Euro Service 24 Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Euro Service 24 Sp. z o.o.

@ola

Ja pracuję z nimi już 7 lat i nie mogę nic złego powiedzieć są lojalni ,kompetentni a co do wypłaty to najpierw trzeba sprawdzić ile czasu twuj bank przetrzymuje pieniążki zanim zaksięguje ,bo wiem że mają prawo trzymać przelew od 3do 7dni ,zawsze można też żądać od firmy potwierdzenia przelewu i wtedy będzie wiadomo ,zanim się kogoś oskarrzy trzeba rozważyć wszystkie możliwości

zona opiekuna

Mój mąż pojechał pierwszy raz z tej firmy, pieniążki na koncie były 10 grudnia, gdy był na miejscu też Pani dzwoniła jak jest, życzenia na święta. Podopieczni zadowoleni z jego pracy, rodzina również zadowolona chcą aby przyjeżdzał na zmianę. To wszystko zależy od tego z jakim nastawieniem jedzie się do opieki czy żeby zarobić nie napracując się w sensie odwalić swój pobyt czy może zaopiekować się starszymi osobami w sensie być miłym,uśmiechniętym, wyrozumiałym. Oni to widzą i czują i odpłacają nam tym samym, my też będziemy kiedyś starzy. Najlepsze życzenia na Nowy Rok

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Euro Service 24 Sp. z o.o.?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Euro Service 24 Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Dzień dobry, na rozmowie rekrutacyjnej pytamy o doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, jakim pacjentem może się dany kandydat opiekować, również sprawdzana jest znajomość języka niemieckiego. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu. Zespół Euro Service 24

Tadeusz 25.11.22

Pracuje z firma Euro-Service od 3 lat.Z uwagi na to ze wyjazdy moje sa nieregularne (opiekuje sie rowniez czlonkiem rodziny) moje wyjazdy sa za kazdym razem w inne miejsca.Jednak zawsze jezeli jest potrzeba mam kontakt telefoniczny z biurem .Zawsze w terminie wyplacane jest wynagrodzenie.POLECAM EUROSERVICE Pozdrawiam wszystkie Panie. Tadeusz

@Tadeusz 25.11.22

Bardzo dziękujemy za miłe słowa panie Tadeuszu i zapraszamy do dalszej współpracy. Zespół Euro Service

witam
@Tadeusz 25.11.22

a w terminie wyplata tzn. ktorego dnia? rozumiem, ze w Euro :) czy umowa jest ozusowana i przychodzi do domu przed wyjazdem? co z busem?

Nowy wpis

@witam

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu z nami, udzielimy Panu/Pani odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiamy Euro Service

ana

Jestem bardzo niezadowolona ze współpracy z firma..Nigdy nie wiedziałam pod czyją opieka byłam,gdyz za kazdym razem rozmawiałam z inna osobą i każda mówiła coś innego..Nigdy nie dostałam wypłaty w wysokości jaką obiecano..Kontakt utrudniony..Ogólnie nie polecam..

@ana

W naszej firmie każda osoba zatrudniona posiada swojego koordynatora, który zajmuje się pracownikiem od rekrutacji do dnia zjazdu ze zlecenia. Podczas zlecenia bądź już po zjeździe, rozmawiamy z pracownikiem i pytamy, czy chce wrócić na dane zlecenie, czy szukamy innego zlecenia. Mamy również dyżury popołudniu, na weekendy lub w czasie urlopu, gdzie może się zdarzyć, że rozmowa prowadzona jest z innym koordynatorem. Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze zgodnie z umową i w terminie na niej podanym (zwykle kilka dni wcześniej).

Mona
@ana

Mam tak samo, wyjazd był na już celowo nie udzielono wszystkich informacji a po przyjeździe na minę chcieli mnie ściągnąć zamiast rozwiązać mały problem na miejscu a ja chcę pracować nie po to jadę 1000 km by za parę dni zjeżdżać bo nie mieli nikogo na już i nie informowali o wszystkim. Po za tym różne informacje padają co kilka dni sprzeczne nawet od tej samej osoby co powoduje, że myślę będzie to ostatni wyjazd z nimi

Bogdan
@Mona

Udało się z pomocą koordynatora rozwiązać problem o którym wspomniałaś? Możesz napisać, czy zmieniłaś zdanie co do chęci dalszej współpracy z firmą? Widziałem ogłoszenie, gdzie proponują stawkę - 1500-1600 E netto / m-c. To realne zarobki?

Iwona

Z jednej strony jest podana stawka na stanowisku Opiekun Osób Starszych, z drugiej powiedziane, że zależy od znajomości języka. To jak chcę wyjechać a nie znam niemieckiego to dostanę mniej?? Ktoś wie ile?

@Iwona

Dzień dobry, w ogłoszeniu jest podawane, jaka znajomość języka jest poszukiwana oraz jaki zakres wynagrodzenia. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Euro Service

Natalia 12.11.2022

Witam!Polecam firmę EURO Sevise. Pracuje w tej firmie już 8 lat. Pozdrawiam cieplutko

Magdalena
@Natalia 12.11.2022

To fajnie, czyli masz umowę na czas nieokreslony? Po jakim czasie można taką uzyskać? I czy z biegiem czasu mozna liczyć na podwyżki pensji?

@Natalia 12.11.2022

Dzień dobry, dziękujemy za polecenie i cieszymy się na dalszą owocną współpracę. Pozdrawiamy Euro Service

@Magdalena

Dzień dobry, podpisujemy umowę zlecenie na okres wyjazdu. Oczywiście można liczyć na podwyżkę pensji. Pozdrawiamy Euro Service

Anonymus

Witam planuje wyjechać przez ta agencje do pracy jako malarz wykończenia czy ktoś pracował już na takim stanowisku i powie mi czy się opłaca jakie warunki Pozdrawiam

Mariusz
@Anonymus

Ja też chce z nimi wyjechać do pracy. Niestety nie znam konkretnych warunków ale z tego co przeczytałem to są dość solidni. Będziesz wysyłać CV? Jakbyś się czegoś dowiedział to dasz znać?

@Anonymus

Cezary

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Cezary

Cały czas posiadamy nowe bądź na zmianę oferty pracy. Najlepiej do nas zadzwonić, podczas rozmowy dowiemy się na jakim zleceniu Panu zależy, przedstawimy Panu warunki zatrudnienia i zajmiemy się szukaniem dla Pana zlecenia. Zapraszam do kontaktu.

Czy w Euro Service 24 Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nasza firma jest dostępna dla swoich pracowników przez 24h/7 i zawsze staramy się od razu rozwiązywać wszystkie problemy bezpośrednio z rodzinami (klientami) lub poprzez pośredników niemieckich.

Elusiak

Witam. Czy może mi ktoś udzielić informację czy euro service wypłaca również w euro? Ela

Opiekunka

Tak-płacą też w euro!

Marika
@Elusiak

Pytanie czy w ogóle wypłaca kasę :(

Jadwiga
@Elusiak

W Euro i złotówkach - jak wolisz. Ty wybierasz.

@Marika

Nasi nowi pracownicy mogą zawsze najpierw porozmawiać z osobą, która jest już od nas na zleceniu, którym są zainteresowani i wypytać się o naszą firmę. I osoba, która tu pisze "Pytanie czy w ogóle wypłaca kasę", zapewne nigdy nie była zatrudniona przez nas, ale zapraszam serdecznie do współpracy, wówczas się Pani przekona.

Skad takie opinie o firmie???? Współpracuję z firma Euro Service od 2017 roku i wszystko jest w porządku. pieniążki zawsze mam 10 lub jesli to weekend do prędzej , nigdy,ale to nigdy nie musialam sie upominać o nie czy korygować. Przecież jestesmy dorośli sami dokonujemy wyboru z kim pracujemy. Mam jakies swoje warunki odnośnie miejsca pracy i znajduja mi to co mi odpowiada ,a jeśli mi nie pasuje to zaznaczam przed wyjazdem ze wrracam natychmiast. Na szczęście jeszcze takowej sytuacji nie miałam . Jest umowa, jest niemieckie ubezpieczenie , wyplata w euro lub złotówkach jak kto sobie zyczy. A na miejscu drogie panie mozna sobie poradzić samej z jakimiś drobnymi problemami i porozmawiać z rodziną, pod warunkiem ,ze w stopniu komunikatywnym zna sie język , a mysle ze powinno się go znać jadąc do takiej pracy . POLECAM tę firmę ........wybierami sami co , z kim i gdzie, więc nie narzekajcie jakie to pokrzywdzone jesteście . Pozdrawiam Katarzyna

Wanda
@Kasia

Ja też uważam że firma jest bardzo solidna. Pracowałam co prawda krótko ale mam bardzo dobre zdanie O Paniach tam pracujących.

Danuśka
@Kasia

Też znimi pracuje i wiem jak rozliczają,jak (usunięte przez administratora) i jakie mają miny,liczy się ile oni mają zysku z nas,a my się nie liczymy,a ty to chyba za tę opinię to masz premie

Leszek
@Danuśka

Ciekawe ile ty dostajesz za negatywy o firmie? KLOCKA? Nie podoba Ci się, to nie pracuj! Zmuszają cię do tego? Jak człowiek niezadowolony, to szuka czegoś innego - równanie jest proste, jak drut.

Wanda
@Kasia

Ponieważ też uważam że są ok

Natalia
@Wanda

A to wiesz, co aktualnie u nich słychać? Bo widzę, że 2 lata temu pisałaś, że byłaś tu przez chwilę tylko

Ehehm

Co, jak etat, euroservice Świdnica daje tylko umowy zlecenie, niestety. Zero ZUSu, kręcenie jeśli chodzi o "niemieckie" warunki. Ciuchy? Firma jest z branży opieki, każdy ma swoje własne ciuchy.

prawdziwy były pracownik

to opieka w DE ,jakie brudne ciuchy i jaka 1/4 etatu??? chyba się "byłemu pracownikowi" firmy pomyliły... umowa generalnie jest jasno skonstruowana tylko nie każdy ją czyta a potem lamentuje , że wypłata się nie zgadza...stawka jest dniowa, więc jeśli różne ilości dni w miesiącu to i wypłata różna ...wystarczy przeczytać umowę przed podpisaniem i wszystko się zgadza co do grosza...

Mariusz

Hej, jakie stawki? Znajdę coś za 1700? Czy wypłaty na czas i zgadzają się co do grosza? :)

Leszek
@Mariusz

Nawet za więcej, jak znasz niemiecki i masz doświadczenie w branży. Wypłaty dostaję przed czasem, czyli na + i zgadzają się. Dzwoń do nich. Na pewno znajdą Ci dobrą stelle za dobrą kasę.

mart

nigdy nie zgadzają sie..

ola

Jest 11 06 a dalej nie ma pieniędzy na koncie !! Na umowie jest do 10 każdego miesiąca. Uważam to za bezczelność !!! Skoro 10 przypada w niedzielę w/g kodeksu przelew powinien być 8 na naszych kontach!! Firma zapomina dzięki komu funkcjonuje !!

@ola

Na umowie jest do 11-go kazdego miesiaca. Umowy nalezy czytac!!!

Grażyna
@ola

Też dzwoniłam do firmy w tej sprawie i pani w kadrach wyjaśniła mi ,że na umowie jest napisane, że przelewy wychodzą do 11 każdego miesiąca i dodatkowo trzeba doliczyć czas księgowania w banku i że reguluje te umowy kodeks cywilny więc firma może robić przelewy kiedy tylko chce, ale musi być to zawarte w umowie. Człowiek ciemny , nie doczyta i potem ma pretensje;)

"Pani kadrowa z Euroservice"

Witam, wszystkie przelewy są wykonane zgodnie z zapisem umowy, jeżeli ma Pani jakiekolwiek zastrzeżenia bardzo proszę o telefon do firmy , wszystkiego się Pani dowie..Ja Pani nie obrażam , dlatego proszę , aby Pani nie obrażała mnie. Za nikogo się nie podszywam, mam odwagę , w przeciwieństwie do Pani , aby się podpisać pod tym co piszę. Najłatwiej jest oczerniać innych incognito, tym bardziej , jeżeli pisze się nieprawdę. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo spokoju wewnętrznego.

@Grażyna

Ja też dzisiaj rano dzwoniłam do firmy i poinformowano mnie że pieniądze na koncie bedą dzisiaj tz.11 06 i są ,pozdrawiam i uważam że są słowni ,polecam

Inga4a
@anonymous

Pięniadze na koncie przy regularnym zleceniu to powinny być najpóźniej do 10- go już na koncie opiekunki. To nie jest zlecenie uzależnione od wykonania pewnej czynności, np. wykonanie projektu czy remontu. Mnie też te sprawy denerowały w innych agencjach. Nasza praca jest bardzo wyczerpujaca psychicznie a tu jeszcze o pieniądze sie martwić to juz za dużo. To takie granie na nerwach opiekunek, opóźnianie z przelewami. Skoro w umowie pisze, że mają być do 11- go to juz rano jak opiekunka odpala komputer te pieniadze na koncie winny być a nie 11- go dopiero ktoś łaskawie robi przelewy. To brak szacunku do pracownika.

Obserwator
@"Pani kadrowa z Euroservice"

"Pani kadrowa z Euroservice" i na dodatek w cudzysłowie to jest podpis.? I to wg. pani nie jest incognito? -zabawne co na tych forach można przeczytać? Jedna Pani lepsza od drugiej!!!

Jacek-Placek
@ola

A na umówię jak byk "przelew wynagrodzenia wychodzi do 10 każdego miesiąca" czyli nie do 10 na twoim koncie. Czytanie ze zrozumieniem nie boli - ponoć :)))

ona48

co prawda nie pracowalam przez ta firme ale bylam zmienniczka-nastepczynia opiekunki z tej firmmy.ja przyjechalam przez inna firme na ta sama stelle) i rodzina babci dostala dokumenty rozliczeniowe do zaplaty,naliczone podwojnie od tej firmy za prace opiekunki.rodzina narzekala na ta firme. spotkalam sie z koordynatorem firmy euroservice i mojej firmy przyszedl do mnie zobaczyc jak mi idzie na tej stelli i tez stwierdzil sam ze nie jest z ta firma tak jak byc powinno.ocencie reszte sami

@ona48

Nie pracowała Pani znani, więc lepiej byłoby nie wydawać zbędnych i nieprawdziwych opinii. "Koordynator firmy euroservice" został przez Panią wymyślony. Nasza firma nie posiada koordynatorów w Niemczech. Przykre, że na tym forum każdy może napisać, co mu tylko do głowy przyjdzie, nawet jeśli są to rzeczy wyssane z palca i nie mające nic wspólnego z prawdą. Na szczęście jest spore grono naszych zadowolonych pracowników, którzy regularnie podejmują pracę z naszą agencją, nawet jeśli nie udzielają się na tym forum. Tych pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za okazane zaufanie i wieloletnią współpracę! Zespół Euro Service Świdnica

Ula58

Pracuje w Euroservice ponad dwa lata...Jak czytam niektóre opinie wyssane z palca to mi się niedobrze robi...albo konkurencja albo taki typ czlowieka,ktory nie potrafi zyc bez afer....ujawnijcie sie skoro twierdzicie ,ze mowicie prawde...najlepiej anonimowo obrzucac ludzi błotem....ludzie są tylko ludźmi..nie popełnia błędów ten kto nic nie robi a jak sie jakiś zdarzy to sie dzwoni do firmy i wyjaśnia..mi sie parę razy zdarzyło dostać pare groszy za mały przelew ..zadzwoniłam do firmy i zostało wszystko wyrównane...i po problemie....przecież gdyby nie wypłacali pieniędzy to już dawno sąd i inspekcja by ich zamkneli...a tyle osob pracuje tu po kilka lat wiec chyba o czyms to swiadczy..sama znam osobiście dwie...dla rownowagi dziewczyny tyle razy pomagaly mi we wszystkim z czym zadzwoniłam..nawet pogadać o duperelach można jak człowiek czuje sie samotny na obczyźnie... marudzicie na niemieckie umowy, że podstawa jest parszywa..to jest Wasz wybór ludzie...albo chcecie mieć wysokie składki albo chcecie dobrze zarobić..nie oszukujmy się takie są prawa rynku...kazda firma tak dziala..nie da się zjeść ciasta i mieć ciastka...zarabiacie po 4000-7000 zl i jeszcze Wam zle...nikt Wam nie każe wyjeżdżać i harować...zawsze mozecie iść do zakładu za 1500 i moze wtedy nie będziecie marudzić ...cos za cos ....zalozcie sobie swoja dzialalnosc i pracujcie wg swoich ustalen a nie plujecie jadem....jest takie madre przysłowie , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma....ja z Euroservice bede jeździć bo zarabiam przyzwoicie jak na swoj język i mam pewność ze mam odprowadzane składki (wiem bo dostałam potwierdzenie z kasy z Niemiec o składkach na moim koncie) ,nie tak jak w innych firmach, które obiecują gruszki na.wierzbie a po dwóch latach człowiek dowiaduje sie ze pracował na nic bo składki nie były nigdzie odprowadzane...czasem lepiej nieco mniej a pewnie...zastanowcie sie kobiety ..i mężczyźni...albo rybki albo akwarium...zatrudnijcie sie np w Pro...ca24 i wtedy wyrazcie sie na temat oszustw i malych zarobkow ..z pozdrowieniami Ula

AnetaP1967
@Ula58

W samo sedno. Ja wyjeżdżałam z nimi, wyjeżdżam i będę wyjeżdżać. Jak się komuś. nie podoba, to szukać dalej.

Ja dostałam namiary na Firmę Euro Service od mojej kolezanki , już jestem po wstępnej rozmowie z panią Mileną ...to bardzo sympatyczna pani Kordynator mma nadzieje że uda nam sie kontynuować rozmowę w poniedziałek rano Polecam to jak do tej pory najlepsza Agencja pracy dla mnie . Pozdrawiam panią Milenę Barbara Połącarz

@anonymous

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona ze współpracy z nami. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą. Pozdrawiamy Pani Basiu!

Ciekawe dlaczego w takim razie pracowała pani tyle czasu skoro nigdy nie zgadzały się pieniądze. Na takie sytuacje sa odpowiednie instytucje, które zawsze pomogą. Mi się zawsze zgadzają, a panie w biurze to żadne żmije, no ale w zasadzie każdy sądzi po sobie. Ja polecam Euro Service i będę z nimi dalej jeździć

Halina G

Wypłaty nalicza program do tego przeznaczony, a nie 1600€:30 dni=wypłata. To nie podstawówka.

Rozczarowana

Nie polecam nikomu - wysłali mnie do rodziny, gdzie poprzedniczka zglaszala ze jest okropnie! Mili tylko do wyjazdu-potem zbywanie i straszenie karami. Jeżdżę do Niemiec 7 lat i nigdy nie mialam takiej sytuacji. Wiecej - po mnie wysłali następną opiekunkę.

marzena
@Rozczarowana

Twoja opinia tez rozczarowuje, chyba nie wiesz co piszesz i z kim pracujesz. Ja polecam Euroservice.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Service 24 Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Euro Service 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Service 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Service 24 Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Service 24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro Service 24 Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Service 24 Sp. z o.o.