Opinie o Venezia w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Venezia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Venezia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Venezia w Bielsko-Biała

Ola Nowy wpis

Niestety nie polecam zatrudniać się w tej firmie. Dostałam propozycję pracy jako młodszy sprzedawca - pomoc na sklepie , zostałam przyjęta na umowę zlecenie. Według grafiku miałam do przepracowania ponad 180 godzin, w niektóre dni na inny sklep również do pomocy . Pracownicy zatrudnieni na umowie o pracę mieli max po 154 godziny. W pierwszy dzień ogarnialam dostawę i robiłam porządek na magazynie, nikt mnie nie uprzedził że praca ta wiąże się z wchodzeniem na ponad 2 metrową drabinę, niestety mój lęk wysokości wygrał . Dodam , że mimo to dawałam z siebie wszystko mimo że gdyby coś mi się stało to nic mi się z tego tytułu nie należy , bo umowa zlecenie nie obejmuję L4. Oczywiście część czasu spędziłam też na sklepie , doradzając klienta mimo braku wiedzy w temacie skórzanych butów . Podałam klientowi buty w opakowaniu , ponieważ był zdecydowany na zakup i dostałam upomnienie , że podawanie w ten sposób (w pudełku) jest nieeleganckie, przeprosiła także za mnie tego klienta wspominając , że dopiero się uczę co już mnie wybiło z rytmu i trochę zrobiło mi się przykro . Przez te obie sytuację inie zdecydowałam się na współpracę

Atako Nowy wpis

Czy ktoś wie ile wynosi "atrakcyjne wynagrodzenie" na zleceniu na godzine??

Martyna Nowy wpis

Jak wyglada sprawa z rekrutacja ? Ciężko się dostać ? Jest pare etapów ?

Czy Venezia zatrudnia studentów?

Miki Nowy wpis

Tak ,zatrudnia. Zależy w jakim trybie masz studia bo liczy się Twoja dyspozycyjność. Są salony które szukają osoby na umowę zlecenie która nie będzie miała wielu godzin pracy ale są również takie które potrzebują aby osoba taka pracowała nawet 190 godzin miesięcznie. W ramach umowy o pracę masz około 165 godzin miesięcznie do przepracowania więc raczej trudno to realizować studiując dziennie i przy założeniu, że raczej nikt nie będzie do Ciebie dostosowywał grafiku. Kontaktu się z salonem w którym byś chciała podjąć pracę:-) Pozdrawiam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Venezia? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Oloo

Witam, jak wyglada praca w Venezia w Bielsku w Sferze? Chodzi mi o kierownika, jakie ma podejscie do pracownikow czy jest w porzadku? Jak tam sie pracuje?

Pracownica
@Oloo

Kierowniczka i zespół bardzo w porządku. Pracowałam tam kilka miesięcy temu i gdyby nie szkoła została bym na dłużej. Polecam pracę w tej właśnie Venezii

Oloo

m

To prawda, ta firma to faktycznie od dawna nie szukała pracowników. Dziwne to trochę, bo firma jest dość duża, sam punkt w Warszawie na pewno ma rotacje na stanowiskach. Widocznie ogłaszają się w jakiś inny sposób, ale na pewno nie na swojej stronie www

Sama praca w Venezi nie jest zła, nienajgorsze zarobki, dodatek wakacyjny, znizka na asortyment. Wazna jest ekipa z ktora sie pracuje. Jesli chodzi o regionalne i szefostwo, najlepiej nie przejmowac sie wszystkim co robia i komentuja-maja dziwny system motywacyjny. Po prostu pracowac, dawac z siebie 100% w pracy, byc uczciwym. Maja bardzo dziwne podejscie do pracownikow. Czasem mi sie wydaje, że pracując gdzies na produkcji ludzie traktuja sie z wiekszym szacunkiem niz regionalne w sieciowkach;)najlepiej miec dystans do niektorych rzeczy i bedzie ok ;)

Salony Venezii w Bielsku to totalna masakra.Kierowniczka ze Sfery nic sobą nie reprezentuje(usunięte przez moderatora),pracownice wybiera po wyglądzie i nie daj Boże żeby były za dużo wyuczone albo mądrzejsze od niej.Wielką Panią KIEROWNICZKĘ struga a nie patrzy na siebie!! wie komu ma się podlizać, A I TAK POTEM TE OSOBY OBGADUJE .Jest fałszywa i za wszelką cenę musi pokazać że to ona jest najlepsza we wszystkim.Jednak wszyscy wiemy ze NIE MA NA TYM ŚWIECIE LUDZI NIE ZASTĄPIONYCH :)))))

Zostaw merytoryczną opinię o Venezia - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Venezia?

Zobacz opinie na temat firmy Venezia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Venezia