o warunkach, podobno dostaje się karte zniżkową do sklepu, ale dopiero po roku pracy, prawda to? Nie wiem, czy się nie przesłyszałem, przecież to powinno byc w socjalu od razu, a nie dają po roku i do tego jak znam życie jakiś marny procent.

kapitan widelec

a skoro mam doświadczenie zawodowe już w kilku dyskontach i supermarketach to zatrudniając się w Tesco tutaj muszę znowu zaczynać na kasie od zera? nie ukrywam że mnie to potwornie demotywuje. nie da się u nich w moim przypadku od razu zdobyć jakiegoś nieco wyższego stanowiska pracy doceniającego staż pracy?

A nie waźne kto

Jak ktoś szuka pracy w TESCO to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Firma Tesco (Polska) Sp z.o.o poszukuje pracownika do Sklepu znajdującego się w Warszawie przy ul. Sosnkowskiego 1c (U... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5718296?keywords=&region=

nicol

za każdym razem jak robie zakupy w tesco (T-no)to przy kasie okazuje się inna cena niż na połkach panie tłumaczą się że koleżanki nie patrzą jak układają towar, to albo niech przyjmują taką osobe co się na tym zna albo niech ich tego nauczą ogulnie w tesco jest straszny bałagan z cenami. A dzisiaj Kierownik pokazał jak nie jest na bieżąco z gazetką, tak rzeczywiscie skończyła się promocja na piwo SOMERSBI ale jest za to 2szt za 7zł a tego to już niepowiedział.

madzia

to podziel się jak masz:) może wyskoczy na piwko :)

age

ja mam :) a po co ci :)

madzia

ma ktos nr do kierownika tesco w trzemesznie ?:p

@madzia

jak chcesz ten numer to sama go zapytaj może Ci da.

ok

Kier .TESCO jest SUPER !!!! i obsługa też jestem klientem

blondiii

NAJLEPSZY KIEROWNIK TERAZNIEJSZY...;)

obserwator

Lepszego kierownika niż ten który obecnie pracuje w Tesco nigdy nie było!!!!!! Pracowity, kulturalny, zawsze chętnie służy pomocą. Wymagający ale nie do przesady. Nikogo nie zmusza do pracy po godzinach. Atmosfera którą udało mu się stworzyć w Tesco jest bez porównani z tą która panowała wcześniej. Jakoś nie widać aby pracownicy byli zestresowani. Prędzej są leniwi co nie którzy. Jeśli ktoś jest nie zadowolony z pracy niech poszuka lepszej.

zniesmaczona

Też tam pracowałam,prawdziwy (usunięte przez administratora) ,kierownictwo zastrasza pracownikow ,gnębi psychicznie,myśla ze wtedy pracownik bedzie bardziej wydajny czy co???ale rowniez pracownicy sa sobie winni,,tzw wazeliniarze,skarżą i donoszą jak przedszkolaki,chcieli w ten sposó zabłysnąc i zrobić karierę??!!!tylko czego??jako cyborg raczej..bo tak trzeba nazwac prace w tesco,,byc pozbawionym ludzkich odruchów,i pracowac za trzech,wiem ,ze praca pracą,nalezy wypełniac sumiennie swoje obowiązki,niestety tam sie nie dało,,,psychiczna presja..Nigdy więcej!!!

klientka

ja tez pracuje w supermarkecie, ale to co się dzieje w tesco to porażka- po pierwsze co wchodze to nie ma koszyków przy wejsciu - może łaskawie ci co tam pracuja by je donosili na miejsce? po drugie syf kiła i mogiła- towar nie podosuwany, jak sie cos rozleje i ludzie sie po tym slizgaja to nie ma kto wytrzec, pani z rzeznika przykrywa towar jakims papierem i jak mam cos kupic jak nie łaska go odsłonić. poza tym gągają czy dzwonią na siebie kasjerki ale jakoś rzadna sie nie kwapi zeby podejsc do kasy, nie m.ówią dzień dobry nawet klientom, i mają na wszystko czas tylko nie dla klientów...porażka

Ruda

Zgadzam się z opiniami powyżej. W tym sepermarkecie nie ma żadnej harmonii wśród pracowników i do tego perfidnie się wzajemnie obgadują. Za nic w świecie nie chciałabym tam pracować, a wytrzymałam tam kilka dni. Współczuje tym co jeszcze tam pracują i wytrzymują te c (usunięte przez administratora) stwa.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Trzemeszno

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TESCO