logo RYBARCZYK NIERUCHOMOŚCI

RYBARCZYK NIERUCHOMOŚCI

Opinie o RYBARCZYK NIERUCHOMOŚCI

Adi 2 2009-02-15 22:50:47
Biuro OK! Szefostwo w porządku. Prowizja wypłacana na czas. Większa niż w innych biurach. Atmosfera pracy super.
Anna 2009-07-31 13:10:37
Firma uczciwa, jedna z niewielu jakie są na naszym rynku.
mark 2012-03-29 08:22:32
Najgorsza agencja w Warszawie, niekompetentni pracownicy szczególnie pani ULA ,wybiera najtańsze mieszkania pomijając i nie informując potencjalnego nabywcy o mieszkaniach droższych ale profesjonalnie wyremontowanych i gotowych do zamieszkania.
Zaniża ceny szczególnie na Mokotowie. Przez dwa lata nie miałem kupca od tej agencji. Uważajcie na agencje (usunięte przez administratora), powinna zniknąć z rynku interesuje ich tylko prowizja.
majur 2012-04-17 17:27:07
Szanowny Poprzedniku
Skoro Pani(usunięte przez administratora)pokazuje Klientowi tańsze mieszkania to znaczy, że Klienta tylko na takie stać. Nie wina Pani(usunięte przez administratora), że Państwa mieszkania nie można sprzedać zapewne ze względu na jego wysoką cenę. Jako Poszukująca stoję po stronie pani(usunięte przez administratora).
bhy 2016-04-21 19:06:33
hej, bardzo tu cicho. Ktoś sie wypowie jak sie pracuje w RYBARCZYK NIERUCHOMOŚCI? Z góry dzięki za info.
Zostaw swoją opinię o RYBARCZYK NIERUCHOMOŚCI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RYBARCZYK NIERUCHOMOŚCI