Opinie o CMC Czyzycki-Gnojnik w Gnojnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CMC Czyzycki-Gnojnik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w CMC Czyzycki-Gnojnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CMC Czyzycki-Gnojnik w Gnojnik

Czy dalej tak jest, że chętnie przyjmują emerytów na operatora CNC? Taka oferta sprzed roku mi się pokazała i ta informacja zwróciła uwagę. komentarze są tak dawne, że nie wiem na ile mogłyby być aktualne, ale powiecie mi czy praca na zakładzie jest spokojna? Będzie jeszcze ktoś potrzebny?

Rozczarowany klient Nowy wpis

Duża firma z wielkim potencjałem, niestety również z metodami działania rodem wprost ze średniowiecza. Robienie klientów w konia ot co. Zmienianie zasad gry chwile po rozpoczęciu współpracy. Zachowują się jakby byli monopolistami na rynku, a nie są i nigdy nie będą, byle więcej zostało w ich kieszeni.

Czy CMC Czyzycki-Gnojnik ma ściśle ustalone godziny pracy?

pracownik Nowy wpis

tak jest ustalany grafik

Paweł :)

Od dawna lat stację CMC w Gnojniku, miałem o niej do dzisiejszego dnia bardzo dobre mniemanie :), niestety dziś spotkałem się tam z niezwykle przykrą sytuacją... A mianowicie jedba z pań obsługujących klienta nie umie się zachować z klasą, świetnie nadaje się do sprzedawania lodów na Antarktydzie, jest zimna jak lód (może tam powinna szukać spełnienia). Absolutnie nie nadaje się do pracy z ludzmi jestem przekonany, że przez jej podejście nspoto klientów woli korzystać z usług u konkurencji. Cóż ja też odbijam i prędko nie będę korzystać z usług tejże stacji...

Krysia
@Paweł :)

Jak można pisać takie bzdury wstał Pan lewą nogą sory żal po prostu :(

Paweł :)
@Krysia

Gdybym wstał lewą nogą nie byłoby żadnej opinii. Uważa Pani że nie umiem ocenić nietaktownego podejscia do klienta?

Aplikowałeś do firmy CMC Czyzycki-Gnojnik? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
stacyjny

Praca w tej firmie nie jest taka tragiczna jak mówi o tym wiele osób. Myślę, że przy odrobinie chęci do pracy oraz pozytywnym nastawieniu można tam popracować. Oczywiście jak w każdej firmie tak i tutaj atmosfera bywa różna, jednak jeśli pracownicy wyjaśnią sobie pewne rzeczy, to praca staje się lżejsza.

@stacyjny

Fajnie że postanowiłeś opisać swoje odczucia związane z pracą w CMC, może napiszesz coś więcej? Możesz podać widełki płacowe których może spodziewać się kandydat? Jak firma zapatruje się na osoby bez doświadczenia, czy są jakieś szkolenia wdrożeniowe? Napisz proszę coś więcej, jestem tego ciekaw.

Natalia

Co możecie powiedzieć teraz o sytuacji jaka panuje w CMC Czyzycki-Gnojnik? Jak warunki zatrudnienia i atmosfera w pracy? Czy pracodawca oferuje swoim pracownikom rozwój w postaci dodatkowych szkoleń lub umożliwia korzystanie z pakietu benefitów?

red

Może wiecie jakie są średnie zarobki? Podobno doliczają jakieś premie do tego.

gosc

ja z tego cpn jestem niezadowolona juz nigdy tam nie zatankuje oszukali mnie o 30zl wogule nie wlali mi paliwa tylko samo powietrze nic nie mialam w baku to skandal nie mialam jak udowodnic .to jest tak jak sie samemu nie wlewa tylko jakies dziewczyny i kaza isc do kasy a one swoje robia tak pewnie oszukuja wiele klientow.

Kami
@gosc

To może Twój samochód jeździ na powietrze, skoro Ci się wskaźnik paliwa przesuwa pod jego wpływem. Co za bzdura, poza tym to jest portal gdzie zbiera się opinie o pracodawcy, a nie żale wiecznie niezadowolonych klientów lub konkurencji, która nie wie już co pisać i gdzie.

Head frees people for no reason!

aga

WSPANIAŁA FIRMA ,POLECAM BARDZO MILA OBSŁUGA.

wigor

najgorsza firma jaka znam nie polecam nikomu (usunięte przez administratora)paliwo fatalna jakosc

gosia

(usunięte przez administratora),właśnie problem że nie za często robią rekrutacje bo z cmc nikt się nie chce zwalniać. Ostatnio mieli firmowe spotkanie wigilijne ,ponoć jak co roku. To też świadczy o tym ,ze pracownik jest doceniany. Szcześliwego Nowego Roku.

gosia

Dziwi mnie fakt że pracuje tam prawie 100 osób i ciężko się jest dostać do tej właśnie firmy. Praca tam jest przyjemnością. Pracownik jest szanowany.

ghfghgh

Dość ze malo płaca to jeszcze paliwo marne maja

wwwwwwwwwwwwwwwww

Praca dla murzynów za grosze.

Vigor

Nie polecam nikomu tej firmy.marna praca i placa

Zostaw merytoryczną opinię o CMC Czyzycki-Gnojnik - Gnojnik

CMC Czyzycki-Gnojnik
2.7/5 Na podstawie 20 ocen.

CMC Czyzycki-Gnojnik