Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Restauracja Perła Pucka

Pracowałeś w firmie Restauracja Perła Pucka i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Ja - 2014-06-29 16:35:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam co mogę powiedzieć o Perle to tylko ze na otwarcie pierwszy sezon jeszcze jakoś szlo długo czekało się na dania ale było warto odwiedzałem ta knajpę nie raz i zawsze mnie obsługiwała Bardzo mila Blondyneczka ze szczerym uśmiechem szczerym słowem i dbała o swoich gości. Po sezonie znowu odwiedziłem Perłe obsłużyła mnie strasznie nie zadbana kelnerka Szade włosy brudna koszula i spadające spodnie z pupy myślałem a co tam możne i źle wygląda a możne mnie dobrze obsłuży lecz i tu się myliłem była nie zadowolona i nie chętna do obsługi po karty pode szlem sam na kelnerkę czekałem a jak przyszła to była wściekła ze przerwaliśmy jej sielankę w kuchni śmiechy hihy . jedzenie było brzydko podanie nie tak starannie jak w sezonie karta była inna co mnie bardzo zaskoczyło... czekałem na dania dość długo choć sala była pusta i zimna piękny kominek na środku sali szkoda ze nie rozpalony brudno ponuro bez muzyczki. no ale jak już dostałem danie to było nie dobre i tak jak wspomniałem brzydko podane warzywa niby na parze ale to się chyba bardzo krotko parowały bo w środku były zmrożone twarde nie do zjedzenia gdzie pytałem kelnerki czy są świeże jednak podane wyglądały i smakowały jak z zamrażalki. nie polecam tej restauracji. kelnerka brudna nie uczesana a sala tez brudna i zaniedbana
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Perła Pucka

Twoj email:
Wiadomość: