AUDIT HR Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o AUDIT HR Sp. z o.o.

Daro Nowy wpis

Wymieniana, jako zaleta pracy dla firmy - możliwość rozwoju, co oznacza w praktyce? Czy dzięki firmie można zdobywać nowe umiejętności, nowe uprawnienia? Pracownik może awansować? Sformułowanie znalazłem w czynnej propozycji pracy dla brygadzisty produkcji.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w AUDIT HR Sp. z o.o.?

Magda Nowy wpis

Polecam tą agencje. Profesjonalna obsługa, wypłaty na czas,odcinki z wypłat na meila. Pani Malwina cudowny człowiek-serdeczna, empatyczna.pomogla mi znaleźć pracę szybciutko.Po paru tygodniach nawet interesowała się jak się pracuje, czy wszystko ok. A po 6 tyg przeszłam na firmę. Naprawdę wszystkim poleceń. Nie żaluje a byłam sceptycznie nastawiona do agencji bo tyle się słyszy....pozdrawiam cały zespół.

Filip

Jako osoba poszukująca pracy, skorzystałem z usług Audit HR w Nowej Soli, gdzie doświadczyłem niezwykle profesjonalnego podejścia i doskonałej obsługi klienta. Atmosfera w firmie była niezwykle przyjazna, co uczyniło cały proces poszukiwania pracy wyjątkowo pozytywnym doświadczeniem. Zdecydowanie polecam z całego serca tę firmę, gdzie wspaniali ludzie i wysoki poziom profesjonalizmu wyróżniają ją na rynku.

@Filip

Bardzo dziękujemy Panie Filipie za opinię :) I oczywiście życzymy powodzenia na nowej drodze zawodowej!

GD Nowy wpis
@AUDIT HR Sp. z o.o.

Mogę wiedzieć, kogo dotyczą dopłaty do dojazdów do pracy? Chodzi mi o tę informację, zamieszczoną w ogłoszeniu dla operatora pras krawędziowych w Słubicach. Chętnie też poznam szczegóły, co jest to atrakcyjne wynagrodzenie i z czego się składa pakiet świadczeń pozapłacowych?

Serdecznie polecam tę firmę. Pomogła mi znaleźć świetną pracę, dostosowując moje umiejętności do odpowiedniego stanowiska. Panie z Nowej Soli wspierały mnie od początku w procesie rekrutacyjnym, co pomogło mi przezwyciężyć strach przed zmianą pracy. Pomimo upływu czasu, nadal dbają i pytają o to jak mi się pracuje.

Petr

GG

Tak z ciekawości to czemu dla kobiet to nie jest dobra firma? tak ktoś wskazał w jeden opinii i myślę nad tym. Ja akurat facetem i tak jestem, to mnie co byście polecali? Widziałem parę ofert na linie produkcyjne, ale tez wszystkiego mógłbym się nauczyć, doradza mi w razie czego?

Stanley_

Najlepsza agencja pracy i fajne panie. Do kazdego dopasuja oferte pracy, zeby byl zadowolony. Polecam

Byly pracownik agencji
@Stanley_

Może dla facetów ale nie kobiet!!!!

Interesuje mnie kariera na stanowisku Sprzedawca. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie AUDIT HR Sp. z o.o.?

Elżbieta

A co z pracą jako Samodzielna Księgowa? Rekrutacja właśnie trwa w internecie. Jestem ciekawa, czy są tu stałe godziny pracy, czy jest jednak szansa na elastyczne podejście do tego? Widziałam info, że jest to praca stacjonarna, ale może chociaż można sobie dowolnie te godziny pracy dobierać??

@Elżbieta

Dzień dobry Pani Elżbieto, poniżej przesyłam bezpośredni kontakt do Pani Emilii, która zajmuje się tą rekrutacją i odpowie na wszystkie pytania: e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl lub tel: +48 508 913 479

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

E.

Nadgodziny są. Niepłatne i nie do odbioru. Ale musisz je robić, bo tego wymaga zarząd. Dostając do ręki telefon służbowy stajesz się osobą dyspozycyjną 24/7, również na urlopie.

Nie polecam. Podejście do pracowników tymczasowych jest tragiczne. Traktują ludzi lekceważąco.

Lukas89

Ja pracuję przez AUDIT i jestem bardzo zadowolony z obsługi i opieki. Panie są bardzo pomocne i miłe. Bardzo polecam :)))

Paulina

@Pracownik nie wiem czy to co piszesz jest tylko Twoim odczuciem, czy wielu innych osób również. Myślę, że każdy ma prawo do egzekwowania poszanowania swojej osoby. Ważne jest także podejście pracownika do innych osób i pracy. Jak było w Twoim przypadku, czy warunki umowy odbiegały od tego co ustalałeś?

Niestety NIE

Niestety to klasyczny polski pracodawca z lat 90, gdzie właściciel jest panem a pracownik drogim dodatkiem. Fałszywa atmosfera uprzejmości, sztuczny uśmiech, krówki, baloniki i cukiereczki... A za zamkniętymi drzwiami praca dużo ponad normę, zakres czynności obejmujący wszystko, włącznie z byciem damą dworu szanownej pani Prezes. Merytoryczna strona pracy mniej ważna, za to emocje sinusoidalne, każda minuta nieprzewidywalna, ciągłe napięcie i niepewność. Żadnego rozwoju pracowników i żadnych benefitów (no może poza pakietem Lux Med VIP dla zarządu). Zatrudnić, wykorzystać w określonym celu, zarobić i pozbyć się zbędnego kosztu. Wszyscy byli pracownicy wyrażają się negatywnie o Audicie. Przypadek??? Nie sądzę....

Szkoda

Obserwowałem wysyp komentarzy na temat tej firmy, niestety część usunięto. Bliska osoba pracowała w nowosolskim oddziale tej firmy. Brak pieniędzy za nadgodziny, chora atmosfera kiedy ktoś wychodził o czasie. Oczywiście lista obecności podpisana na miesiąc wcześniej. To samo z delegacjami. Dodatkowo haotyczne zarządzanie, brak szacunku do własnych pracowników. Szkoda, bo praca sama w sobie fajna. Z zewnątrz wszystko wygląda pięknie, ale rotacja pracowników potwierdza, że to jedna wielka lipa. Atmosfera nie do wytrzymania.

Ktoś
@Szkoda

Dokładnie tak jest!! Wszystko pozytywne cacy, milusie, przesłodzone tylko na pokaz. Atmosfera sztuczna, wymuszona. Oferty na stronie są w 90% wymyślone tylko po to aby zbierać CV do bazy danych, pozyskać kandydatów. Zarządzanie w zależności od aktualnego humoru Pani Prezes, który bywa bardzo zmienny. Rotacja pracowników i fakt, że nikt z tą firmą nie rozstaje się w zgodzie są dowodem.

Cool

Dobrze

Robert

@NiezadowolonyNS Może firmie nie odpowiadały Twoje kwalifikacje i nie odzywają się bo to dobra firma!!

REALISTKA
@Robert

To po co przyjmują CV?

Miła Pani
@REALISTKA

Przyjmują CV żeby później pochwalić się jaką są super firma w rekrutacji. W rzeczywistości to jedna wielka ściema. Wszystkich traktują jak gorszy sort.

RobotniczyKSH

5/5 na fejsie, 5/5 na Google, nic dziwnego skoro połowa opinii pisana przez pracowników, wyższy marketing :P

Wojtek
@RobotniczyKSH

181 opinii na facebooku, naprawdę uważa Pan że są napisane przez pracowników?

Wesola
@RobotniczyKSH

Większość opinii pisana jest przez pracowników. Liczy się pozycja w necie a nie prawdziwe podejście do kandydata.

Na jakie benefity można liczyć w AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.?

Mała mi

Na żadne benefity nie można liczyć.

NiezadowolonyNS

CV oddane miesiąc temu, ani jednego telefonu- wspomnę że mam spore doświadczenie w branży automotive. „Wieje fałszywością”.

Wojtek

Współpracowałem z firmą AUDIT kilka razy, jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i empatii pracowników firmy. Lubię atmosferę w AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. za: Zaangażowanie pracowników, kultura osobista, liczba ofert pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o AUDIT HR Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w AUDIT HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUDIT HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUDIT HR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUDIT HR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AUDIT HR Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUDIT HR Sp. z o.o.