logo Energy Invest Group S.A.

Energy Invest Group S.A.

Opinie o Energy Invest Group S.A.

Janek23 2012-04-28 20:57
Rzetelna firma z uczciwym podejsciem, polecam!!
Jan 2013-01-25 16:32
:) każda pliszka swój ogonek chwali. Ale to dobrze!!
dfg 2014-04-28 15:51
Nic tam nie zarobisz , bo to jest piramida finansowa ,taka sama ,jak amway. Tylko na większą skalę.
M 2014-12-04 10:07
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Firma rzetelna, stabilna i innowacyjna. Warunki pracy bardzo motywujące i zadowalające.
Gracjan 2014-12-04 10:09
Trzeba być po prostu dobrym aby tam pracować !
brak słów 2014-12-18 11:00
amway nie jest piramidom finansową tylko daje produkt za twoje pieniądze. A co do skali to amway przebija ich bo juz od dawna mają po 3 miliardy dolarów obrotu rocznie.
PS. to się nazywa MLM
czego chciec wiecej 2016-05-16 19:43
Podstawa jest w okolicy 2 tysięcy złotych @nikoś, więc jak dla mnie to wcale nie są jakieś małe pieniądze. W dodatku jest umowa o pracę i fajne benefity.
Klaudia 2017-05-24 12:19
Firma wybudowała 5 elektrowni, w tym roku planuje budowę kolejnych wiatraków w Polce oraz zagranicą
a także farm PV.
Współpracuję z firmą od kilku lat i jest rzetelnym partnerem w biznesie.
gdzie ta energia? 2017-06-13 20:33
zero profesjonalizmu, zainwestowane pieniadze i jak dotad zero informacji kiedy beda dywidenda
Patrycja 2017-09-06 14:26
Czy ktoś z forumowiczów może opisać, jak wygląda aktualna sytuacja w Energy Invest Group S.A.? Czy firma poszukuje w tym momencie nowych pracowników? W sieci nie znalazłam nowych ofert pracy - czy firma prowadzi zatem rekrutacje wewnętrzne? Na jakie stanowiska są najczęściej poszukiwani kandydaci? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.
oszukany inwestor 2017-09-09 13:35
Firma nierzetelna, informacje nieprawdziwe. Pieniądze zainwestowane w projekty nie przynoszą obiecanych zysków. Projekty od 2 lat stoją w martwym punkcie, pomimo pięknych prezentacji. Oszukanych i niezadowolonych klientów z czasem będzie coraz więcej.
Observer 2017-09-11 20:27
HAHA CIEKAWE GDZIE. TA FIRMA TO TYPOWE WARSZAWSKIE CWANIAK I. CIESZE SIĘ ZE NIE DOSZLO DO PODPISANIA Z NIMI UMOWY. OD OKOLO ROKU NIC KONKRETNEGO NIE POSTAWILI.

P.s ładnie to tak samemu sobie komentarze wystawiac
kimo 2017-09-16 18:51
Firma działa podobnie do nie istniejącej już firmy MEW SA kiedyś notowanej na Newconnect która inwestowała w małe elektrownie wodne również w PL i na Ukrainie. Obiecuje ponadprzeciętne zyski z inwestycji w odnawialne źródła energii po czym za jakiś czas zwinie swoje manatki. Jak na razie droga Klaudio nie zrealizowali 5 inwestycji tylko 2 :)
5 to było spółek celowych które te 2 inwestycje realizowały.
Do tego nie rzetelnie podają stopy zwrotu i inne dane między innymi ile dana spółka celowa zoo posiada całkowitych udziałów i jaka jest jej wartość . Później okazuje się że zebrali od ludzi 4 mln złotych ,a postawili wiatrak za 3.

Zostaw swoją opinię o Energy Invest Group S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energy Invest Group S.A.