Opinie o 2Xtak w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy 2Xtak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w 2Xtak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 2Xtak w Wrocław

Instruktor Damian .T Koniec. Nowy wpis

Dziękuje za wszystkie Pozytywne Opinie . Starałem się aby wszystkie Kursy były przeprowadzane tak Aby nabyć umiejętności do Pracy nie pod Egzamin . W tym roku tylko 1 osoba mi niezdana :) Z Obecnym dniem Kończę współpracę $ z Firmą 2 xTak Pozdrawiam wszystkich poznanych Kurantów do zobaczenia ;)

mick Nowy wpis

Polecam serdecznie ośrodek 2Xtak i bardzo dziękuje. Pozdrowienia dla Damiana i pań z biura.

Joanna Nowy wpis

Egzamin zdałam dzięki Bardzo dobremu i cierpliwemu podejściu . Polecam Gorąco ! Szczęśliwego Nowego Roku

Baleron Nowy wpis

Świetna szkoła i podejście Egzamin zaliczony Powodzenia Damian

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 2Xtak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Sebek

Uprawnienia odebrane po zdanym egz.Państwowym Potwierdzam pozytywne opinie . Pozdro dla Prowadzaczego Dam...

Tomasz
@Sebek

Od razu wydają ci papiery z uprawnieniami? Są bezterminowe czy musisz co kilka lat je odnawiać?

Pacman
@Tomasz

Bezterminowe

Z 666

Byłem zdalem Polecam . Bardzo pozytywnie Dejmos :)

Bongo

Wózeczek zdany na Egzaminie uprawnienia odebrałem . Polecam ośrodek 2x Tak pozdr. dla Prowadzącego ..

Łukasz
@Bongo

No i fajnie :) Ile potem się czeka na załatwienie formalności? I jaka była cena kursu?

Duck

Wiedza i uprawnienua dziś zdane . Polecam prowadzacego ..

@Duck

A kogo miałeś?

Widlak

Fajne szkolenie miło i sympatycznie :) Zadane pozdrawiam .

Baross

Fajne podejście nie na ilość a na jakość szkolenia Podrowienia dla Prowadzącego pana Damiana Oczywiście egz. zdany . Tak trzymać . ps. Polecam :)

Jolanta
@Baross

Jakie szkolenie dokładnie? Można prosić o więcej info?

Bartek

Egzamin państwowy zdałem dzieki podejściu pana z placu Damianowi . Świetny gościu Polecam 2xTak Wroclaw i pozdrawiam panie z Biura . mały stresik był ale jak to ogzaminy hehe.. Pozdro..

Urszula
@Bartek

A na co konkretnie zdawałeś jeśli można wiedziec? :)

Wózek Nowy Driver

Dzięki na szkolonko zdany egzamin i już latam po Hali Pozdro dla Damiana prowadzącego część praktyczną ..

@Wózek Nowy Driver

Gratuluję! Czyli teraz co, podbijasz rynek? Jaki kurs docelowy? ;)

Driver..
@Zuzanna

Siemka .. Ja robiłem Specjalizowany z wysięgiem Prowadzący Zarąbiste podejście nie szkoli aby zdać tylko aby umieć Pracować i dać sobie rade . Ps . Ładne panie prowadzące ???? i spoko wyjaśniają część Teoretyczną ???? Pozdro !

Driver......
@Zuzanna

Te znaki. to. ????? ikony tylko tak wyskoczyły przez tą strone :)

@Driver......

Haha, rozumiem, że bardzo uśmiechnięte te ikony skoro odnoszą się do tych ładnych pań? ;) Kurcze to spoko, że na luzie tu podchodzą. Czyli według Ciebie taka dziewczyna bez wiedzy i doświadczenia dałaby dzięki nim radę? ;)

Atom

Jestem po zdanym Egzaminie spawalniczym polecam Damia.. pasja w głowie i rękach . Pozdrawiam :)

Jadwiga

Odebrałam już uprawnienia i polecam pierwszy raz w Wózku widłowym mimo to dzięki zaangażowaniu już nie musze szukać wózkowego w pracy . Dziękuje bardzo Pozdrawiam .. Jadwiga.

Sylwia

Opinie pracowników są dość stare, a kursanci? cóż, świetnie że chwalicie, ale tutaj przydałaby się opinia kogoś, kto te szkolenia prowadzi i powie jakie stawki ma firma np. za godzinę zajęć. Uszanujmy fakt że to strona dla pracowników.

An..

Wózki specjalizowane uprawnienia już idą Dzięki za Szkolenie zwłaszcza część praktyczna ;)

nowy Wózkowy

Egzamin zdany Dzięki .. Polecam trochę nas było i wszyscy zdaliśmy Kozackie podejśćie . Pozdro.

Wózki specjalizowane

Zdany Egzamin wszystko Pozytywnie . Polecam i pozdrawiam Instruktora Pana Dam.. :)

Kursant Wózki

Jestem po zdanym Egzaminie na Wózki widłowe Gorąco Polecam i pozdrawiam . Pana Prowadzącego świetne Podejście :) Tak Dalej..

Spawacz

Przeprowadziłem się do Wrocławia zrobiłem kurs Spawalniczy MAG w 2xTak wszystko OK .

Zostaw merytoryczną opinię o 2Xtak - Wrocław

• Jak się pracuje w 2Xtak?

Zobacz opinie na temat firmy 2Xtak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 2Xtak?

2Xtak
4.7/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Dolne Młyny 42
    59-700 Wrocław