Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX

Wola Dębińska

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX

mlody 2015-01-14 13:21:47
Pracowalem nie polecam (usunięte przez administratora)
pozytywny 2015-03-22 18:29:05
Widzę że pracuję wśród bajkopisarzy. Nie można już czytać tych chamskich wpisów,podszywania się pod kogoś innego, ubliżania etc. I to robią katolicy? Pracuję już wiele lat i po prostu wkurza mnie mnie to. Jak można być takim dwulicowym. Iść do dyrekcji mówić jak to jest pieknie a później obsmarowywać. Ale jak wszędzie tak i tutaj jest kilka takich osób które tak robią. Jak z nimi wypijesz to jesteś w porządku. Jak nie to nawet gdybyś był dobrym pracownikiem to u nich jesteś skreślony. Jak szefostwo na budowie to wszystko cacy jak wyjadą to ..... Prawda kolgo M.P. Przez ciebie i jeszcze jednego mój kolega musiał odejść.
Wracając do sprawy to przyszedłem do firmy całkiem ,,zielony'' pewnie jak większość. I tutaj się prawie wszystkiego nauczyłem od podstaw. Firma jest wiarygodna. W tej branży jest jedną z lepszych. Oczywiście są jakieś potknięcia ,ale która firma ich nie ma? Prywatnie również w kilku sytuacjach szef po prostu mi pomógł. Jak najbardziej polecam.
niemiec 2015-03-22 19:35:41
Jednak nie pracowałeś gdyż nie znasz zasad i głupoty wpisujesz.
MP 2015-03-22 19:43:13
Nie ma żadnych problemów z umowami głupoty ktoś anonimowo wpisuje. Pomylił facebook z opinią o pracodawcy.
Pewnie wpisał to majster. Wie że jest słaby, a ty możesz być lepszy. Ładne sobie gniazdko uwił więc po co mu konkurencja?
MP 2015-03-22 20:07:43
Poszukuje jak wiele innych firm w tej branży.Nie ma w tym żadnej sensacji. To ile ma nie ma nic do rzeczy. Dobrych pracowników jest ciężko znaleźć. Tym bardziej że jednak nie tylko trzeba przyjść do pracy, ale i coś zrobić. No może jedna osoba jest traktowana inaczej. on może przyjść i nic nie robić. I tak ma grubo u szefa bo ma gadane.
typowy 2015-03-22 20:51:04
Jedź do firmy i dogadaj sprawę, a nie pytaj się tutaj. Wiecznie niezadowoleni z konkurencji lub pan Kamil mogą ci ,,pod przykrywką'' napisać co będą chcieli.
jak w każdej firmie jedni mają mniej inni więcej to zależy od umiejętności oraz zaangażowania. Sądzę że nie będziesz żałował na tle konkurencji wypada najlepiej.
grzegorz 2015-03-22 20:55:18
Raczej ci z pustymi łbami długo się nie ostają. Chyba ,że jakiś przymilny brygadzista ich prowadzi i wszystko ukrywa. Z roku na rok jednak jest lepiej.
nik 2015-03-22 21:04:21
Dokładnie tak jak napisałeś jak ktoś chce pracować to będzie pracował i nieżle zarabiał ,a nie pierdoły pisał. Inteligentni ludzie na pewno się porozumieją z pracodawcą i wiedzą jak to zrobić. Inni będą opisywać tylko sami nie wiedzą kto to czyta i komu robią ,,dobrze'' Ot prymitywne i prostackie myślenie. Powinno być im wstyd opisywać i po kasę iść. Jak gdyby nic się nie stało ot polski katolicki kraj.
niemiec 2015-03-22 21:05:19
Taki film był kamilu.
niezorientowany 2015-03-22 21:14:18
Pieski to konkurent rzucił takie hasło na pracowników firmy ,ale ci się nie zorientowali. Prościej można napisać że jedni są szczuci na drugich ci o niczym nie wiedzą piszą brednie i skaczą sobie nawzajem do gardeł.Dokładnie tak jak psy. Kilku gości ma ubaw po pachy. Jeszcze któryś nie ma odwagi podpisać się swoim nazwiskiem tylko podpisuje się nazwiskiem szefa. Chociaż wszyscy wiedzą że on takiego sformułowania by nie użył. Przez to też kilku uczciwych gości cierpi. Co tam jednak uczciwość / kopać trzeba! Aby jeden z drugim miał dobrze.
pik 2015-03-25 22:30:35
Odpowiedz do pozytywny,
Potwierdzam kolega o którym piszesz najlepszy dla wszystkich. Rozmawia z władzą to my jesteśmy źli, rozmawia z nami to władza zła. Sama radość byc z nim na buduwie.
Bardzo dobry dla wszystkich - lecz przede wszystkim dla siebie, uczciwy-ale ma jego warunkach,dobry dla firmy,dobry dla klienta,dobry dla...
Wiele potrzeb wiele twarzy. Można ją do wszystkiego dopasować. Nie musi mieć jednej może mieć dwie-trzy ile trzeba.Taki prosty porządny chłop. A jakie piękne wpisy robi! Szefowi w oczy pewnie kadzi, a jak nikt nie widzi to obsmaruje. Choć jak można sie łatwo domyślić ma najlepsze warunki.Koledzy może znajdziecie jego więcej zalet? na pewno je znacie. Może szef w końcu ocknie sie i załapie jakiego dobrodzieja ma i jeszcze mocniej go doceni. Przecież jemu się to po prostu należy na pewno tak uważa.
BEZROBOTNY 2015-05-21 06:19:41
widziałem tydzien temu jeden (usunięte przez administratora) mył auto pod chalupa a drugi (usunięte przez administratora) stał w JADOWNIKACH TRANZITEM pod straza pozarna zaciekle cos pisał pewnie z nowych co sie przyjeli (usunięte przez administratora)
bezrobotny 2015-07-29 15:14:22
i znów widziałem jednego (usunięte przez administratora) dzisiaj pod pkp brzesko szał po prostu szał niewiem moze (usunięte przez administratora) [tak na marginesie duzo jeleni stoi na nowym kleparzu] kraków jakby nie wiedzieli
zdezorientowany 2015-08-19 21:48:30
czy firma jest ok? jakie zarobki ktoś wie cos na ten temat?
Były 2015-08-20 20:05:35
tu sie niczego nie dowiesz.... tylko poczytasz jak pare osób obrzuca sie obelgami na wzajem... nic konkretnego o firmie....
Zdezorientowany 2015-08-22 17:39:28
No to teraz conieco wiem wiecej. Dzieki kolego (usunięte przez administratora) Sa jkies dodatki do pensji ?
gajowy ale nie pociot psa 2015-09-26 19:37:41
tak exstra miejsce bo (usunięte przez administratora) załatwił to super /znam tez (usunięte przez administratora) co załatwil robote kelnerowi i tez sobie chwali wcale sie nie dziwie/pomagaja swoim a co do pomocy to chlopaki z obcej firmy wiecej pomogli (usunięte przez administratora) a nie do roboty bo wiecej na tym zyskasz (usunięte przez administratora)
solniczka 2015-11-19 22:28:52
Chcesz pracowac to się trochę staraj
solniczka 2015-11-19 22:52:45
Naucz sie pracy profesionalnie w tej branży i wtedy się przyjmni bedziesz zadowolony bo wymagamy w tej firmie profesjonalizmu
xyz 2015-11-21 14:40:03
Do solniczka Profesjonalizmu można i należy wymagać, ale tylko wtedy kiedy przede wszystkim samemu wobec innych jest się profesjonalistą. (usunięte przez administratora) .
solniczka 2015-11-21 23:11:39
Zgadzam się w 100 % dokładnie tak myśle najpierw wymagaj od siebie a pózniej od innych
zadowolony 2015-11-23 21:44:20
Zyczę ci powodzenia bo widzę jesteś zdeorientowany a wojsko nic cię nie nauczyło
Nowy 2015-12-12 14:52:41
A cos moze kros napisze o samych zarobkach? Bo wiadomo ze trza robic. O tym gszie sie pracuje w jakich warunkach jak dlugo. Itd. Bo narazie to widze ze tu tylko nadaja na siebie.
zadowolony 2016-02-23 20:16:27
jezeli znałbyś się na pracy to byłbyś zadowolony a taką sekretarkę to chciałbym kiedyś mieć w swojej firmie.
przesadzasz do nn 2016-02-24 20:46:46
(usunięte przez administratora) pod warunkiem ze ma gości do pracy nie na godziny nie od kilometra nie statystów. A biurze znajdziesz samych bardzo dobrych profesjonalnych ludzi.
zadowolony 2016-03-01 14:47:45
Pozdrowienia dla tych kilku wiecznie niezadowolonych i z reguły mało umiejących. Im mniej umiesz- więcej krzyczysz i z reguły nie na temat.Długo już pracuję i byłem w kilku firmach to wiem jak to jest. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A ta jest jedną z lepszych w tej branży dlatego zostałem.
tomy 2016-03-06 22:44:24
Mylisz się kolego jeżeli chodzi o staż. Staż to jednak nie jest to samo co praca. A po za tym czy uważasz że gdy nigdzie nie pracowałeś to masz takie same umiejętności jak ktoś kto ma np 5 letnie doświadczenie.Ja uważam że nie Jka byłem młody to może tak myślałem Teraz wiem że byłem w błędzie i nie chciałbym żeby ktoś bez doświadczenie i podstaw miał tyle samo co ja.
kabel 2016-03-06 23:11:36
Nie napiszesz że nie nadawałeś sie do tej pracy ze byłeś za słaby tylko zwalasz winę na innych. Że former taki, ten taki, tamten to..... Nsjpierw spójrz na siebie. Czy byłeś takim chodzącym ideałem jak to opisujesz? Widziałem wielu co tak mówili, a na budowie to żal było patrzeć i trzeba była się pożegnac. Ocenę innych ludzi zostaw komu innemu
odp 2016-03-15 21:56:56
Mlody czy nie mlody na ile sie umowil, to tylepowinien dostac masz staz 5 lad dostajesz dyche to masz bo uwazasz ze tyle jest warta twoja praca, ktos ma 1 rok i dla niego jego praca warta jest dyche. Dlaczego ma dostac mniej, uwazasz ze twoja praca jest wiecej warta to idz i popros o podwyzke....l
zadowolonnnnny 2016-03-16 13:49:35
Zgadzam się z tobą.
jestem 2016-03-16 22:56:57
Bardzo fajna firma polecam.
jestem 2016-03-23 12:12:38
Ponieważ pracuje tutaj dużo osób którzy znają się w tym fachu i jak poprosisz to mozesz dużo się nauczyć.
welder 2016-06-19 10:00:06
Na początku jest nieco trudniej, nowa branża itd. Jak pojmiesz i nauczysz się jest spoko i dużo łatwiej Dość dobra firma
zygi 2016-06-20 14:17:30
ha widzę że mowa tu (usunięte przez administratora) uważa się za nie wiadomo co a zero kompetencji już kilka razy miałem z nią problem. Nie potrafi przekazać prostych informacji, a załatwić coś to już szkoda słów potem nagle wypiera się wszystkiego , że niby nic nie wiedziała ....szkoda słów. (usunięte przez administratora) .jakąś profesjonalistkę by zatrudnił.....
erazm 2016-06-21 21:51:21
do rtg, Ja nie byłem na szkoleniu. Trzeba się widzieć w tym zawodzie. Ale chłopaki którym to pasowało chwalili.
monter662 2016-06-22 09:48:49
(usunięte przez administratora) pracy jest 5 miejsc dla spawaczy. A ogłoszeń poza PUP'em nie uświadczysz w tej firmie. Wszystko bezpośrednio do firmy, z (usunięte przez administratora)
weld 2016-06-22 14:02:41
Do wedf,
Zatrudnianie nowych nie jest złą rzeczą. Jak jest potrzeba zatrudnić nowych to dlaczego nie. Czy rotacja świadczy o słabości firmy? Sądzę że o niczym nie świadczy. Lepsi powinni zastępować tych słabszych normalne. Zresztą w tej branży ludzie cudują to norma. To nie jest państwowa posadka do emerytury.
monter 2016-07-09 20:22:27
pracowałem w kilku firmach z tej branży i wiem że ta jest jedną z lepszych. zarówno pod względem jakosci wykonywanych prac jak i warunków pracy
alek 2016-07-10 15:39:31
Moim zdaniem powinno byc dla młodych więcej szkoleń dla młodych na warsztacie bo jest duzo osób których naprawde sa kumaci tracą czas na budowie bo nikt im nie poświeca czasu na wdrożenie swoich umiejętności do pracy.z tak duzej grupy pracowników powinna znaleść się jedna osoba która nam pomoże zeby nie nas nie lekceważono!
młody spawacz 2016-07-16 16:45:34
szkolenia umowa teraz praca Co bylo umówione jest. Byle tak dalej dobra firma
młody spawacz 2016-07-17 15:27:40
do alaska, to nie z mną się ustala . Idź lepiej do biura wszystkiego się dowiesz
cvb 2016-09-02 10:50:11
bardzo dobra firma
bum 2016-09-13 21:15:09
Hej, a jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna? Chętnie bm się załapał, bo zależy mi na podjęciu pracy, a skoro wypłata jest w porządku, to już dobrze o nich świadczy.
az 2016-09-29 14:20:30
Myśle ze tak.Tylko musisz się postarać podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
karol 2016-09-29 14:20:57
Atmosfera pewnie jest dość dobra, ale wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? Pozdrawiam.
njk 2016-09-30 22:11:56
wydaje mi się ze teraz nie prowadza rektuacji chyba.
welder 2016-10-01 00:00:04
do cśśś@ pewnie byś coś znalazł gdybyś chcial , ale od kiedy to pracę tutaj dają ?
wyślij podanie, zadzwoń do biura, czy cos takiego. Pewnie wiesz jako to sie robi adres pewnie łatwo znajdziesz
welder 2016-10-11 20:31:11
jest w porządku. większość spraw mam zapewnionych. Nikt tu nikogo na siłę do niczego nie zmusza i nie zatrzymuje . Co nie wszędzie jest takie proste i oczywiste
niezbedny 2016-11-13 20:10:46
to siedz tam i szczekaj z watacha dalej jak ci tam tak dobrze
zainteresowany 2016-11-29 11:18:26
Witam

Ma ktoś informację na temat pracy w tej firmie jako INŻYNIER DS. REALIZACJI PROJEKTU , duże wymagania na początku - czy stopniowo wprowadzają w zadania ??
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX - Wola Dębińska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX