logo AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Waldek 2013-09-24 13:24:50
Nie polecam.
Stefan 2013-10-14 09:57:30
Nie polecam,wyglada na to jakby te ich cale oferty byly wymyslone.
anonim 2014-12-01 11:30:27
A ja polecam szczerze tą agencje kilka razy znalazła mi pracę i nie było żadnych problemów.
Mariusz 2015-06-16 09:23:57
Nie polecam. Zero kompetencji. Składasz CV, dzwonisz po dwóch miesiącach aby się coś dowiedzieć, Pani oczywiście zajęta-info że oddzwoni i tak mija kolejne 2-mce.
irmina 2015-09-04 17:25:06
Jestem w połowie zadowolona z pracy przez tą agencję. Jedynym i to poważnym minusem jest to, że wiele pracownic to niedoszkolone i niekompetentne studentki, które nie mają pojęcia o prawach pracownika oraz o pracy w takiego typu agencji. Dzwonią po dostaniu CV i odrazu kierują do pracy, bez jakiegokolwiek spotkania i wyjaśnienia, co więcej sprawiają wrażenie jakby nie wiedziały o tym jak wygląda praca, do której kierują ludzi.
jessak86 2016-01-18 17:11:26
Nie polecam zadnych odpowiedzi brak telefonow od nich i nie maja szacunku do innych.
mati25 2016-02-08 20:48:54
ja pracuje juz 3 miesiac przez Audit i jestem mega zadowolony z pracy pani justynka zawsze pomoze i wyslucha mega pozytyw !!!
natka 2016-02-09 12:01:48
Firma w ktorej praca jest dla kazdego.wielki plus za staly kontakt i ogromna pomoc na kazdym kroku i w kazdej sytuacji. A osoby pracujece kompetentne i pomocne.polecam kazdemu kto poszukuje pracy.Goraco pozdrawiam Firme Audit.
krzysiek 2016-02-10 20:12:13
Mega Pozytyw. Dzięki firmie AUDIT znalazłem super pierwszą pracę. Pracuje już 5 rok.
Jaro 2016-02-11 10:19:35
Ja jestem zadowlony. To moja druga praca załatwiona przez tą agencję. Pieniądze na czas, wiec warto dla nich pracować
Ela_1979 2016-02-11 16:35:20
Pracuję przez Audit już drugi raz i jestem zadowolona.Kasa na czas,panie w biurze miłe,oddzwaniają kiedy coś potrzebuję i wysyłam sms-a.Pozdrawiam panią Justynkę w sekretariacie,zawsze można z nią porozmawiać i chętnie pomoże.
agneziaa 2016-02-16 21:56:55
Polecam :)
Thomas 2016-02-17 18:15:15
Miałem wielokrotnie kontakt z obu stron tj. osoby poszukującej jak i szukałem pracowników przez firmę Audit. Super profesjonalna firma polecam każdemu z korzystania z usług. Zawsze są "szyte na miarę"
ada 2016-02-18 09:20:03
Polecam w 100%!! Profesjonalne doradztwo i super obsługa!
mario1984 2016-04-25 07:06:40
Polecam. Panie doradziły mi jak poprawić CV żeby było interesujące dla przyszłego pracodawcy. Pomogły przygotować się do rozmowy. Zawsze chętnie porozmawiają i przedstawią oferty pracy.
kazia 2016-05-01 06:31:02
trochę nie rozumiem tu dyskusji, na tej stronie oceniamy AUDIT jako pracodawcę a nie jako agencję, a nikt się na ten temat tu nie wypowiedział....
zośka 2016-06-24 17:00:30
nie polecam...oceniają po wyglądzie...nie miłe doświadczenie...
DaMa 2016-09-02 11:42:35
Jak pracodawca - nie polecam. Z pozoru wszystko ładnie pięknie, w rzeczywistości: długa, żmudna, stresująca, wieloelementowa rekrutacja zakończona: przyjęciem - milczeniem - wycofanie z decyzji. Brak profesjonalizmu i klasy.
Ewelina 2016-09-22 12:01:08
Ja też nie polecam, bo zwyczajnie nie mają szacunku do rozmówcy. Byłam u nich rok temu na rozmowie. Pani obiecała,że kolejnego dnia zadzwoni, aby sprawdzić znajomość języków obcych,bo zapewne sama nie znała żadnego, więc czekałam aż jej koleżanka wróci. Oczywiście zero kontaktu. Po ponad roku nagle dzwonią do mnie, aby zapytać, czy poszukuje pracy,bo mają ofertę i mówią o tej ofercie tak jakby same nie wierzyły w to, że to dobra firma w stylu "oczywiście w prężnie rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju itd.". Takie słowa i tak dalej... Zachęcające nie ma co! No i oczywiście mimo tego,że Pani obiecała wysłać mi te ofertę na maila- cisza tak jak poprzednio.
lucy 2016-09-22 13:44:20
wicenty - gdzie Ty masz takie stawki? w Audicie?
zapytana 2016-09-23 16:39:34
Nieźle to ile?
gruba 2016-10-24 09:34:28
Pewnie wzieli osobę, która miała najmniejsze oczekiwania finansowe. Kto by tam dbał o umiejętności :]
Krystek 2016-10-24 12:12:41
Poważne firmy dbają o umiejętności pracowników, bo dzięki temu się rozwijają. Ja dostałem pracę dzięki Audit i też na początku wiedziałem tylko, że: "w prężnie rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju itd." Tylko nie fochowałem, a spiąłem się, żeby tą pracę dostać, a nie marudzić...
Abigail 2016-12-08 09:39:13
Brak profesjonalizmu. Obiecano mi spotkanie, do którego oczywiście nie doszło. Po co w takim razie prosili mnie o kontakt!? Nie odpisują na wiadomości z zapytaniem o tę ich "rekrutację". Szczerze nie polecam, reprezentują bardzo niski poziom o ile w ogóle. Panie zajmujące się rekrutacja wydają się mieć wielkie umiejętności jeśli chodzi o HR, tak przynajmniej wydawało się myśleć na szkoleniach które prowadziły, a jak przychodzi co do czego, to można to nazwać tylko żenującym marketingiem.
Zostaw swoją opinię o AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.