Opinie o Fundusz Hipoteczny Dom S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fundusz Hipoteczny Dom S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fundusz Hipoteczny Dom S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundusz Hipoteczny Dom S.A. w Wrocław

Krystyna

Dosyć często pojawiał się tutaj temat umów. Powtarzano, że rodzaj umowy jest zależny od zakresu pracy, stanowiska. Zastanawia mnie zatem, po jakim czasie pracy jako Konsultant ds. Obsługi Klienta, można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? Czy jest to jakiś dłuższy okres czasu? A może po okresie próbnym? Szukam stabilnej pracy, stąd też moje pytanie...

@Dora

Jeżeli ktoś do nas dołączo, naprawdę staramy się, aby okres próbny zakończył się pełnym sukcesem. Po okresie próbnym oczywiście warunki ulegają zmianie.

Administrator Nowy wpis

W mieście Warszawa były ciekawe oferty pracy na Specjalista ds. Obsługi Klienta. Co powiecie o zarobkach w firmie Fundusz Hipoteczny Dom S.A.?

Krystyna

robertmajor Nowy wpis
@Krystyna

Na stanowisku Konsultantki/Konsultanta ds Obsługi Klienta okres próbny wynosi 3 miesiące. Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony, o ile pozytywnie upłynie okres próbny. Można również pracować w oparciu o umowę zlecenia, jeżeli taka jest wola zleceniobiorcy.

Dora Nowy wpis
@robertmajor

A często zdarza się, że ten okres próbny nie zostaje rozpatrzony jako pozytywny? ;) No i czy stawka wtedy jakoś ulega zmianie, po zakończeniu okresu próbnego?

robertmajor Nowy wpis
@Dora

Na jakiej wysokości kształtują się zarobki (w przybliżeniu) na stanowisku asystent operacyjno-księgowy w Warszawie?

R.

Polecam, znam od 14 lat i nigdy nie zawiedli.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fundusz Hipoteczny Dom S.A. na stanowisko Doradca - Ekspert ds. Sprzedaży? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

robertmajor

Szkolenia są różne, w zależności od stanowiska. Każdy przechodzi kilkutygodniowe szkolenia wstępne, ale później szkolenia służą przede wszystkim rozwojowi potrzebnych kompetencji. Są bardzo indywidualne, włącznie ze szkoleniami zewnętrznymi, kursami na życzenie pracownika. O ile oczywiście rozwijana kompetenacja ma związek z wykonywanymi zadaniami.

@robertmajor

To pytanie zostało zadane w sposób niestosowny, że zniknęło? Jeśli chodzi o szkolenia to widzę, że są szeroko pojęte tutaj. Czy w przypadku płatnych kursów występuje potrzeba podpisywania czegoś w typie umowy lojalnościowej?

@Anna

Treści moderuje/usuwa administrator GoWork. Szkolenia są elastyczne, dopasowywane do potrzeb.

@robertmajor

Czyli lojalki nigdy nie występowały?

@Anna

Co masz na myśli pisząc "lojalki"?

@robertmajor

Przepraszam, zbyt potocznie. Chodziło mi o umowy lojalnościowe, o której już wcześniej pisałam.

Zależy od stanowiska

Na jakie wsparcie w Fundusz Hipoteczny Dom S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

robertmajor

Jesteśmy firmą przyjazną rodzinom. Elastyczny model pracy, dodatki finansowe za posiadanie dzieci, swoboda w korzystaniu z czasu niezbędnego do opieki nad bliskimi i wiele więcej. Większość naszego zespołu to kobiety :-)

@robertmajor

Bardzo miło to wiedzieć. A zatrudnienie jest stabilne, w sensie czy jest umowa o pracę?

@Anna

Rodzaj umowy jest zależny od zakresu pracy, stanowiska. Jesteśmy bardzo elastyczni w tym zakresie i możliwe są różne formy zatrudnienia wg preferencji pracownika i wg profilu, charakteru wykonywanych zadań.

Czy w Fundusz Hipoteczny Dom S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak - Fundusz współpracuje B2B

Czy firma Fundusz Hipoteczny Dom S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak

Gabriela
@robertmajor

Szkolenie onboardingowe na start, czy można sobie znaleźć jakieś szkolenia zewnętrzne z certyfikatami i firma za nie zapłaci?

@Gabriela

Tak

Unikać jak ognia. Naciągacze i (usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!

robertmajor

Nieprawda. Na jakieś podstawiwe drogi Anonimie piszesz taką opinię? Co się wydarzyło? Czy znasz przypadek krzywdy? Proszę o więcej szczegółów. Czy chodzi Ci jedynie o oczernianie bez podstaw?

Jak długo trwa proces awansu w Fundusz Hipoteczny Dom S.A.?

robertmajor

A o jakie stanowisko chodzi?

A jak sądzisz przodowa :) szacun Beata hehe

Jaka jest hierarchia stanowisk w firmie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Fundusz Hipoteczny Dom S.A.?

robertmajor

Tak, rozmowy (w przypadku zatrudnienia w Warszawie) są przeprowadzana w siedzibie.

Czy pracodawca Fundusz Hipoteczny Dom S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak, tak tak.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Fundusz Hipoteczny Dom S.A.? Ktoś coś?

robertmajor

O co chodzi z tym systemem 12/12??????

Gabriela
@robertmajor

Może jeszcze ta osoba zechce dokładniej wyjaśnić, o co jej właściwie chodzi. A póki co ja chciałabym Cię zapytać o inną rzecz. W Funduszu Hipotecznym Dom właśnie trwa rekrutacja. Można ubiegać się o stanowisko Konsultanta ds. telefonicznej obsługi klienta. Powiesz mi, jakie są mniej więcej obowiązki osoby na tym stanowisku? Chodzi mi o same konkrety.

@Gabriela

obsługa połączeń przychodzących, pracowanie na bazie klientów, przeprowadzanie badań telefonicznych. Nie jest celem sprzedaż telefoniczna. Zasadniczy cel to edukowanie i informowanie osób zainteresowanych ofertą.

Radek

Słyszał ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Może coś podpowiecie jak przebiega?

Czy w Fundusz Hipoteczny Dom S.A. są paczki/bony świąteczne?

robertmajor

Tak, są. Co roku są albo karty podarunkowe albo dodatkowe wynagrodzenie (dodatek na święta). Dla każdego pracownika + dodatkowo na każde dziecko.

Henry

Jeśli ktoś ma uwagi do firmy to trzeba pisać na adres firmy natomiast to jest forum pracowników.

Edward
@Henry

Masz rację forum Gowork.pl jest forum pracowniczym, na którym skupiamy się przede wszystkim na obecnych rekrutacjach i opiniach o warunkach zatrudnienia. Niewiele osób ostatnio wypowiedziało się z tego punktu widzenia. Znalazłem ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko doradca-ekspert do spraw sprzedaży. Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie plus premia, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o działalność gospodarczą i pakiet pakiet szkoleń produktowych, Czekam na Wasze wpisy na temat tej rekrutacji.

Olaf
@Edward

Z tym atrakcyjnym wynagrodzeniem to bym nie przesadzał.

Oszukany

Oszukują starszych ludzi. Proszę uważać - w reklamie występuje chyba matka prezesa, która tak pięknie opowiada o firmie. Unikać jak ognia!

@Oszukany

To jakaś bzdura. Kogo (usunięte przez administratora)????? Chyba niewdzięczni spadkobiercy poczuli się (usunięte przez administratora), bo senior wybrał poprawę swojego życia, a nie zostawił za nic "biednym" spadkobiercom.

@Oszukany

A w reklamie wystąpąją klienci Funduszu. Poza ostatnią reklamą, w której gra (usunięte przez administratora)

robertmajor

Super pracodawca, działa od 10 lat i klienci go chwalą. Można znaleźć negatywne opinie, ale to są opinie spadkobierców klientów Funduszu. Resztę można wywnioskować samemu, dlaczego spadkobiercy psują opinię. Moje sugestie dla Fundusz Hipoteczny Dom S.A.: Polecam, tak trzymajcie Lubię atmosferę w Fundusz Hipoteczny Dom S.A. za: Jak w rodzinie, wszyscy chcą sobie pomagać. Można polegać na kolegach i szefostwie.

Zofia

@Anita, pracujesz w Fundusz Hipoteczny Dom? przypominam, że wątek służy wymianie opinii na temat pracodawców. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Fundusz Hipoteczny Dom we Wrocławiu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Polecacie aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundusz Hipoteczny Dom S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fundusz Hipoteczny Dom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fundusz Hipoteczny Dom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundusz Hipoteczny Dom S.A.
1.3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 29
    00-867 Wrocław

Fundusz Hipoteczny Dom S.A.