Opinie o Grupa Kapitałowa Specjał w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Kapitałowa Specjał. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Kapitałowa Specjał o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Specjał w Kraków

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jak wygląda praca na magazynie i jakie zarobki ??? Opinie firma ma fatalne, ale może niech ktoś z obecnych pracowników napisze???

Czy urlop w Grupa Kapitałowa Specjał jest płatny 100%?

Byly Nowy wpis

Hej pisze tu bo juz sił słów brak na tą firmę! Mam nadzieje ze kiedyś synek tego prezesa ,nie będzie umiał poprowadzić tej firmy , I to upadnie! Takich mają pracowników managerów kierowników że się śmieją z nich do kasjerów... Porażka zamiast jeden za drugim być murem. Czytajcie umowy nie podpisujcie tej smjesznej umowy idźcie do biedronki do lidla jest wiekszy ruch ale z kasa Was nikt nie oszuka jak tu...

heh

Czytam opinie o wielu firmach ochroniarskich i praktycznie wszędzie widzę narzekanie na te same problemy, a bo to praca w nadgodzinach, nie płatne dodatkowo soboty i niedziele i święta, źli koordynatorzy i inspektorzy, zabieranie urlopów i mobbing. Problemem według mnie jest podejście was pracowników do tego co się dzieje i przyzwolenie na taki stan rzeczy. Firm ochroniarskich jest cała masa, jak wam źle jest w jednej to idziecie do innej, płatność dodatkowa za prace w soboty i w niedziele i święta w naszej branży nie istnieje z racji tego że dla nas to normalny dzień pracy, tak samo jak nie istnieją nadgodziny płatne, bo nikt nie będzie nam płacił dodatkowe 50% lub 100% skoro te godziny mogą nam wpisać do umowy zlecenia. Mobbing to też jest śmieszne słowo w tych opiniach, wystarczy nagrywać każdą rozmowę z przełożonym, nie trzeba go nawet o tym informować choć czasem warto mu o tym wspomnieć, w dzisiejszych czasach każdy telefon ma dyktafon a także funkcje nagrywania rozmowy telefonicznej, jest mobbing to zgłaszamy do pip, a mobbingiem można nazwać słowa przełożonego (na twoje miejsce mam 10 innych pracowników) po kilku takich zgłoszeniach i karach gwarantuje wam że podejście kadry kierowniczej się zmieni.

@heh

tak to prawda pod warunkiem że to zrobią pracownicy co x lat już tam są , ale im pasuje , a nowych szukać ze świeczką , skoro jest tam tak genialnie to czemu nowy siedzi max 1 rok i (usunięte przez administratora)?

NICK
@bda

a i ten rok to jak wyrok :)

ck Nowy wpis
@bda

Bo nie nauczeni są roboty, tylko podstawić pod niucha. Mamusia obiadek zrobi, a synuś nie chce mieć odcisków. Ot co..

Magazynier

Telefon z terminem spotkania Przyjazd Przywitanie Opis CV Pytania o mnie, o pracę, o wymagania i oczekiwania Rozmowa konkretna, na wszystkie pytania miałem odpowiedź. Duża kompetencja Rekruterki.

Jakie doświadczenie z tej branży Jakie oczekiwania Jaka dyspozycyjność Jedno zabawne: nie boisz się ciężkiej pracy?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Jaki jest okres rozliczeniowy w Grupa Kapitałowa Specjał? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

ick

Przelewy są uzależnione od banku, a nie od firm. To po pierwsze. A po drugie co masz w umowie napisane, do 10? ????

bda

to co jest na rozmowie a to co w rzeczywistości to dwie bardzo różne historie , jeśli chodzi o magazyn ,pani naopowiada wiele różnych historii i jedną prawdę , żeby zarobić im nieć to czym się reklamują to trzeba zapierdala...ć i to w podskokach :) no i mieć szybki wózek elektryczny (a jak w coś walniesz i coś zapijesz to już wózka elektrycznego nie dostaniesz , zakaz i bajo tylko paleciak rzeczny a na nim 500 pozycji ciężko , no chyba że masz same paczki po 90 poz. min ale mało realne, socjal (paczki i benefity na święta) magazyn to niewolnicy im się nie należy , biuro ma wycieczki a robole to nie muszą. ogólnie powiem tak jeśli bym wiedział co teraz wiem o tej firmie , to wole być bez pracy niż tam iść. pracowałem w w wielu firmach ale takiego bajzlu i poszanowania pracowników nigdzie nie widziałem (niewolnictwo i tyle) jedyny plus , dwuch kierowników zmian jest spoko , są porządku , trzeci też pod warunkiem że nie drze mordy. Pani główny logistyk , ja nie wiem co kończyła ale z matematyką to lepiej w przedszkolu jest.

Xaxa
@bda

Matematyka nie ma znaczenia, jak ustala premię to chyba pasjansa stawia. Choć ???? chyba pasjans jest za trudny. Kości mi bardziej pasuja, kropki policzyć da radę ... Chyba ????

Chris
@Xaxa

Przecież masz na umowie podstawę + premię uznaniową (nie regulaminową) to w czym rzecz?

Honorata
@Chris

A wiesz może, czym się kierują przy przyznawaniu tej premii uznaniowej? Chodzi mi o to, czy pracownicy wiedzą, jakie są kryteria, żeby mogli je spełnić i zwiększyć szanse na podniesienie podstawy. Będę wdzięczna, jeśli odpowiesz.

Chris
@Chris

Premia uznaniowa jak sama nazwa wskazuje jest uznaniowa (nie ma regulaminu nagradzania). Niemniej jednak jest ona zależna od wydajności w danym miesiącu. Istnieje niby jakiś algorytm, który jest udostępniany, ale jest on tak skonstruowany, że mało kto potrafi obliczyć ile dostanie wypłaty. Co miesiąc publikowane są wyniki wszystkich pracowników. Zasada jest taka: ciężko pracujesz, odbija się to na wydajności, a ta ma wpływ na wynagrodzenie. Wg. mnie czytelny i uczciwy 'układ'.

Gruby
@bda

Wycieczki...? Biuro...?....... Jak sobie zakupisz że swoich prywatnych pieniążków to pojedziesz.

@Chris

Haha gdzie masz ten algorytm? Chyba prostszy był gdy na księżyc ludzi wysyłali ????

(usunięte przez administratora) żyjące z czyjegoś nieszczęścia! Karma wroci zobaczycie a ta cała firma kiedyś upadnie!

Zgadzam się. Nadgodziny nie wypłacane w ogóle, szukanie haków na ludzi. Sprawa zgłoszona do PIPu. Mobbing i jeszcze raz mobbing.

Kolo

Witam chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie Krk specjal, ile można zarobić i czy nadgodziny są płatne itd. Dodam że pracowałem w firmie Bać pol czyli w konkurencji dla was, pewnie dalej bym pracował ale pewnie jak wiecie firma padła, także proszę o informację w miarę rzetelna bez wylewania żali, na temat bać pola też nie były pochlebne opinie ale ci co chcieli zarabiać to zarabiali mowa o magazynie. Pozdrawiam i z góry dzięki za info.

Marian
@Kolo

Na początku dostajesz 2,5 na rękę po 3 miesiącach masz akord jak chcesz w miarę zarobić to trzeba nadgodziny robić

Specjalny
@Marian

J/w, ale nie trza robić nadgodzin. 8-9h wystarczy dziennie, no ale nie spacerkiem, ale też nie biegusiem :P "Starszyzna" szybciej i więcej robi, no ale to kwestia zaangażowania i doświadczenia. Pracy dla nikogo nie zabraknie :) Przez te 3 miesiące każdy jest w stanie zauważyć, co i jak, z kim i gdzie, a co najważniejsze - co i za ile. Zawsze jest opcja dopytania, czy obecne wydawanie jest ok i/lub ile się ewentualnie zarobi. Ludziska są chętni do pomocy. Niemniej "maślaków", obiboków i ewidentnych spacerowiczów się nie lubi (nie toleruje). Kwestie pozostałe - wszystko do uzgodnienia. Praca nie dla delikatnych, wiadomo.

@Specjalny

"nie dla delikatnych" tak roboty mają lepiej . oczywiście luzio i wporzosiu , gdzie zindziej z tym samym zaangażowaniem nawet w biedroce zarobisz więcej

R

Jakie macie relacje na temat marcins wroblewskiego w specjale

Prezes
@R

A kto to jest jakiś magazynier?

@R

tak , motywacja , to tabela opłat za przewinienia :) o nagrodach , w tym dziale co pracowałem nie słyszałem. ale gazetek przyślą ci i ze 3 te same w jednym miesiącu , wiec czym palić w piecu jest :D (na to kasa jest)

achtung

Serio 11 miejsce w Polsce i brak wody dla pracowników w trakcie lata, i to jest dystrybutor min. napojów wstyd

@achtung

Powiedz jej proszę, że: • na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28o C. Na jakim termometrze widziała taką temp? Pozdrawiam :)

Arek

Wiecie coś o ewentualnej pracy, zarobkach i atmosferze? Warto starać się o pracę?

XaXa
@Arek

Nie polecam, atmosfera jak w czasie smogu w Londynie

Jak wygląda ścieżka awansu w Grupa Kapitałowa Specjał?

Hah

Jaka ścieżka awansu? ????

Witam, mam pytanie odnośnie warunków i płacy kierowców kat.c w Szczecinie, jest ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikacją. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witold

Witam. Czy na magazynie nadal podpisuje się weksle i płaci za braki inwentaryzacyjne?

@Witold

jak w każdej firmie z odpowiedzialnością materialną. no sorry memory, ale na jakim magazynie tak nie jest? :)

XD mniej więcej na 1/3 magazynów xD

Antek

A jak tam Maryska dalej teroryzuje ludzi?

IKS DE
@Antek

Maryśkę trzeba zlewać :D, przytakiwać i wtedy przynajmniej ma się spokój, wdawać się w dyskusje nie ma sensu nawet jak nie ma merytorycznych argumentów to i tak wymyśli jakieś pierdoły, żeby cię spławić. Taki niby magazyn ale nie do końca. A co do opinii to socjal jak na firmę z 21 miejsca firm w Polsce to jest jakiś śmiech xD. 0 na święta jak na dystrybutora z branży spożywczej to jest dno i metr mułu :)

Henry

Byłem kilka miesięcy temu na rozmowie i nie polecam. Rozmawiałem z Panią kierownik, kobieta podczas rozmowy jadła bułkę, odbierała telefony i podczas rozmowy używała wulgaryzmów. W życiu takiej patologii podczas rozmowy o pracę nie widziałem, dlatego nie zdecydowałem się na pracę w kokotowie. :)

@Henry

jakby Ci to powiedzieć.. poszedłeś do pracy w banku czy korpo? właśnie, że u nas jest luźna atmosfera. kiero? jest, ale jako człowiek "swój". kierowniczka jest spoko, a ma na głowie wiele więcej, niż sobie możesz to wyobrazić. bułka? najwidoczniej nie ma kobiecina czasu, żeby zjeść :P

Henry
@nick

Zwyczajnie nie lubię kiedy mówi ktoś do mnie z pełnymi ustami i używa wulgaryzmów. Nie każdy tak jak ty lubi przebywać w chlewie, to nie jest moje naturalne środowisko, twoje pewnie tak. :)

Honorata
@nick

Jako pracownik Grupy Kapitałowej Specjał na pewno wiesz wszystko na temat warunków zatrudnienia, jakie tam oferują. Słyszałam, iż szukają tam teraz (między innymi) Specjalisty ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników. Orientujesz się może, jak dużego doświadczenia w tej materii wymagają od kandydatów?

@Honorata

Niestety nic mi o tym nie wiadomo. Być może chodzi o oddział Rzeszów :)

Jak długo czekaliście na odzew z Grupa Kapitałowa Specjał? Oddzwaniają zawsze?

nick

a czekasz nadal na odzew? polecam zadzwonić, jesli to ważna sprawa, bo nie zawsze mamy spokój w biurach :P

Mike

Chcialem się dowiedzieć czy potrzebują do pracy na magazyn w Krakowie.

MsM
@Mike

Tak, potrzebują z tego co wiem.

@MsM

potrzebujemy, ale nie leserów :)

Kuba

Może dowiem się jaka atmosfera i jak przedstawiają się zarobki?

Ryszard

A teraz potrzebują kogoś do pracy? Czy dodatki socjalne macie?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Specjał - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Specjał?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Specjał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa Specjał?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Kapitałowa Specjał?

Kandydaci do pracy w Grupa Kapitałowa Specjał napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Kapitałowa Specjał