ACP Pharma

Łódź

Opinie o ACP Pharma

melody1983 2009-10-04 17:31:43
pracowałam w tej firmie 6 miesięcy.na początku zawsze jest fajnie,ale później dają takie wymogi ,że głowa mała.zostajesz po godzinach,nie masz czasu iść nawet do toalety.
Mister 2011-03-31 19:07:46
Firma jest obecnie w fazie restrukturyzacji, mnóstwo zmian, kiedyś na pewno będzie lepiej, bo widać, że Holendrom zależy, aczkolwiek odbija się to na pensjach, obecnie nie ma żadnych premii i ciężko jest wyżyć, nie ma pieniędzy nawet na to aby dojechać do pracy. Po za tym w sprzedaży fajna kierowniczka, czasami pokrzyczy, ale wiadomo, każdy musi się tłumaczyć górze, ona też. Niektóre zmiany odbywają się bardzo opieszale, wręcz w żółwim tempie. Kropkę nad i położył świetnie zorganizowany magazyn w Ołtarzewie, dzięki któremu odeszło mnóstwo klientów. Ostatnimi czasy, nerwówka i małe pieniądze. Ludzie mają już przesyt i wszystkiego dość. Firma jak to każda wielka korporacyjna firma: nacisk na wyniki i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dookoła. Nawet da się to wszystko wytrzymać, gdyby nie te zarobki.
Tomek 2012-05-29 13:11:18
co prawda pracowałem tam tylko 2 tygodnie, ale co nieco mogę napisać.

nie polecam dostawać się tam przez biuro pośrednictwa pracy Active Plus przyjmują na okres próbny 2 tygodnie a po tygodniu dostajesz informacje o jakiejś kierowniczki z ACP że mieli nawał pracy więcej zamówień niż normalnie i dlatego zostało przyjętych kilka osób przez biuro pośrednictwa, bodajże jedną przyjęli na stałe a reszta odbyła swoje 2 tygodnie i do widzenia. Praca na chwile.

co do samej firmy w sumie spoko przerwa jest kuchnia jest :) towarzystwo nie wypowiaam się za krótko było. Dość spory magazyn, leki to zazwyczaj drobiazgowy towar i trzeba dokładnie patrzeć czy wzięło się to co trzeba, jedne są mocniejsze leki drugie słabsze a nazwa ta sama. Tempo trzeba mieć ale można przywyknąć, czasami braki na półkach. Ci co pracują dłużej wiedzą gdzie szukać jak brak w \"lokalizacji\". Można się łatwo przeziębić, na samym magazynie temp ok ale jest chłodnia lodówka, tam też trzeba wchodzić czasem po leki. Trzeba wpaść w wir to jakoś się robi, praca jak na większości magazynów, dostajesz dokument WZ na nim miejsca gdzie są leki i zbierasz kończysz odstawiasz kosz, bierzesz następny WZ i od nowa. No pewnie po jakimś czasie trafisz też na pakowanie leków. Najlepiej mieli panowie kierowcy którzy zabierali i jechali ;).

Finanse z uwagi na to że przez biuro pośrednictwa robiłem to malutkie,

fajne dziewczyny :) w sumie pracownicy to prawie same Kobiety ;)
Grażyna 2016-08-23 21:31:51
Praca w telemarketingu u nich, to jak bycie psem przywiązanym do budy. Nawet siku nie pójdziesz, bo w niektórych godzinach nie wolno. Cele sprzedażowe nie do wykonania. Kasa śmieszna. Omijać z daleka!!!
Zostaw swoją opinię o ACP Pharma - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACP Pharma