Opinie o Restauracja Perła Pucka w Puck

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Restauracja Perła Pucka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Restauracja Perła Pucka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Perła Pucka w Puck

Michał Nowy wpis

Kiedy restauracja znowu będzie otwarta ?

muzenko Nowy wpis

Wypłaty są zawsze na czas - to się ceni, zwłaszcza, gdy wzięliśmy kredyt i trzeba go spłacać regularnie! A jeśli chodzi o atmosferę to też jest spoko, nie ma ciśnienia.

Tomek86 Nowy wpis

Witam , w odróżnieniu od Pana poniżej , restauracja bardzo miło mnie zaskoczyła , oczywiście sam widok wart jest tego by usiąść i zamówić. Ale wracając do samej restauracji , obsługa jest profesjonalna , zna języki obce . Nie raz odwiedziłem tą restauracje z moimi gośćmi z zagranicy , nie było żadnego problemu by porozmawiać w języku angielskim czy też niemieckim na temat potraw, co jest wielkim plusem i korzyścią dla restauracji . Kelnerzy sa ubrani schludnie i czysto . Jeśli chodzi o same dania to mnie za każdym razem smakowało tak samo czyli było pyszne , dania były duże i nie sposób było się nimi nie najeść ;) Jest jeden maleńki minus , lecz przeszkadza on osobom przyzwyczajonym do restauracji fast food. A mianowicie jest to czas oczekiwania w sezonie letnim który jest w okolicach 25-30min niestety jest to restauracja a nie fast food dlatego też trzeba się uzbroić w cierpliwość. No chyba , że chce się tylko nażreć to proponuje zajść do jakiejś budki na hot doga ;) bo w to miejsce przychodzi się delektować widokiem a dopiero potem potrawami . Irytują mnie opinie ludzi którzy pewnie przyszli do jakiegokolwiek miejsca raz w swoim żywocie , może jeszcze w złym humorze i krytycznie oceniają dane miejsce . Jeśli coś mi się nie podoba to więcej tam nie idę , ale nie zniechęcam innych niech każdy sam się przekona . Polecam !

Witam co mogę powiedzieć o Perle to tylko ze na otwarcie pierwszy sezon jeszcze jakoś szlo długo czekało się na dania ale było warto odwiedzałem ta knajpę nie raz i zawsze mnie obsługiwała Bardzo mila Blondyneczka ze szczerym uśmiechem szczerym słowem i dbała o swoich gości. Po sezonie znowu odwiedziłem Perłe obsłużyła mnie strasznie nie zadbana kelnerka Szade włosy brudna koszula i spadające spodnie z pupy myślałem a co tam możne i źle wygląda a możne mnie dobrze obsłuży lecz i tu się myliłem była nie zadowolona i nie chętna do obsługi po karty pode szlem sam na kelnerkę czekałem a jak przyszła to była wściekła ze przerwaliśmy jej sielankę w kuchni śmiechy hihy . jedzenie było brzydko podanie nie tak starannie jak w sezonie karta była inna co mnie bardzo zaskoczyło... czekałem na dania dość długo choć sala była pusta i zimna piękny kominek na środku sali szkoda ze nie rozpalony brudno ponuro bez muzyczki. no ale jak już dostałem danie to było nie dobre i tak jak wspomniałem brzydko podane warzywa niby na parze ale to się chyba bardzo krotko parowały bo w środku były zmrożone twarde nie do zjedzenia gdzie pytałem kelnerki czy są świeże jednak podane wyglądały i smakowały jak z zamrażalki. nie polecam tej restauracji. kelnerka brudna nie uczesana a sala tez brudna i zaniedbana

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Perła Pucka - Puck

Restauracja Perła Pucka