Opinie o Euro-Punkt.Pl w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-Punkt.Pl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro-Punkt.Pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Punkt.Pl w Szczecin

Firma Euro-punkt i wszystkoco sie z nia wiaze to banda oszustow. Nie dotrzymuja ani jednego slowa. Przy podpisaniu umowy wysztko jest pienie, ze postaraja sie o jak najszybsze zalatwienie zwrotu i wyplacenie podatku.Coz zalatwiaja szybko sprawy holenderskie. Dostalem decyzje i tu zaczynaja sie hocki klocki tej firmy. Urzad Skarbowy hollenderski wyplacil na poczatku lipca kwote zwrotu oraz rozlakowe, do dnia dzisejszego 2011-09-09 nie otrzymalem ani grosza od tych zlodzieji. Pani ze Szczecina po \"niby\" konsultacjach z centrala, potwierdzila ze dostane przelewy w nastepnej transzy. Coz Wloclawek nic niewiedzial o jakiej kolwiek wyplacie. Malo tego wyslalem decyzje do Szczecina pod koniec lipca. Pani nie byla w stanie mnie powiadomic o tym ze idzie na urlop i podac innego adresu do korespondencji. Laskawie po miesiacu od wyslania wpisali do tego smiesznego panelu klienta na date pod koniec sierpnia. Po rozmowie w dniu 5-09-2011 z Pania z wloclawka powiedziala ze w czwartek 08-09-2011 zostana mi przelane pieniadze. Coz nadal nie mam. Firma to lewizna az sie patrzy, burdel wiekszy niz w sejmie i klamia ludzi bardziej niz nasi politycy. Nie polecam zawierzeniu ani jednego centa, grosza, kopiejki tej firmie. Na umowie siedziba we Wroclawiu, centrala we Wloclawku a pieniadze wysylaja z banku w Gorzowie Wielkopolskim. Takiego zamieszania nikt nie widzial jeszcze. A zapomnialem o najlepszym. Ze po otrzymaniu decyzji maja 4 tygodnie (tak pieprzy smieszna Pani ze Szczecina) na weryfikacje tej decyzji.Pani z Wloclawka daje 6 tygodni. A ja osobiscie zweryfikowalem w 3minuty podcczas rozmowy z holenderskim Urzedem Skarbowym. I dla wszystkich zainteresowanych informuje, ze Urzad Holenderski pierw wysyla zwrot podatku na dane konto a potem wydaje decyzje. Holenderski Urzad Skarbowy nie przetrzymuje naszych pieniedzy ze wzgledu wyplaty odsetek od sumy zwrotu. Tak poinformowala mnie pani z NL US.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Punkt.Pl - Szczecin

Euro-Punkt.Pl