GETBACK SA

Wrocław

Wywiadu udzieliła:
Katarzyna Bochnia
Dyrektor Departamentu Rekrutacji i Rozwoju GETBACK SA
Z GetBack związana od 2012 roku. Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Posiada tytuł magistra psychologii.
GETBACK SA
Adres:
ul. Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław

Czym dokładnie zajmuje się firma GetBack?

Działamy na rynku wierzytelności. Specjalizujemy się w windykowaniu wierzytelności własnych, nabytych od podmiotów trzecich, windykacji na zlecenie oraz windykacji portfeli wierzytelności w ramach zarządzania portfelami sekurytyzacyjnymi wierzytelności funduszy inwestycyjnych.

Obecnie zatrudniacie 600 osób. Śmiało jednak można powiedzieć, że zespół GetBack powiększa się każdego dnia.

To prawda. Aktywnie zatrudniamy pracowników do GetBack S.A. i do Kancelarii Prawnej GetBack Mariusz Brysik Sp.K. Obie spółki mają swoją siedzibę w ,,zagłębiu windykacyjnym”, czyli we Wrocławiu. Nie mogło zabraknąć nas także w ,,stolicy biznesu”, czyli w Warszawie. Natomiast to, co nas wyróżnia to fakt, że nasze biura znajdują się w całej Polsce, dzięki czemu mamy możliwość obsługi naszych klientów bezpośrednio na terenie całego kraju.

Jakimi wartościami kieruje się wasza firma?

Hasło „Z nami warto rozmawiać” towarzyszy GetBack S.A. od samego początku działalności i każdego dnia wcielamy je w życie. Rozmawiając z dłużnikami kierujemy się katalogiem zasad etycznych oraz standardami współżycia społecznego. Mamy świadomość, że prowadzenie dialogu wymaga aktywności obydwu stron. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie i przeprowadzamy transakcje, wyznaczające nowe standardy rynkowe. Dzięki takiemu podejściu, z sukcesem realizujemy cel, którym jest umacnianie naszej pozycji lidera sektora zarządzania należnościami w Polsce.

Mimo, że jesteście dość młodą firmą, to możecie pochwalić się już pewnymi sukcesami.

Rzeczywiście. Mamy zaledwie cztery lata jednak nasz rozwój postępuje bardzo szybko i konsekwentnie. Udaje nam się przekuwać naszą pracę na sukcesy zarówno w kraju, jak i za granicą. Już po trzech latach działalności GetBack zajął drugie miejsce wśród firm windykacyjnych w Polsce pod względem wielkości zysku netto. Obecnie obsługujemy osiem funduszy sekurytyzacyjnych na podstawie zawartych umów na zarządzanie całością lub częścią portfela inwestycyjnego. Z powodzeniem realizujemy ekspansję zagraniczną. Weszliśmy na rynek rumuński i dzięki spółce GetBack Recovery jesteśmy marką rozpoznawalną w Europie Środkowej. Doceniła nas także branża. W marcu 2015 r. GetBack S.A. został przyjęty w poczet członków prestiżowej Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związku, Pracodawców. Również w minionym roku zostaliśmy uhonorowani Certyfikatem Wiarygodności przez Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą Creditreform, a GetBack Recovery został członkiem Rumuńskiego Stowarzyszenia Windykacji Należności.

I staracie się także działać na rzecz klientów i edukacji rynku.

Zgadza się. W tym celu powołaliśmy np. Biuro Rzecznika Praw Dłużnika, którego celem jest realne, merytoryczne wsparcie dłużników ze strony naszych ekspertów.

Wartością każdej firmy są ludzie. Na jakie stanowiska rekrutujecie najczęściej?

Stawiamy na ludzi zaangażowanych i nastawionych na cel. Poszukujemy osób, które są zdeterminowane, aby dołączyć do grona najlepszych fachowców w branży i związać swoją przyszłość z windykacją należności. Najwięcej pracowników zatrudniamy do działów operacyjnych, jak: Departament Windykacji Polubownej, Departament Zarządzania Jakością Danych, Departament Windykacji Wierzytelności Trudnych. Duża część naszych rekrutacji skupia się również wokół stanowisk w tzw. Back Office, związanych z analizami, finansami, marketingiem, IT. Z kolei do Kancelarii Prawnej GetBack poszukujemy absolwentów lub osób w trakcie studiów prawniczych, jak również aplikantów: adwokackich, komorniczych czy radcowskich.

Proszę powiedzieć, gdzie należy szukać waszych ofert pracy?

Korzystamy z wielu metod docierania do kandydatów. Przede wszystkim wszystkie aktualne oferty znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera (getbacksa.pl/kariera). Co więcej, zamieszamy oferty pracy na portalach internetowych, np. pracuj.pl, praca.pl. Dodatkowo stale współpracujemy z Biurami Karier na wrocławskich i warszawskich uczelniach wyższych. Ważne są dla nas także bezpośrednie spotkania z kandydatami podczas targów pracy, ponieważ możemy od razu porozmawiać z zainteresowanymi osobami. Nasi rekruterzy są zdeterminowanymi headhunterami, nastawionymi na ,,wyławianie perełek” z rynku, dlatego często działają według metody direct search. Korzystamy także z innowacyjnych sposobów promowania naszych ofert pracy poprzez wiadomości SMS.

Podejrzewam, że nasi czytelnicy są ciekawi, jak przebiega rekrutacja w państwa firmie. Przybliży nam pani ten proces?

Każdy proces rekrutacji jest specjalnie przygotowywany we współpracy z managerem. Oczywiście opieramy się na dokładnej analizie dokumentów aplikacyjnych. W zależności od stanowiska, na jakie rekrutujemy przeprowadzamy wywiady telefoniczne, spotykamy się podczas indywidualnych rozmów rekrutacyjnych lub na sesjach grupowych Assessment Center. Dla zwiększenia pewności, że dany kandydat najlepiej pasuje do oczekiwanego profilu i naszej kultury organizacyjnej korzystamy z testów diagnostycznych, merytorycznych, case study, scenek typu role play. Równie mocno stawiamy na rozwój naszych pracowników poprzez promocję rekrutacji wewnętrznych. Niemal każdego miesiąca kierujemy do pracowników po kilka ofert możliwości awansów. Przy tych procesach wykorzystujemy grywalizację. W trosce o wysokie standardy każdy kandydat otrzymuje od nas bieżącą informację zwrotną o swoim statusie rekrutacyjnym (w formie elektronicznej).

Jakie macie oczekiwania wobec kandydatów do pracy?

Naszą spółkę tworzą osoby, które działają dynamicznie i skutecznie, są przedsiębiorcze i skoncentrowane na celach. Szukamy ludzi, dla których hasło ,,wyzwanie” jest jednoznaczne ze słowem ,,możliwe”, a ,,zmiana” utożsamiana jest z ,,rozwojem”. U kandydatów doceniamy profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta oraz efektywność podejmowanych działań. Jak często podkreślam, GetBack to zespół ekspertów i specjalistów, dla których współpraca jest jednym z podstawowych narzędzi osiągania celów.

Czy oferujecie swoim pracownikom jakieś świadczenia pozapłacowe?

Doceniamy naszych pracowników i ich zaangażowanie w sukces GetBack. Otrzymują oni od spółki możliwość korzystania z prywatnych pakietów medycznych, kart sportowych, ubezpieczenia grupowego. Dodatkowo wspieramy ich w doskonaleniu zawodowym poprzez dofinansowywanie studiów wyższych, kursów językowych lub szkoleń zewnętrznych. Pracownikom Call Center każdego dnia zapewniamy pyszne śniadania, słodkie poniedziałki i owocowe środy. Stale realizujemy konkursy, w których pracownicy mogą wygrać m.in. zagraniczne wycieczki.

GetBack nie miałby tak silnej pozycji na rynku, gdyby nie skuteczność pracowników. W jaki sposób dbacie o ich rozwój?

Posiadamy jasno określone ścieżki rozwoju zawodowego, a poprzez współpracę Departamentu HR z kierownikami poszczególnych departamentów skutecznie identyfikujemy potrzeby swoich pracowników, zarządzamy wyszukanymi talentami oraz opracowujemy indywidualne programy rozwojowe. Nasi pracownicy mogą realnie rozwijać się i doskonalić warsztat swojej pracy poprzez program mentoringu, sesje coachingowe, bogatą ofertę szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych. W samym grudniu 2015 roku przeszkoliliśmy 160 osób i zrealizowaliśmy 2090 godzin szkoleniowych i coachingowych. Lipiec 2015 był dla nas rekordowy – zrealizowaliśmy 5101 godzin szkoleniowych i przeszkoliliśmy 357 pracowników. W 2016 roku na pewno nie zwolnimy tempa. Dodam jeszcze, że na co dzień nasi managerowie dbają o to, aby pracownicy na bieżąco otrzymywali informację zwrotną na temat swojej pracy, co więcej raz w roku realizujemy ogólnofirmowe badanie tzw. ocenę okresową. W swoich zasobach posiadamy także bibliotekę GetBack – jest ona budowana zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem pracowników. Jest to przede wszystkim literatura specjalistyczna.

A w jaki sposób managerowie GetBack motywują swoich pracowników?

W GetBack nie ma miejsca na rutynę i stagnację. Codzienna praca i realizowane zadania stanowią kluczową i, co ważniejsze, wewnętrzną motywację do działania. Kultura naszej pracy i stawiane cele do realizacji są podstawą działania każdego dnia. Wspominałam o szerokiej palecie świadczeń pozapłacowych oraz działań rozwojowych, z których mogą korzystać nasi pracownicy. To oczywiście nie jest wszystko, co oferujemy.

Jakimi jeszcze metodami budujecie zaangażowanie osób, które zatrudniacie?

Motywację i zaangażowanie budujemy od pierwszego dnia pracy poprzez realizowanie działań w ramach programu wdrożeniowego (onboarding). Każdy nowy pracownik wspierany jest przez opiekuna – mentora. Motywujemy także finansowo – efekty pracy przekładają się na otrzymywane przez pracowników wynagrodzenie oraz premie. Nie będę ukrywać, że nasze stawki i warunki premiowania są konkurencyjne. Z przeprowadzanych przez nas badań Opinii i Satysfakcji Pracowników motywacją do pracy jest także przyjazna atmosfera panująca w spółce. Budujemy ją w czasie cyklicznych imprez integracyjnych – we wspólnym gronie bawimy się średnio co trzy miesiące. Poza tym nasi pracownicy wiedzą, że mają realny wpływ na swoją pracę i jej wyniki. Często są członkami różnych grup projektowych, uczestniczą w spotkaniach, podczas których zapadają ważne dla nich decyzje. Każdemu dajemy możliwość zaprezentowania swojego pomysłu. Dzięki wzajemnej współpracy budujemy sukces GetBack i poczucie odpowiedzialności za wynik.

Myślę, że nasi czytelnicy otrzymali solidną dawkę wiedzy na temat państwa firmy i teraz zastanawiają się czy wysłać do was swoje CV. Dlaczego warto pracować w GetBack?

Myślę w dużej mierze odpowiedziałam na to pytanie. Mogę tylko dodać, że spółka kieruje się mottem ,,Z nami warto rozmawiać”, a my z perspektywy HR zawsze mówimy ,,Z nami warto pracować”. Realizowany przez GetBack proces windykacyjny, innowacyjna technologia, kreowana kultura organizacyjna podkreślająca dynamizm i skoncentrowanie na celu, do tego ekspercka kadra to gwarancja sukcesu, jaki osiągamy. Jeśli ktoś chce tworzyć przyszłe sukcesy GetBack – zapraszamy już dziś!

Ostatnio dodane oferty pracy przez GETBACK SA
Specjalista ds. raportowania i analiz zobacz ofertę
Młodszy Specjalista ds. Analiz Operacyjnych zobacz ofertę
Asystent ds. obsługi korespondencji zobacz ofertę