Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o MARENA FINANSE

Pracowałeś w firmie MARENA FINANSE i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
oszukany - 2014-12-26 22:46:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
To co robia jest niezgodne z prawem oraz kodeksem pracy podawajcie swoje nr kontaktowe!
zdjecie uzytkownika
oszukany93 - 2014-12-29 22:30:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Witam Panowie też zostałem oszukany przez tego pana jezdziłem u niego jakies 6 tygodni do dziś dnia nie mam świadectwa pracy tylko umowę widocznie firma nie darmo nazywa sie MARENA FINANSE czlowiek się dorabia naszym kosztem. 880 597 102 oszukany
zdjecie uzytkownika
Oszukany - 2015-01-07 13:29:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
podjołem działanie:) Proszę o kontakt poszkodowane osoby już ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
MARENA Marcin Byś - 2015-01-22 11:44:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [taki tam oszukany - 2014-12-07 15:07:13]:
Żadne z twierdzeń autora nie podlega prawdzie.
W sprawie twierdzeń zawartych w niniejszym komentarzu zostało wszczęte postępowanie karne z prywatnego aktu oskarżenia przeciwko jego autorowi. Trwa ustalanie autora wpisu zlecone przez Sąd Policji.
Niezależnie od ustalenia autora, skierowane zostanie powództwo cywilne wobec naruszenia dóbr osobistych.
zdjecie uzytkownika
MARENA Marcin Byś - 2015-01-22 11:46:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Oszukany - 2014-12-24 15:38:46]:
zdjecie uzytkownika
MARENA Marcin Byś - 2015-01-22 11:47:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [oszukany - 2014-12-26 22:46:56]:
zdjecie uzytkownika
MARENA Marcin Byś - 2015-01-22 11:50:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [oszukany93 - 2014-12-29 22:30:35]:
Żadne z twierdzeń autora nie polega na prawdzie.
Kierowca zatrudniony w oparciu o umowę cywilnoprawną nie podlega reżimowi Kodeksu pracy.
MARENA zatrudnia kierowców w oparciu o umowy cywilnoprawne i wymaga od nich pełnej samodzielności w realizacji usługi.
zdjecie uzytkownika
MARENA Marcin Byś - 2015-01-22 11:57:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Oszukany - 2015-01-07 13:29:07]:
Żadne z twierdzeń autora nie polega na prawdzie.
w sprawie twierdzeń zawartych w niniejszym komentarzu rozważane jest wszczęcie postępowania karnego z prywatnego aktu oskarżenia przeciwko jego autorowi oraz skierowanie powództwa cywilnego wobec naruszenia dóbr osobistych. Kierowca, który zapewne zamieścił niniejszy komentarz, złożył pisemne oświadczenie o całkowitym rozliczeniu się ze Zleceniodawcą oraz otrzymaniu całości wynagrodzenia.
Kierowca zatrudniony był w oparciu o umowę cywilnoprawną. Ten rodzaj zatrudnienia nie daje jakichkolwiek podstaw do wystawienia świadectwa pracy, które jest związane jedynie z umową o pracę, nie zaś umową cywilnoprawną.
zdjecie uzytkownika
Juh - 2015-01-26 18:52:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Również zostałem oszukany. Proszę o kontakt pokrzywdzone osoby. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
juh - 2015-01-29 15:41:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Proszę o kontakt pokrzywdzone osoby. 787042206
zdjecie uzytkownika
Oszukany - 2015-02-06 11:53:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Firma Marena ciągle oszukuje swoich kierowców.Co trochę pojawiają się nowe wpisy osób pokrzywdzonych.M.B. zarabia nie na dobrze wykonanej pracy kierowcy,tylko na chorej umowie.Czyżby lichwiarz..?,a swoją drogą,trochę nas już tu jest.
zdjecie uzytkownika
MARENA Marcin Byś - 2015-02-08 19:51:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Juh - 2015-01-26 18:52:54]:
Żadne z twierdzeń autora nie polega na prawdzie.
W sprawie twierdzenia zawartego w niniejszym komentarzu zostanie wszczęte postępowanie karne z prywatnego aktu oskarżenia przeciwko jego autorowi.
Niezależnie, po ustaleniu autora, skierowane zostanie powództwo cywilne wobec naruszenia dóbr osobistych.
zdjecie uzytkownika
MARENA Marcin Byś - 2015-02-08 19:52:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Oszukany - 2015-02-06 11:53:10]:
zdjecie uzytkownika
Oszukany - 2015-02-09 10:09:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Wszystko jest prawdą! Potwierdzi ta każda osoba oszukana przez właściciela Mareny!
zdjecie uzytkownika
Bartosz Czapla - 2015-02-20 15:26:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam. Firma jest w porządku wszystko jest załatwiane na podstawie umowy, którą podpisaliście. Nie moge powiedzieć złego słowa.
zdjecie uzytkownika
Łukasz Jagodzinski - 2015-02-20 16:02:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jetem byłym pracownikiem firmy i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Współpraca jest przedstawiona jasno i wyraznie w umowie oraz tez po jej rozwiązaniu jest się rozliczonym zgodnie z tą umowie i nie ma mowy żeby Pan Marcin kogoś oszukał.
zdjecie uzytkownika
Dawid Kuruc - 2015-02-20 16:03:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo miła atmosfera, ciągły kontakt zero problemów polecam!
zdjecie uzytkownika
Łukasz - 2015-02-20 16:44:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Łukasz Skibński Firma Marena jest pozytywną firmą z kturą warto podjąć wspułprace.Szczeże polecam
zdjecie uzytkownika
Nick - 2015-02-22 23:42:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Wstępne rozmowy kwalifikacyjne i uzgodnienia skierowane przez właściciela firmy do przyszłego pracownika są fałszywie naciągane na korzyść pracownika. Podsunięty weksel in blanco do podpisania był całkowicie źle wytłumaczony i sformułowany dla w tym przypadku mojej osoby nie mających wiedzy czym to jest. Ponieważ firma w żadnym stopniu nie wywiązuje się z umowy słownej a w rzeczywistości pracownik więcej musi wydać na podstawową żywność z super marketu niż faktyczny, przewidywalny dochód reasumując podczas realizowania pracy. Wniosek z tego,że albo pracujemy na pseudo umowę o świadczenie usług, lub rezygnujemy z umowy i dostajemy z firmy kary na jakie nas nie stać. Przy podpisywaniu tego typu umowy prawnik musi być obowiązkowy.
zdjecie uzytkownika
Dawid K - 2015-02-25 10:53:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Po przyjściu po wypłatę za jazdę dostałem papier do podpisania ze oddaje te pieniądze w ramach kary za zerwanie umowy gdy się nie zgodziłem i napisałem o wypłacanie pieniędzy zostałem zwyzywany i poszarpany pozdrawiam i nie polecam
zdjecie uzytkownika
Oszukany - 2015-02-25 15:25:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Osoby które napisały pozytywny komentarz o tej firmie proszę o kontakt: (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
adaś - 2015-02-25 19:32:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
aż tak źle z tą firmą??? z tego co się orientuje to ogłoszenia na olx nadal się pojawiają :/
zdjecie uzytkownika
Oszukany - 2015-02-25 22:28:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Bardzo źle..,ale porządek się z nimi robi:)
zdjecie uzytkownika
swoj - 2015-02-26 09:17:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [Oszukany - 2015-02-25 22:28:10]:
tez mialem okazjie wspólpracowac z ta pseudo firma która zreuje na młodych ludziach ,to ze to oszustwo to jedno, a to ze nikt nie czyta tej ganksterskiej umowy przed podpisaniem to drugie.Jak bede mial troche czasu to tu zagladne i wam napisze ze tak calkiem prawnie wedlug niego to pan,B nie dziala i sa na to odpowiednie paragrafy
zdjecie uzytkownika
max - 2015-02-27 11:47:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Na ewentualne podpisanie tej umowy tylko z prawnikiem
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARENA FINANSE

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy MARENA FINANSE?
Zadaj pytanie