Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Demotrans

Pracowałeś w firmie Demotrans i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Stanisław - 2012-04-30 22:44:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Demotrans jest ok
zdjecie uzytkownika
demontrans - 2012-04-30 22:55:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
sta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] też jest OK
zdjecie uzytkownika
przylepa - 2012-12-03 18:05:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
-za jazdy na magnesie,-za brak km - za niedbanie o sprzęt jak się zgłasza usterki.+ za wypłacalność.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-15 11:50:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
stanisław możesz powiedzieć coś więcej o firmie Demotrans? jesteś może pracownikiem tej firmy? wiesz ile tam można zarobić?
zdjecie uzytkownika
bocian - 2013-10-26 22:58:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ok
zdjecie uzytkownika
qń - 2013-11-26 20:04:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nadal jest tak jak wypisał przylepa? Sa wypłacalni? Kilometrówki się pojawiły, czy w demotrans płaca za godzinę?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Demotrans

Twoj email:
Wiadomość: