ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii

Olsztyn

Opinie o ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii

dark 2013-01-01 18:46
witam.czy ktos pracowal w tej firmie?jakies opinie.jak zarobki,atmosfera,czy ciezko sie dostac?
Beata 2017-09-18 23:51
Nie warto, przerost formy nad treścią. Brak szacunku do sprzedawców . Płacą śmiech na sali.
Łukasz 2017-10-04 16:11
Zdecydowanie odradzam, totalny brak organizacji, wyzysk i sciemnianianie.
Pracownik 2017-10-09 13:26
Pracuję tu 7 miesięcy i jest ok.

Handlowcy pracują od poniedziałku do piątku, od 8-16.
Dostają podstawę + premię od sprzedaży.

Warunkiem utrzymania się w firmie jest praca, a nie bimbanie. Jesteśmy rozliczani za efekty. Zdarzały się przypadki, że nowi pracownicy świetnie wypadali na rozmowach kwalifikacyjnych a później nie robili praktycznie nic, poza np. przeglądaniem wiadomości w necie... Chyba żadna firma nie chce takich pracowników?

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o firmie, dzwońcie bezpośrednio do firmy - odbiorą pracownicy, będziecie mogli podpytać :) (89) 533 50 20. Możecie też pisać na FB, również odpowiedzą Wam pracownicy :) www.facebook.com/albopolska/

Jeżeli czujecie się dobrze w pracy handlowca, potraficie rozmawiać z klientami i sprzedawać, aplikujcie! :)

P.S. Odkąd tu pracuję, nie pracowała osoba o imieniu Beata ani Łukasz :) Może Państwo powyżej zwyczajnie pomylili firmy ;)
Zostaw swoją opinię o ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALBO Wyposażenie Handlu i Gastronomii