Warszawska Fabryka Okien AGAT Sp. z o.o.

Opinie o Warszawska Fabryka Okien AGAT Sp. z o.o.

gall anonim 2009-03-21 16:15:53
Pracowalismy tam i przekonaliśmy się, szef to zakompleksiony furiat. Obiecuje gruszki na wierzbie i przedstawia firmie jakby to było Eldorado niestety rzeczywistośc jest gorzej niż szara...odradzamy
anonim 2009-03-24 23:05:28
A co konkretnie było nie tak? Wyżywał się na was bez powodu? Proszę o odpowiedź, bo zastanawiam się nad pracą tam.
były pracownik 2009-10-22 22:22:37
Witam jestem byłym pracownikiem tej badziewnej firmy. Nie polecam nikomu fatygowania się nawet na rozmowę rekrutacyjną chyba że chcecie zobaczyć nabzdyczonego małego zakompleksionego i skacowanego prezesa. Obiecuje wysokie zarobki a daje jakieś grosze. Nie szanuje pracowników bo on jest tu panem i władcą. Prowadzi jakieś gierki aby skłócić pracowników i nakłania na donosicielstwo bo każdy niby kłamie i go okrada. Oczywiście zgadzam się też z opinią poprzedników.
Klient 2010-12-30 17:12:56
Witam!
Skorzystałęm z usług tej firmy i powiem, krótko przeżyłem szok co ekipa po dłuższej namowie sądzi o szefie. [usunięte przez moderatora] Nistety późniejszy kontakt potwierdził moje przypuszczenia. Nie polecam pracodawcy.
klient 2012-01-09 23:30:51
czy ktoś wie co się dzieje z Warszawską Fabryką Okien Agat ?
wołek 2016-04-19 18:40:58
z tego co wiem to Warszawska Fabryka Okien AGAT Sp. z o.o. w chwili obecnej nie poszukuje ludzi do pracy. Przynajmniej , żadne tego typu info nie dotarło ostatnio do sieci. Może po znajomości coś wiecie?
Zostaw swoją opinię o Warszawska Fabryka Okien AGAT Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warszawska Fabryka Okien AGAT Sp. z o.o.