Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Czesław

Szukacie terenowych? Jakie auta dajecie? Chciałbym złożyć podanie o przyjęcie do timu.

@Czesław

Zapraszamy do sekcji informacyjnej, w której pisaliśmy m. in. sposób składania aplikacji do naszej firmy.

BĄK
@Czesław

STARE GRZMOTY, ODRADZAM ZERO PROWIZJI BO SAME STAROCIE DO OBSŁUGI

Jan

Gdzie zgłosić uporczywe nękanie telefonami od GetBack? Kilka/kilkanaście razy dziennie z różnych numerów. To jest zakłócenie miru i podchodzi pod stalking... Proszę o rzetelną odpowiedź. Sprawa cywilna?

@Jan

Zawsze kierujemy się chęcią pomocy i polubownego załatwienia sprawy. Działamy zgodnie z instrukcją UOKiK, dlatego też w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji lub zgłoszenie reklamacji, aby sprawdzić rzeczywistą częstotliwość wykonywanych połączeń. Wpisy na GoWork nie rozwiążą tej sprawy, którą na pewno dałoby się za to wyjaśnić dzięki kontaktowi bezpośrednio z nami. Wszystkie potrzebne namiary znajdują się na naszej stronie www.

do Getback

Drodzy Państwo, tak wygląda instrukcja UOKiK? Pijawki, nagraliśmy Cię?

antywindykator

pracowniku getback, i po co tak kłamiesz? to konta w banku nie można mieć mając jakieś wpisy w KRD? nie kłam! wystarczy oddać pieniądze? a jak ktoś nic nie jest winien, a mimo wszystko jest nękany telefonami to co, też ma oddać pieniądze?

@antywindykator

ale cienko przędziesz skoro całe dni spędzasz na różnych forach licząc na zdobycie klienta ......

Witek

Wystarczy przestać nękać telefonami ludzi.

Wierzyciel

To mówisz że wystarczy oddać pieniądze? W takim razie dlaczego Getback nie oddaje mi moich pieniędzy? Czy jesteś w stanie mi to jakoś wyjaśnić?

@Wierzyciel

GB realizuje swoje zobowiązania wobec Wierzycieli na mocy prawomocnego układu. Jego szczegółowa treść dostępna jest m. in. na stronie internetowej.

@GetBack S.A.

Rozumiem zatem, że gdybym był dłużnikiem to mógłbym spokojnie spłacić tylko 25% długu, i to w 8 lat, bez odsetek a reszty nie ma? Podoba się mnie to.

@Wierzyciel

Jeżeli zostałby wynegocjowany i uprawomocniony układ między obiema stronami, to tak. Oczywiście, to teraz rozważanie hipotetyczne, ale wszystko sprowadza się do faktu, że GB zawarł układ i go realizuje.

SUPER ODZYSKI ! BRAWO MY !!!

antywindykator

takie super odzyski, że te wirtualne miliardy z portfeli to w tym tempie musielibyście 90 lat windykować :)

Getback ma drugie po Kruku pod względem wysokości czyste odzyski na rynku - bez rolowania portfelami i doliczania sztucznych odsetek jak obserwuję u innych ;-)

Szymon
@antywindykator

Czepiasz się pan bez powodu, Getback to spółka z ugruntowaną strategią na lata, na dziesiątki lat jak sam pan widzisz.

Joasia

Trzymam kciuki !!!

Zastanawia mnie jak to jest, że spółka coraz lepiej radzi sobie z dłużnikami, a sama nie potrafi odzyskać własnych pieniędzy z fraudów...

@Anna

radzi sobie z dłużnikami? nic sobie nie radzi. jakie fraudy? to bajeczka dla naiwnych.

@Anna

No właśnie ! Okradali was, a wy nic z tym nie robicie ...

FINACEA

Spółka wychodzi na prostą !

Wenus
@Anna

Gdzie ten pozew o 300 mln od Deloitte? Gdzie reszta pozwów na obiecane setki milionów? Mówili że ponad 600 milionów miało wrócić z fraudów. Efekt widzimy teraz.

K.A.T.
@Wenus

Podejdź na wyspę Jersey z paszportem Polsatu :)

SZOGUN

RESPEKT !

Henio

BRAWISSIMO !

FINACEA

Czy spółka będzie kolejny raz zmieniac nazwę ?

SZOGUN
@FINACEA

FINACEA to ładna nazwa ;-)

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
kał

kiedy zmiana w końcu szefa terenówki>>>>>?????????????????????????????

Piotr G

Czy w czasach COVID-19, nie obowiązują maseczki wśród terenowych? Przy nadchodzącej kolejnej fali, nie fajnie to tak nękać ludzi w domach bez zachowania szczególnej ostrożności. W tych domach znajdują się starsze, schorowane osoby.

FINACEA

Czy planowane są kolejne rekrutacje ?

antywindykator

widzę ze was (usunięte przez administratora) bolą w tej spółeczce i jako "klienci" wypisujecie? może pochwalicie się sukcesami?

Joasia

ten osobnik traktuje dłużników jako źródło dochodu - bierze 1000 zł za reprezentowanie ich w sądzie w wygranej sprawie...

Katarzyna

Czy Getback stosuje się do zasad dobrych praktyk windykacyjnych? Windykator terenowy wiedząc, że jestem w innym miejscu, bo nie raz mu tam otwierałam drzwi, pojechał do mojego domu rodzinnego, żeby wywołać na mnie presje i żeby rodzina się dowiedziała, że mam dług (choć jest przedawniony). Proszę o odpowiedź, bez hejtu, dlaczego jest wyrażana zgoda na takie zachowania. Tak samo telefony do sołtysa, który już nim nie jest, a numer widniał na stronie. Czy takie zachowania podlegają już zgłoszeniu na policję lub do sądu? Proszę o pomoc.

AkorsTV
@Katarzyna

Oczywiście że podlega to zgłoszeniu do sądu. Poczytaj w internecie ile spraw było.

OIO
@Katarzyna

Jest społeczne przyzwolenie na ściganie dłużników, którzy nie oddają pieniędzy. WSTYDŹ SIĘ !!!

Katarzyna
@OIO

Społeczne a prawne przyzwolenie, to co innego ;) Proszę poczytać w internecie lub doradzić się kogoś mądrego, że za stalking i za nachodzenie, można zostać ukaranym. Cywilnie też :) Pozdr.

@Katarzyna

Nie, ta wspaniała firma nie przystąpiła do Zasad dobrych praktyk proponowanych przez ZPF.

@OIO

Zgadzam się z tobą. To wstyd żeby dłużnik nie oddawał pieniędzy więc pytam kiedy ten dłużnik zwany Getback odda mi i reszcie całe pieniądze za obligacje? 2,5 milirda jest do oddania dłużniku!

@Wierzyciel

Spłatę zadłużenia reguluje prawomocny Układ. Jeżeli @Wierzycielu nie są Ci znane jego warunki zapraszamy do skorzystania z materiału opublikowanego na naszej stronie www.

@GetBack S.A.

A to dłużnicy też mogą zawierać takie układy, że zapłacą 1% i temat można uważać za zamknięty? Fajnie, nie ma co. Też chciałbym wziąć pieniądze i oddać 1%.

@Wierzyciel

Zwracam uwagę, że Układ przeszedł długą drogę negocjacji z Wierzycielami właśnie. Przystali Państwo na rozwiązania, zostały one zatwierdzone i uprawomocnione. Ustalenia są jawne i realizowane. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy m. in. do wcześniej wspomnianych publikacji.

Maciej
@GetBack S.A.

a jakby tego było mało - to przedstawiciel obligatariuszy jest obecnie prezesem spółki !

@GetBack S.A.

Jeśli się pożycza pieniądze, to się oddaje, zgadza się? A co zrobił Getback? Getback mówi nie mamy waszych pieniędzy i co nam zrobicie? Wstyd i hańba dłużniku spółki! Gdzie są nasze pieniądze? No gdzie? Ma ktoś na tyle odwagi i honoru żeby to nam wyjaśnić?

antywindykator

nie strasz goguś i daruj sobie te rady będące kiepskim żartem. pani kasia sprawę ma już z głowy, nic nie musi płacić zatem nie wsadzaj ręki do jej portfela, sugerując kontakt i prośbę o umorzenie. ona już ma formalnie umorzone 100%. owszem można wpisywać do rejestrów, ale po pierwsze trzeba mieć dowody na istnienie długu, a po drugie dług istniejący nie może być starszy niż 6 lat - a wpisany i tak zniknie z rejestru kiedy osiągnie wiek 6 lat. zarazem życzę powodzenia w sprzedawaniu w nieskończoność pomiędzy funduszami. zmienia to coś, poza tym że kto inny list przyśle?

Rysiek

Wystarczy wziąć raport Bik, którym się posługują instytucje finansowe, nie ma tam przedawnionych długów więc nie ma problemu, wasze zobowiązanie naturalne robi się wątek sytuacje naturalne w 4 literach???? Inne rejestry to pic na wodę taka prawda pozdro

@Rysiek

oj, oj z lekka się rozmijasz z prawdą. BIK czyli biuro informacji kredytowej nie jest żadnym rejestrem dłużników, lecz rejestrem "kredytowym" - czyli co kto ma z produktów bankowych (SKOK) i jak spłaca(ł). i jak najbardziej będą widniały tam sprawy ze złą historią, z punktu widzenia kc przedawnione jako że sprawa zniknie z BIK dopiero po 5 latach od ustania relacji. windykacje mogą wpisywać do rejestrów biur informacji gospodarczych - KRD itp. tyle że roszczenie nie może być starsze niż 6 lat, a zniknie jeśli osiągnie wiek 6 lat. i owszem, takie wpisy mogą być jakąś przeszkodą ale też nie muszą. sprzedaż między funduszami w nieskończoność jest rzecz jasna możliwa, ale co to daje, co to zmienia w sprawie? nic. jedynie kto inny list znowu przyśle. tyle. z kolei zachęta do kontaktu i prośba o umorzenie roszczenia przedawnionego to zwykła (usunięte przez administratora),

Czarek
@Maciej

(usunięte przez administratora) ich pięknie załatwił. Nawet kołdry z lamy nie dał na otarcie łez.

Rafał

Szanowni Państwo, sprawa którą tutaj chciałem poruszyć dotyczy dyskusji w temacie przedawnienia roszczeń znajdujących się w portfelach funduszy Getback. Te zagadnienia prawne były u nas poruszane na szkoleniach i zostały nam kompleksowo wyjaśnione. Proszę nie słuchać tutaj osób, które twierdzą iż roszczenia przedawniły się. Stanowczo należy podkreślić, iż w Getback nie ma przedawnionych roszczeń i już spieszę wyjaśnić państwu dlaczego tak się dzieje. Jako nadrzędne ustalmy, że termin przedawnienia tych spraw wynosi obecnie 6 lat, co wynika z artykułu 118 kodeksu cywilnego, jako ogólny termin przedawnienia ponieważ te roszczenia nie były przedmiotem działalności gospodarczej spółki. Ponadto artykuł 123 kodeksu cywilnego mówi, iż bieg terminu przedawnienia przerywa każda czynność podjęta w kierunku odzyskania roszczenia lub wszczęcie mediacji. Za taką czynność uważa się wykonanie telefonu do dłużnika bądź też wysłanie do niego listu. Tym sposobem należy kategorycznie stwierdzić, że wszystkie sprawy będące w obsłudze Getback nie są przedawnione !!! Dziękuję za wysłuchanie i było mi miło państwu pomóc.

Aleksandra
@Rafał

Ale że co?! Od kiedy dzwonienie do dłużnika przerywa przedawnienie? Dłużnik musi się przyznać do istnienia długu i tyle.

Jarząbek Wacław
@Rafał

Idź to powiedz w sądzie: wysłałem list do dłużnika i w ten sposób przerwałem przedawnienie dawno już przedawnionego roszczenia.

@Aleksandra

Nie denerwuj się... Chodzi tylko o przerwanie biegu przedawnienia , a nie o odbiór kasy ;-) Gdyby nieodbieranie telefonów nie przerywało biegu przedawnień, to jaki dłużnik odebrałby telefon...

@HAHAHA

Im lepsza windykacja tym większa panika dłużników ! Tak to widzę.

Janusz

Windykacja Getback jedyne co potrafi to rozśmieszyć dłużnika. Panika? Panikę to mają terenowi kiedy rzekomy dłużnik okazuje się być niewrażliwy na straszenie i grzecznie poleca terenowemu doradcowi oddalić się czym prędzej, najlepiej w podskokach.

@Rafał

Szanowni Dłużnicy ! Zobowiązanie, które jest przedawnione staje się zobowiązaniem naturalnym. Różnica polega na tym, że podczas procesu odzyskiwania należności nie można użyć środków przymusu tj. sąd lub komornik natomiast wierzyciel ma pełne prawo wpisać Panią np.: różnych do rejestrów dłużników, które to negatywnie wpływają na Pani historie kredytową. Takie zobowiązania mogą również być sprzedawane pomiędzy niestandaryzowanymi sekurytyzacyjnymi funduszami inwestycyjnymi zamkniętymi tak naprawdę w nieskończoność. Co do pracownika terenowego to może podjechać pod każdy adres, który Pani wskazywała natomiast nigdy osobom trzecim nie udziela informacji w jakiej sprawie przyjechał. Oczywiście łatwo się domyśleć :) Telefony do sołtysów, proboszczów itp. są pozyskiwane z legalnych baz i źródeł tak samo jak do członków rodziny dalszej lub bliższej. Mając interes prawny wierzyciel lub jego pełnomocnik może się kontaktować (max 3 próby dziennie chyba, że już cos zmienili) i nie jest to przestępstwo. Jeżeli mogę coś doradzić to proponuje kontakt z GB i zapytanie o umorzenie, GB obsługuje głównie zobowiązania po cesji wierzytelności więc na pewno mają atrakcyjną ofertę z umorzeniem przy spłacie jednorazowej.

Nowak

Nie opowiadaj bzdur o atrakcyjnych ofertach. Kiedyś sam zadzwoniłem i zaproponowałem spłatę jednorazowo 30% z umorzeniem 70%. Zostałem wyśmiany. Podobno najlepsza oferta to było 20% umorzenia. Śmiech. Trudno, poczekamy zobaczymy. Do sądu trafił pozew. Ja trafiłem do radcy prawnego. W sądzie co się stało? Oddalenie powództwa. Nie ma długu. Nie chciał Getback 30% to nie dostał nic. Figa z makiem. Pozdrawiam desperata.

dłużnik
@Rafał

Zwracam się z prośbą o wyjaśnienie na czym polega podpisana ugody prze ze mnie ponieważ dostałam informacje ,że jeżeli podpiszę ugodę to zostanie mi zdjęte zajęcie komornicze z moich dochodów (wypłaty) ,w dniu dzisiejszym w rozmowie telefonicznej poinformował mnie Pan doradca ,że nie zostanie zdjęte moje zajęcie komornicze z wynagrodzenia i nie zostało wysłane pismo do Komornika o uchyleniu egzekucji więc nie rozumiem dlaczego firma tak działa ,jak jest ugoda podpisana mam płacić 300 zł i jeszcze dodatkowo będzie mi pobierał komornik to po co mi ugoda nie rozumiem i proszę o wyjaśnienie bo chyba to nie takie procedury powinny być .

@dłużnik

Dzień dobry, dziękujemy za wpis, lecz GoWork to nie jest miejsce na wyjaśnianie indywidualnych spraw. Wszystkie szczegóły powinien wyjaśnić Doradca, a w razie dodatkowych wątpliwości należy skontaktować się z działem reklamacji. Wszystkie namiary dostępne są na naszej stronie www. Niemniej, namawiam przede wszystkim na kontakt z Doradcą, który w szczegółach zna Pani / Pana sprawę.

Dorota
@GetBack S.A.

Zauważyłam, że tu jest mnóstwo naganiaczy, którzy pod pozorem oddłużenia zarabiają na naiwnych. Właśnie UOKIK i KNF biorą się za te pseudoodłużeniowe kancelarie.

@dłużnik

przeczytaj może art. 29 ustawy o kosztach komorniczych. inna sprawa, że bawią się z tobą w kotka i myszkę. a tak w ogóle - dlaczego przegrałeś sprawę w sądzie?

awazzzzzzzzz

nic nie spłacam i leje na windykatorów , oni też nie spłacają długów wierzycielom ha ha ha

Eliza

Strasznie żenująca jest ta twoja prowokacja! Co to za bełkot? Getback ostatnie zakupy zrobił pod koniec 2017 roku, więc wymagalność roszczeń to 2016 i starsze, jak więc mogło być cokolwiek w e-sądzie, jeśli e-sąd nie przyjmie sprawy starszej niż 3 lata? Zostałeś zdemaskowany trollu!

@Eliza

Jakie 3 lata ? Przedawnienia skrócono z 10 na 6 lat...

Prawnik
@Eliza

Sąd nie przyjmie sprawy starszej ponad 6 lat... Skrócenie okresu przedawnienia nikogo nie zabolało, bo nikt nie zwleka z pozwami tyle czasu.

Eliza
@HAHAHA

Przed rozpoczeciem tego trollowania przeczytaj dokładnie artykuł 118 kodeksu cywilnego. Dla roszczeń z działalności gospodarczej termin przedawnienia wynosi 3 lata. Czyli jest 3 lata od daty wymagalności roszczenia na wniesienie sprawy do sądu albo podpisanie ugody. Nie zdążyli? Przedawnione. Termin 6 lat dotyczy roszczeń stwierdzonych wyrokiem sądu. Naprawdę żenująco słabo to trollujesz.

@Eliza

W każdej, nie tylko w naszej firmie, pracownicy mają bekę z takich wpisów.

@Prawnik

nie kompromituj się człowieku. takie roszczenia jak w portfelach przedawniają się z upływem 3 lat (aktualnie dodajemy jeszcze czas do 31 grudnia). sąd stacjonarny przyjmie każdą sprawę - tyle że w przypadku przedawnienia powództwo oddali z urzędu. e-sąd nie przyjmie starszej niż 3 lata. radzę się zaznajomić z kpc i kc zamiast nieudolnie zgrywać chojraka-prawnika

@antywindykator

Jakie 3 lata ??? Zapraszam do KC po info o 6...

jakie 3 lata? idź po info do radcy prawnego, wyjaśni ci

Ojojoj
@Eliza

Tylko zauważ, że w przypadku długów z działalności gospodarczej sąd nie bada przedawnienia z urzędu. Haha. Widziałam aktualne nakazy na długi z poprzedniego wieku. Zdziwienie dłużnika bezcenne.

Kuta

Kiedy w końcu nowy szefo w terenie?

Kier 81

Proszę zweryfikować dane adresowe rzeczonej firmy Warszawa czy Wrocław?

Dzień dobry, dlaczego windykacja terenowa szuka mnie w miejscu, w którym mnie nie ma? Czy to już narusza RODO?

Fred
@Marta

Dzień Dobry dlaczego Pani nie zaktualizowala adresu. Jeżeli tylko i wyłącznie wypytuje się windykator o daną osobę bez podania przyczyny nie ma tutaj żadnego naruszenia. Oczywiście jeżeli na danym adresie jest osoba trzecia nie powinien ponawiac tam wizyty. Inna sprawa jeżeli Pani adres jest aktualny, a wizytuje adresy np rodziny i robi to celowo znając Pani adres i wiedząc że Pani tam przebywa to można podciągnąć to pod stalking. W zasadzie są dwie drogi jeżeli poczuwa się Pani do długu, a z drugiej strony jest ktoś z kim można się dogadać to warto nawiązać dialog jeżeli zaś nie poczuwa się Pani do długu albo nie może Pani spłacić też jasno odmówić spłaty i dalszych kontraktów. Coraz częściej taka odmowa jest podstawą w wypadku kolejnych wizyt do zgłoszenia na policję stalking. Najgorzsze co może być to ukrywać się bo jak będzie dość upierdliwy i nieprzyjemny windykator to będzie przyjeżdżał na wszystkie adresy które mu podadzą i o Panią wypytywał co w konsekwencji może popsuć relacje z rodziną i znajomymi. Zlamalby RODO jakby osobie trzeciej zdradzilby cel swojej wizyty lub przekazalby Pani dane osobowe. Np zapytanie się sąsiada czy klient mieszka pod adresem w myśl najnowszego orzecznictwa nie jest naruszeniem Rodo ale jakby np mamie powiedział że jest w sprawie zadłużenia z tytułu takiego a takiego to już tak

@Fred

brak aktualnego adresu to w przypadku takich wizyt problem wyłącznie firemki i windykatora, nie pani. nie ma żadnego obowiązku aktualizacji

Fred
@antywindykator

Oczywiście że nie trzeba aktualizować adresu ale windykator też ma prawo rozpytywać się o daną osobę i nikt mu tego nie zabroni jeżeli robi to zgodnie z prawem. Może odwiedzić nawet stryjeczną babcię bo jak mu to dłużnik udowodni że robi to po to żeby go "zastraszyć" a nie po to żeby z nim nawiązać kontakt.

Jacek
@Fred

Rzeczywiście lepiej bezpośrednio mu powiedzieć żeby się odwalil niż się ukrywać zapowiedziec że podczas kolejnej wizyty wzywasz policję. Będzie Cię informował że przyjdzie komornik i inne pierdoly dla mnie osobiście bardziej męczące jest gdy taki koleś specjalnie łazi po rodzinie niż bezpośrednio to olać. Oczywiście zawsze jest szansa, że komornik zacznie nas łupać ale to już inna historia

@Jacek

jak może być komornik na sprawie, na której łazi namolny windykator? skoro łazi windykator, znaczy że nie ma nakazu zapłaty/wyroku i tylko pozostaje mu żebrać o kasę

Roma
@antywindykator

W mojej sprawie akurat i to w getbacku był komornik i co jakiś czas pojawiał się od nich człowiek, ale komornik nigdy do mnie nie przyjechał tylko co roku wiedziałem że jest bo zabierał mi zwrot z pitu.

OlO

Czy to prawda, że spółka zapisała w układzie płatność rat co pół roku po ostatniej i w związku z wypłatą rat 31 grudnia, jutro przypada termin kolejnej raty ???

Typowe wiejskie korpo. Nie ma żadnego szału. Płacą średnio, warunki średnie. Generalnie takie mocne 2/10. Panowie z wysokich stanowisk - śmietanka towarzyska, lubią się, klepią po pleckach. Myślą, że (usunięte przez administratora) to szczyt aspiracji każdej osoby tam zatrudnionej. Zacząłbym od inwestycji w firmową kawę i przestania malowania trawy na zielono :) Nie wspomnę o nieudolnych próbach mobbingu... no, ale widać niektórzy nawet tego nie potrafią

K.A.T.
@:)

A jakże - Doceniam poczytnie humoru podejście :)

szybki_lopez
@:)

Czyli nic się tam nie zmienia :) towarzystwo wzajemnej adoracji trzyma się dalej

Samuraj

Nie jest źle. Zawsze jest tak Że gdzie nas nie ma tam najlepiej. Sam doskonale o tym wiem, bo tak przez wiele lat rozumowałem. Wiele rzeczy jest do ogarnięcia jeszcze na pewno ale katastrofy nie ma. Zadziwia mnie za to aktywność dłużników na tym forum. Nie dość że nie oddał kasy to jeszcze pieni się tu jak Mydełko Fa. Przedawnione, egzekucyjne, stare, nowe ale zawsze zadłużenie.

Basia
@Samuraj

Jeśli jesteś taki uczony to proszę bardzo oświeć nas i pokaż jak się windykuje (usunięte przez administratora) sprawy, bez nakazu zapłaty, gdyż głównie takimi się zajmujemy. Kto wie może zostaniesz trenerem roku?

Trener
@Basia

"Na pracę się nie narzeka, pracę się zmienia"...

@Samuraj

Tu się z tobą zgadzam w pełni na 100%! Dłużnik jest tu aktywny, jego ludzie opowiadają że trzeba spłacać, ale dłużnik nie oddaje pożyczonych pieniędzy za obligacje. Ładnie to tak, jak można nazwać taką postawę, co myślisz?

Nikt
@Wierzyciel

Ja myślę, że jak dłużnicy oddaliby getbackowi 25% zadłużenia, to obligatariusze odzyskaliby 100% środków...

Richi
@Nikt

Może i oddaliby, tylko niech (usunięte przez administratora) najpierw udowodni że to zadłużenie istnieje i mu się należy. Ups, jakiś problem nie do przeskoczenia? Wiedziałem. (usunięte przez administratora)

Andżela
@Nikt

Jakoś nie oddają jak widzisz, nie ma skutecznej windykacji. Jak to świadczy o kadrze? Jakieś wnioski?

Nikt
@Richi

No właśnie ! Niech tak samo każdy obligatariusz dowodni, że zadłużenie spółki po zawarciu układu nadal istnieje i mu się należy 100% środków do zwrotu... Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka .

dres
@Andżela

jak może być skuteczny teren mając takiego szefa menadziera!!!

DOWÓD
@dres

manadzier... typowy poziom dłużnika............. i tylko tacy tu siedzą - dociskani przez pracowników odreagowują na anonimowym forum ............

Jasiek
@DOWÓD

Kogo pracownicy dociskają? O jakich dłużnikach ty tu rozmawiasz w ogóle?

Ojej

z takim zaangażowaniem bijecie pianę a odzyski i tak rosną... tylko się ośmieszacie jak wam sie wydaje że takimi dennymi wpisami coś zmienicie ponarzekajcie sobie tez na innych spółkach będziecie bardziej spełnieni...............

Myszowaty
@Jasiek

On się źle wyraził. To pracownicy są dociskani z góry i odreagowują.

PR

Po zmianie nazwy powinniście przyblokować na jakiś czas powstawanie forów na niektórych portalach ze względu na wszechobecnych trolli.

Braj

Teren ma kamery w autach, chce złożyć papiery ale jeszcze dorabiam w drugiej firmie i dlatego pytam.

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.