Opinie o Spiałek Katarzyna Saldex Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Spiałek Katarzyna Saldex Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spiałek Katarzyna Saldex Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spiałek Katarzyna Saldex Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa w Sosnowiec

Ksiegowa Nowy wpis

Praca w tym biurze była moją pierwsza przygoda w księgowości. DziewcZyny tam pracujące bardzo dużo mnie nauczyły. Do dziś jestem im za to wdzięczna. Jesli chodzi o atmosferę w biurze to uważam ze jest ona poprawna . Z perspektywy czasu uważam, ze to bylo najlepsze biuro w którym miałam przyjemność pracować ... Polecam- była pracownica :)

Daktyl15 Nowy wpis

Mam ujemne zdanie na temat koordynatorów w Niemczech. Trzymają sztame z rodziną niemiecka a nas mają za nic.Licza się tylko własne korzyści i jeżeli opiekunka ma problemy z rodziną zaczyna się oczernianie i ignorowanie.Jestem tego przykładem.Poza tym nie mówienie prawdy o sztelli..zatajanie faktów.Do Pani Szefowej nie mam pretensji .Szefowa powinna zmienić koordynatorów na profesjonalistów w tym temacie z empatia.Powiem również.ze należą się nam 3godziny wolnego a nie 2wie jak również dzień wolny albo 2popoludnia. To powinno być przestrzegane we wszystkich krajach Unijnych....Powodzenia i stalowych nerwów zycze ..

Wojciech Nowy wpis
@Daktyl15

Przecież koordynatorka powinna dbać przede wszystkim o twoje zatrudnienie i w razie problemów rozwiązywać problemy. Nie miałaś takiej pomocy? A jak z zakwaterowaniem? Mieszkałaś u rodziny, czy agencja ci coś wynajmowała?

Czy w Spiałek Katarzyna Saldex Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa występują paczki/bony świąteczne?

Księgowa Nowy wpis

Jak pracowałam w biurze to na święta była premia w wysokości 300 zl.

Anita

Zadowolenie z pracy bierze się z tego, że firma szanuje pracowników i mimo, że pracy mamy sporo to doceniają nasze wysiłki.

Czy rekrutacja na stanowisko Samodzielny księgowy / Warszawa Wawer w firmie Spiałek Katarzyna Saldex Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
?

Czy jest możliwe branie czasem home office?

abc

Jestem ogólnie zadowolona z pracy w firmie. Pracy jest dużo , ale można się duzo nauczyć. Wynagrodzenie jest podobne jak w innych biurach rachunkowych.

Adela

@Ania Zawsze można siedzieć w domu i nic nie robić. Zasada jest prosta pracujemy i wykonujemy polecenia pracodawcy a za to dostajemy kasę.

Fredi

Niestety w pracy nie każdy uważa , że trzeba pracować. Firma jest spoko ale wymaga i dlatego te narzekania!

@Fredi

Za marne grosze pracować, znosić dziwne humory właścicielki!!!

@Fredi

Jak mało trzeba się cenić, by to pisać! Takiego cyrku jak tam dawno nie widziałam. Pracuje się tam ciężko za marne grosze. Niektóre panie udają jakie to mądre księgowe są. To pozory przy szefowej, gdy tylko wyjdzie jedzie się po niej równo. Zresztą nie tylko po niej...Wredne też osoby tam pracują, jeśli o coś spytasz z wielką łaską Ci odpowiedzą. Już dawno mam lepszą pracę, dobre zarobki, nie muszę tam znosić całej dziwnej atmosfery !!!

gucio

@Ania Każdy może założyć swoją firmę i dużo zarabiać nic nie robiąc, w czym problem? Dla mnie dobra firma, polecam!!

Czy pracodawca Spiałek Katarzyna Saldex Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie udostępnia, bierze ludzi na staż. Który Unia Europejska opłaca, czyli właścicielka firmy ma pracownika za darmo. Potem jeśli ktoś chce zostać. Podpisywana jest umowa - zlecenie (niekorzystna dla pracownika). Nie polecam tej firmy, chyba że ktoś ma zamiar pracować za marne grosze, znosić humory właścicielki, itd..

Tamara

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca i trudno zrozumieć skąd to narzekanie?

tiki

Zdecydowanie odradzam wszystkim, którzy chcieliby podjąc pracę w tym biurze. Będziecie harować za marne groszę i będziecie musieli znosić dziwaczne zachowania "wielkiej pani właścicielki" a o podwyżce nawet nie macie co marzyć bo jak spytacie to wysmieje się wam w twarz. Także Ci którzy chcą skorzystać z usług tego biura niech się dobrze zastanowią, no chyba że chcą mieć w papierach chaos i bur......el.

@tiki

Pracujemy ciężko w biurze Saldex. Właścicielka powinna dać pracownicom podwyżki. Pracy jest bardzo dużo, księgowanie faktur, praca na programach komputerowych, wysyłanie opiekunek do Niemiec, itd.. Jeśli pracownice nie dostaną podwyżek. Odejdą z firmy do konkurencji, tam gdzie są lepsze zarobki

Asia
@tiki

Racja nie polecam tam pracy...Wyzysk na maxa, znoszenie dziwnych humorów właścicielki biura...Praca za marne grosze...

Paulina

Zachęcam do zamieszczania nowych opinii na temat firmy Saldex Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa. Ostatni komentarz dotyczący tego pracodawcy pochodzi sprzed dwóch i chętnie dowiemy się jak sytuacja wygląda w tej chwili. Zachęcam do komentowania wątku.

iwonastanek74@gmail.com

Wyjeżdzałam i dalej mam zamiar wyjeżdzać z firmy Saldex,ponieważ mam do nich całkowite zaufanie; nigdy nie miałam problemów z pieniążkami,zlecenia też są w pożądku-jestem całkowicie zadowolona z tej firmy.Pozdrawiam firmę Saldex i panią Katarzynę.

Krystyna

Wyjezdzalam z Firmy Saldex,co prawda na krotkie zastepstwo.Doswiad.mialam ale moj jez."cieniutko",do tego moge tylko na krotkie zlecenia.Pdp.byla po udarach,wymagany transfer.Zglosilam szefowej o tym i zapytalam o podwyzke,zgodzila sie bez problemu ,nawet doslano mi nowa umowe na wyzszej stawce. Umowa krotka i czytelna(nie jak w innych agencjach: 10 stron A-4 a w tresci ;kara za kara!) W Saldexie: ZUS od SRED.Kraj.Kasa na czas i skladki w Zus tez sie zgadzaly ,bo zawsze sprawdzam.POZDRAWIAM FIRME ORAZ OPIEKUNKI.

elzbieta.pl@wp.pl
@Krystyna

Tak pracuje juz 2 lata w firmie saldex i daje im bardzo dobra opinie bo sa uprzejmi do opiekunek i mam bardzo dobra stawke pani kierowniczka jaki jej kordynatorka zawsze sa uprzejmi i niemam do tej firmy zadnej uwagi a wrecz pochwalam bo w innych firmach sa tesz panie bardzo nieuprzejme """"""POZDRAWIAM FIRME SALDEX jestem z niej bardzo zadowolona

Mała

Właścicielka kancelarii Saldex zajmuje się również wysyłaniem opiekunek do pracy za granicą, więc wszystko się zgadza :)

ola

pracowałam w saldex i też mam złe doświadczenie z tą firmą.pracowałam jako opiekunka i też zostałam sama bez wsparcja ze strony firmy bez koordynatora. o podwyżce pani katarzyna wspomniała ale jej nie dostałam.pracuj za marne grosze i sie nie żal jednym słowem straciłam zaufanie do firmy.

ala

Zgadza się na podwyzkę nie można liczyć, trzeba się zadowolić tym co dadzą na początek, na takiej stawce się jedzie dalej. Na losy pracownika za granicą nie mają wpływu, bo tam rolę przejmuje pan koordynator, z którym opiekunka nie ma żadnej umowy, ale to on negocjuje warunki, takie jak najkorzystniejsze dla rodziny. Rodzina dostaje człowieka na 24 godziny na dobę i może te 24 godziny decydować o nim, bo ma go przecież 24 godziny do dyspozycji...Może po wejściu w życie od stycznia 2015 stawki 8,5 euro brutto na godzinę, naucza się opiekunki liczyć, ile jest warte to 24-godzinne zniewolenie. Opiekunka nie ma w zleceniu czasu pracy, to wszystko powinno być wcześniej ustalone z rodziną...W każdej rodzinie jest inne nastawienie, nie wszyscy Niemcy są uczciwi...

kuku

zgadzam się z poprzednią opinią. Praca za grosze, pani właścicielka humorzasta, niekiedy nie wiadomo o co jej chodzi, a pracownik to dla niej robot, któremu powierza co raz więcej obowiązków nie podwyższając wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Spiałek Katarzyna Saldex Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Spiałek Katarzyna Saldex Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa?

Zobacz opinie na temat firmy Spiałek Katarzyna Saldex Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Spiałek Katarzyna Saldex Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Modrzejowska 45 lok. 5
    41-200 Sosnowiec