Opinie o Studio Dewi w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Studio Dewi. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Studio Dewi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Dewi w Kraków

Czy w Studio Dewi możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Mir Nowy wpis

Niedawno byłem na 2h masażu Tantra Lux. Bardzo wyszedłem zadowolony. Dziękuję p. masażystce. Nawet najmniejszy palec u rąk czy stóp jest masowany - żadna część ciała nie jest wstydliwa. I to rozprowadzanie energii seksualnej po całym ciele, przeżywanie orgazmów, a nie wyrzucanie tej cennej energii życia "najkrótszą drogą". Na koniec warto nadmienić, że czas 2h to nie sam masaż, ale liczony jest od przyjścia a więc: rozmowa wstępna, przygotowanie, prysznic przed i po. Dziękuję.

Jaki dress code obowiązuje w Studio Dewi?

Studio Dewi Nowy wpis

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do współpracy z naszym studio . Trzy wolne wakaty dla masażystek. Masażystów aktualnie już szkolimy i niedługo dołączą do naszego skladu. Zapraszamy do wysyłania Cv na nasz adres mailowy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Studio Dewi spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Vito

Polecam prawdziwe masaże tantryczne. Doskonale podejście i wyjątkowa jakość usług.

Karo

Cudowny relaks

Czy firma Studio Dewi kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Mariusz

Tak , kwota uwzględniona jest od stażu pracy jak i kwalifikacji

@Mariusz

Super, to się ceni! :) Mogę wiedzieć ile dostanie się na start świeżo po studiach?

Edward

Bardzo umiarkowany cennik, jak za takiej jakości masaże. Intymnie, ciekawe ruchy, ciało odzyskuje witalność.

Tantra ! To jest to ! Dotychczas nie wiedzialem co to prawdziwa tantra, bo wszedzie gdzie bylem, to trafialem na masaz erotyczny mimo iz nazywalo sie tantryczny. Teraz juz wiem na czym polega ta roznica i skad sie bierze roznica cen. W Dewi jest najwyzszy poziom masazu jaki spotkalem. Tego klimatu nie da sie poczuc nigdzie indziej !

Aha
@Paweł

No i czym się różni od tych gdzie bywałeś a tym w dewi.

Krystian Bartosz

Hej, Byłem w studio Dewi przed lockdownem, i chciałem bardzo podziękować za profesjonalny masaż. Osobom którzy nie byli jeszcze na masażu to bardzo polecam i zachęcam pójść i sprawdzić na własnej skórze. Cudowny klimat i profesjonalni masażyści. Jeszcze nigdy nie byłem tak zrelaksowany i wyluzowany. Naprawdę polecam!

Jan

Przyjemny klimat, nie ma problemów z rezerwacjami masaży. Mam trochę problemów ortopedycznych i tutaj się znają na rzeczy. Ten masaż to praktycznie fizjoterapia, tylko znacznie tańsza.

Maciek

Chodzę z dziewczyną raz na dwa tygodnie po cięższych treningach. Według mnie w Krakowie jakość masaży absolutnie nie do pobicia.

Mata

Profesjonalny masaż z mocnym uwzględnieniem kobiecego, delikatnego dotyku. Świetnie się zrelaksowałem.

Asia

@gret mówisz o pierwszym szkoleniu tak? Jesteś nowym pracownikiem? Jak wrażenia ?

Gret

Serdecznie chciałem podziękować Pani Menadżer za cierpliwość w czasie wczorajszej tj.26.XI wieczornej rozmowy i bardzo dokładniej informacji na temat masaży na czym polegają, sposobie ich wykonywania, całej idei tego rodzaju masowania. Takich zaangażowanych pracowników ze świecą szukać, a coś wiem w tym temacie ile czasu trzeba poświecić na wyszkolenie człowieka, ta Pani żyje tym czym się zajmuje i potrafi to wytłumaczy, widać że jest pasjonatką Tantry. "Miło było Panią słuchać" 53 min.

Kamil

Jakie sa plusy i minusy pracy w tej firmie?

Anita

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Korek
@Anita

Tak

pablito
@Anita

Cudownie tu masują, masażystki rewelka. Uwielbiam studio masażu Dewi, niesamowite miejsce

azilla

Bywam tutaj dosyć często, super miejsce. Masażystki rewelacyjne. Szczególnie polecam masaz lomi lomi czy tantryczny. Warto spróbować

Przemysław

@Adrianoss, dziękuję za wypowiedź! Opinie klientów również są ważne, bo też składają się na obraz firmy, ale na forum liczymy głównie na opinie pochodzące od pracowników danego miejsca, w tym przypadku Studia Dewi. Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w tym miejscu? Napiszcie coś o tym pracodawcy!

Adrianoss

ładne miejsce, bardzo przytulne, wykwalifikowane masażystki. Polecam serdecznie, sam regularnie odwiedzam krakowski Salon masażu Dewi.Po tygodniu ciężkiej pracy warto się tak zrelaksować

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Dewi - Kraków

• Jak się pracuje w Studio Dewi?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Dewi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Dewi?

Studio Dewi