Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o MARENA FINANSE

Pracowałeś w firmie MARENA FINANSE i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
tsl - 2014-03-31 23:30:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (16)
solidna firma
zdjecie uzytkownika
max - 2014-12-06 20:50:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Trzeba działać! Walczę na razie sam:( zbiorowka ma większe szanse powodzenia...(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
taki tam oszukany - 2014-12-07 15:07:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
jezdzilem u pana marcina chwile,klasycznie zrobil mi wala na hajs.zbiorowy pozew jestem za, piszcie wiecej szczegolow jak cos pozdro !firma na poziomie zera, nikt nie jest ogarniety, jakiekowiek problemy koncza sie obcieciem wyplaty to u nich normalne,do tego dogadanie sie z nimi jest niemozliwe maja wszystkich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niestety kierowca jezdzi miesiac, czasem dwa zarabia malo do tego szef tez inaczej rozlicza to dla zus i skarbowki wiec malo zarobisz do emerytury nie dorobisz.Podsumowujac firma Marena to jakies nieporozumienie, takie cos wogole nie powinno istniec moze urzad skarbowy i zus placony normalnie pomoze marenie zbankrutowac.Pozddrawiam oszukany.
zdjecie uzytkownika
max - 2014-12-07 21:25:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Jestem za tym żeby spotkać się w Rzeszowie po świętach, podam tutaj nr tel do kontaktu tylko ze znając życie lada dzień te wpisy zostaną usunięte....
zdjecie uzytkownika
oszuk - 2014-12-08 16:25:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
oszukane osoby prosze o kontakt.zrobimy zbiorowke (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
oszukan - 2014-12-08 16:28:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
nr mojego telefonu jest nagminnie kasowany.kopiujcie go i wpisujcie (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
oszukani - 2014-12-08 16:29:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
jesli trzeba bedzie pojdziemy do tv z tym,515 710 267
zdjecie uzytkownika
Pokrzywdzony - 2014-12-08 16:50:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (6)
prosimy o podawanie kontaktów do ludzi pokrzywdzonych przez Marene.
zdjecie uzytkownika
Oszukany - 2014-12-24 14:33:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [oszukan - 2014-12-08 16:28:06]:
(usunięte przez administratora) miał pecha..,to OSZUST!!!.Stanowczo odradzam zatrudniania się u tego manipulanta.Firmy,które współpracowały z tym gościem.,niech zaprzestaną dalszej współpracy.OSZUST!!!
zdjecie uzytkownika
Oszukany - 2014-12-24 15:38:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Wesołych Świąt Wszystkim oszukanym przez Bysia.Razem damy radę go pokonać.Dozobaczenia po Świętach.Byś będzie miał pecha!.
zdjecie uzytkownika
oszukany x - 2014-12-26 22:43:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Ludzie ta firma to jest kpina trzeba cos z tym zrobic naciagaja ludzi i kpia z nas wolal bym puszki zbierac niz pracowac u tego oszusta .
zdjecie uzytkownika
oszukany - 2014-12-26 22:46:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
To co robia jest niezgodne z prawem oraz kodeksem pracy podawajcie swoje nr kontaktowe!
zdjecie uzytkownika
oszukany93 - 2014-12-29 22:30:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Witam Panowie też zostałem oszukany przez tego pana jezdziłem u niego jakies 6 tygodni do dziś dnia nie mam świadectwa pracy tylko umowę widocznie firma nie darmo nazywa sie MARENA FINANSE czlowiek się dorabia naszym kosztem. 880 597 102 oszukany
zdjecie uzytkownika
Oszukany - 2015-01-07 13:29:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
podjołem działanie:) Proszę o kontakt poszkodowane osoby już ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
MARENA Marcin Byś - 2015-01-22 11:44:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [taki tam oszukany - 2014-12-07 15:07:13]:
Żadne z twierdzeń autora nie podlega prawdzie.
W sprawie twierdzeń zawartych w niniejszym komentarzu zostało wszczęte postępowanie karne z prywatnego aktu oskarżenia przeciwko jego autorowi. Trwa ustalanie autora wpisu zlecone przez Sąd Policji.
Niezależnie od ustalenia autora, skierowane zostanie powództwo cywilne wobec naruszenia dóbr osobistych.
zdjecie uzytkownika
MARENA Marcin Byś - 2015-01-22 11:46:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Oszukany - 2014-12-24 15:38:46]:
zdjecie uzytkownika
MARENA Marcin Byś - 2015-01-22 11:47:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [oszukany - 2014-12-26 22:46:56]:
zdjecie uzytkownika
MARENA Marcin Byś - 2015-01-22 11:50:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [oszukany93 - 2014-12-29 22:30:35]:
Żadne z twierdzeń autora nie polega na prawdzie.
Kierowca zatrudniony w oparciu o umowę cywilnoprawną nie podlega reżimowi Kodeksu pracy.
MARENA zatrudnia kierowców w oparciu o umowy cywilnoprawne i wymaga od nich pełnej samodzielności w realizacji usługi.
zdjecie uzytkownika
MARENA Marcin Byś - 2015-01-22 11:57:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Oszukany - 2015-01-07 13:29:07]:
Żadne z twierdzeń autora nie polega na prawdzie.
w sprawie twierdzeń zawartych w niniejszym komentarzu rozważane jest wszczęcie postępowania karnego z prywatnego aktu oskarżenia przeciwko jego autorowi oraz skierowanie powództwa cywilnego wobec naruszenia dóbr osobistych. Kierowca, który zapewne zamieścił niniejszy komentarz, złożył pisemne oświadczenie o całkowitym rozliczeniu się ze Zleceniodawcą oraz otrzymaniu całości wynagrodzenia.
Kierowca zatrudniony był w oparciu o umowę cywilnoprawną. Ten rodzaj zatrudnienia nie daje jakichkolwiek podstaw do wystawienia świadectwa pracy, które jest związane jedynie z umową o pracę, nie zaś umową cywilnoprawną.
zdjecie uzytkownika
Juh - 2015-01-26 18:52:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Również zostałem oszukany. Proszę o kontakt pokrzywdzone osoby. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
juh - 2015-01-29 15:41:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Proszę o kontakt pokrzywdzone osoby. 787042206
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARENA FINANSE

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy MARENA FINANSE?
Zadaj pytanie
x