Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

AaaSss

@riko- Krzyś dorosnij! I nie wmawiają jak jest źle bez Ciebie i innych byłych kierowników. Jest dobrze !

Były
@AaaSss

Skoro jest tak dobrze, to dlaczego odzyski szorują po dnie ? Fachowców brakuje i tyle w temacie ! (usunięte przez administratora)

Tymoteusz
@Były

Biorąc pod uwagę jakość spraw, to odzyski należy uznać za REWELACYJNE.

Wlepa

Wojtek BRAWO !!! Wlepa to pomysł roku. Już wiem dlaczego tu jesteś.

Kol

Ja dostałem w terenie podstawę (usunięte przez administratora) brutto , auto skoda octawia do użytku priv. BOMBA

Cinek
@Kol

Skoda Oktawia do prywatnego? Bomba? W terenie dostałeś podstawę? Ty w terenie to dostałeś bombę w podstawę czaszki od klienta i zobaczyłeś skodę na prywatne zamiast gwiazdek.

Hehe
@Kol

Super podstawa ja ale super!!! Co do fury to polecam jazdę na weekendwtwdy zobaczysz za co co pobierają 250zl brutto hehe Premii nigdy nie zobaczysz. Taka firma.

R

Jeszcze tylko dodam... nie mam doświadczenia to moja pierwsza praca w windykacji... Kierownik z Wrocławia dał mi rewelacyjną podstawę ( 5000 brutto ) fajny samochód z segmentu C w automacie i obietnice podwyżki po okresie próbnym. Piszcie do przełożonych dadzą wam tyle samo lub więcej.

Gilotyna

O i mamy tu chyba super terenowego z wypożyczalni aut sixtat, który osiąga wspaniałe wyniki ściągając przy celu 25 tyś zł raptem 500 zl! Chłopie wstydu nie masz jak i ten Twój kierownik obaj przynosicie hańbę temu zawodowi. Swoją drogą zdradź nam sekret czym przekonałem Wojtka by Cię zatrudnił?!

Terenówka
@Gilotyna

akurat 25000 to nie jest jakiś wygórowany cel porównując z konkurencją...

@Terenówka

przy tych portfelach to 25 tys to jest wybitnie wygórowany cel :)

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Dlaczego oszukujecie kandydatów do pracy ?

@Kandydat

W jaki sposób rzekomo oszukujemy? Proszę o argumenty. Do dyspozycji i kontaktu bezpośredniego pozostaje nasz mail hrbp@getbacksa.pl, zapraszam!

Były kandydat
@GetBack S.A.

Widzę że jest kilku zniesmaczonych Waszą rekrutacją. W jaki sposób? Argumenty? Może taki przykład, że na rozmowie jest informacja że jest ok, zatrudnicie daną osobę, bo szukacie ok. 5 -6 nowych osób teraz; przez dwa tygodnie zero kontaktu z Waszej strony, a jak sam kandydat przypomina się, że nie ma żadnej wiadomości, to dostaje informację, po 2 dniach od przypomnienia, że jednak zatrudniliście na to stanowisko inną osobę i to na dodatek tylko jedną. Po czym po miesiącu jest znów ogłoszenie na to samo stanowisko. Spoko nie każdy musi pasować, ale warto zadać sobie choćby minimalny trud, panie z HRu, żeby stwarzać choćby pozoru profesjonalizmu. A na rozmowie takie zapewnienia że firma działa normalnie. Nie, nie dziala, szkoda na Was nerwów i czasu

@Były kandydat

Pierwszy raz słyszę o takiej sytuacji. Nadal zapraszam do kontaktu bezpośredniego, ponieważ trudno jest mi cokolwiek przeanalizować, jeśli nie wiem, kogo rzekoma sytuacja może dotyczyć.

Łowca
@Kandydat

ojej... nie masz pracy ? jaka szkoda... taki fachowiec, a nie ma roboty, tylko siedzi na forach...

@Łowca

w tej firmie za to sami "fachofce" co to z portfeli na 20 czy więcej miliardów odzyskują 12 mln miesięcznie :) to jak to jest "fachofcu"?

Były kandydat
@GetBack S.A.

Pierwszy raz słyszycie o tej sprawie? Samo to wiele mówi o pracownikach firmy i osobach zarządzających. Dla ułatwienia więcej szczegółów - Lublin, rekrutacja na Stanowisko ds. post. egzekucyjnego, koniec września. I nie, nie będę się z Wami kontaktować bezpośrednio, bo nie mam zamiaru więcej do Was aplikować, więc nie zależy mi na wyjaśnieniach. Zainteresowani pracą mogą sami ocenić sytuację. Moim zdaniem kandydatom należy się odpowiedź po rekrutacji i to przynajmniej zgodna z rzeczywistością.

K.A.T.
@antywindykator

Te "fahofce", to nazwijmy rzecz po imieniu: zwykłe wszy mendami zwane. Hogwh!

Gilotyna

Wojtek, Wojtek Wojtek Wojtek Wojtek Wojtek mistrzu windykacji dlaczego nie udzielasz się na mailach?!?! Kłamstwa Ci się skończyły?! A może szykujesz dla nas kolejny wspaniały konkurs? Co zrobiłeś od Lutego w terenie by ten dział wydajniej pracował, przynosił więcej kasy? Tytułu jesz się jako doświadczony "menager" więc pytam coś zrobił dla tej firmy coś zrobił dla terenu?!

Praconik

(usunięte przez administratora)uper. My tylko piszemy jak jest. By inni mieli obraz tej całej otoczki i niby windykacji. Szukam pracy, by odejść z tej chorej firmy i nie patrzeć na osoby pokroju W. i Puchatka. Na pawia mnie bierze co tu się wyprawia i pisze jak jest super, ile spraw, soczystych tematów itp. Nikt kto był dobry w windykacji w tej firmie nie został. Cała elita windykacji terenowej i telefonicznej już dawno odeszła. Popierdułka a nie firma.

BOND

chyba osoby poszkodowane przez los które zrezygnowały z 75% środków w ramach układu

Robur
@BOND

Chyba osoby poszkodowane przez los, które naiwnie wierzą w odzyskanie tych 25%.

janek

najlepszy kierownik wizjoner roku nikodem dyzma, to dostane za ten pozytywny wpis 20 l paiwa, zrobilem to o co pan mnie prosil

@janek

za to dostaniesz pół litra :)

puk

panie menadzeze kierwnika, wojtusia, kto dzisiaj zdbyl medal i odebral niepokojaco tyle gotowki, polnoc a moze poludnie, kto mi odpowie bym wiedzial dla siebie i calej ludzkosci

Gilotyna

Wojtek, Wojtek, Wojtek, Wojtek, Wojtek motomania - zaburzenie psychiczne objawiające się patologiczną skłonnością do opowiadania kłamstw najczęściej pod postacią zmyślonych historii przedstawiających opowiadającego w korzystnym świetle.

Teren

Menadżer menadżerów wymyślił konkurs konkursów ???? Wpłaty na KP w okresie największego zagrożenia Covid 19. Brawo. I za to piękna nagroda 40L ????????????

You
@Teren

I do tego firma nie zapewnia maseczek rękawiczek itp co prawda można kupić że swoich pieniędzy ale trzeba miesiąc czekać aż oddadzą a z taką podstawą to nikogo nie stać żeby wyłożyć kasę ( bo o premii można zapomniec) Więc pewnie większość jeździ bez niczego.

@You

Firma zapewnia wszelkie środki ochrony osobistej, tj. płyny odkażające, maseczki jednorazowe / wielokrotnego użytku oraz rękawiczki jednorazowe. Są dostępne w Sekretariatach w każdej z naszych lokalizacji, a wielokrotnych komunikatach do Pracowników przypominamy o możliwości ich pobrania, bądź prosimy o informację, gdyby dla kogoś zabrakło. Takich zgłoszeń jednak brak. Rozwiązanie samodzielnego zakupu ww. środków przez Pracowników Terenu sami zgłosiliście, jako wygodniejsze, niż podjeżdżanie do biura. Przypominam, że pierwszą partię środków otrzymywaliście via kurier na adresy domowe. Codziennie rozmawiam z co najmniej kilkoma z Was, pracujących w Terenie i nikt jeszcze nie zgłosił, że brakuje mu maseczki itp. Przypominam również, że obecnie noszenie maski jest obowiązkowe dla każdego z nas, a artykuł ten jest dostępny w każdej aptece, na stacjach benzynowych, niemal w każdym sklepie spożywczym... Zatem nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek z nas nie posiadał takich środków ochrony osobistej. Jeśli rzeczywiście masz kłopot z zakupem, zapraszam do kontaktu bezpośrednio na hrbp@getbacksa.pl, pomogę Ci / Wam. Z życzeniami zdrowia, Małgosia

Rolnik
@GetBack S.A.

Firma zapewnia aż nadto płynów odkażających, był u mnie jeden taki mocno konkretnie odkażony, nogi jak z waty, wzrok mętny i coś bełkotał że podobno dług jest, dobrze że wiatr go nie przewrócił.

Arek
@Teren

Też pracuję w firmie windykacyjnej i nas 2 tygodnie temu wysłali jako cc żeby nas nie narażać na bezposredni kontakt z klientem. A ten komkurs na kp za paliwo to jakas kpina:) Za miesiąc wymyśla kto najwięcej ugod podpisze z zarazonymi klientami:) A nagrodą będą 2 hot dogi:)

Północ
@GetBack S.A.

Małgosiu S. Z całym szacunkiem i sympatią ale nie rozmawiasz z nami i nie masz zielonego pojęcia jak wyglada nasz dzień pracy. Zapraszamy w teren ;)

Debiut Roku
@You

Konkurs jest rewelacyjny. To że ta firma jeszcze istnieje to tylko zasługa kierownika z Wrocławia. Jest genialnym strategiem i o windykacji wie więcej niż Dyrektor Zarządzający i cały Zarząd. Każda złotówka przyniesiona przez teren to Jego zasługa. Pan kierownik z Wrocławia to najlepsze co mogło nas spotkać.

Matti
@Arek

Ugoda z zarażonym będzie podwójnie punktowana.

Terenowy
@Debiut Roku

Zgadzam się. Kierownik z Wrocławia jest geniuszem windykacji. Nikt nie potrafi tak jak On motywować pracowników, słuchać ich a co najważniejsze być na każde zawołanie. Kocham Go ale boję się powiedzieć mu to wprost.

@Północ

Zaproszenie przyjęte! I w takim razie rozmawiajmy, zamiast przekomarzać się na GoWork anonimowo ;-)

OBLIGATARIUSZ
@GetBack S.A.

Odzyski na takim poziomie, że cała branża ma ubaw, a wy jeszcze pierzecie brudy na forach i przepraszacie pracowników za to, że jesteście... WSTYD !!! Jaki zarząd pozwala sobie na takie traktowanie ??? Getback po układzie to powinien być MISTRZ windykacji, skoro sami potrafili się tak oddłużyć, a tu mierne 13 mln zł miesięcznie... PS. Czy Strama dostał jakiś plan naprawczy, bo do pięt nie dorasta Dąbrowskiemu i Tokarkowi ! ! ! W najgorszym okresie odzyski wynosiły ponad 20 mln zł/mc, a teraz ledwo ponad 10 mln zł./mc >>>>>>>>> CO SIĘ TU DZIEJE ???????????? Ja wy chcecie wykonac układ przy takich zarządzających ?????????????????????

Kruk

Dziwne te zachowania i podpuchy na konkursach, wprost trudno uwierzyć że klienci są skłonni dokonywać jakichkolwiek wpłat kiedy te roszczenia się przedawniły. Identycznie z ugodami. Robi was w wała i tyle. Cały czas był dobry w propagandzie i niczym więcej. @OBLIGATARIUSZ: Odzyski jakie są każdy widzi. Myślisz że mają zamiar wykonać układ? Nie widzi mi się to jakoś.

Nik karter

Witam. Ten super menager o którym tutaj mowa to gość, który gdzie nie zapytam nikt nie ma o nim dobrego zdania. Tatar został wprowadzony do firmy po cichu pod przykrywką doradcy dyrektora zarządzającego CC i terenem... Jak się już dowiedzieliśmy członek zarządu Tomek wcisną go po znajomości. Zaklinano rzeczywistość by wmówić ludziom z terenu, że on zmieni wszystko i teraz zaczniemy zarabiać pieniądze. Jaki mamy efekt wprowadzenia gościa który nie ma zielonego pojęcia o pracy w terenie? Luty 2020 dyrektor i 4 kierowników regionalnych w zespołach po ok 15-20 osób. Odzyski na poziomie ok 1 mln zł. Dziś z doradcy dyrektora zarządzającego pan T po 3 mcach zostaję kierownikiem kierowników. Między czasie jeden sam się zwalnia, drugiego degradują , a dwóch zostaję, ale i na jednego z nich przyszedł czas. Część ludzi która go znała z poprzednich firm od razu poszła na L4 lub się zwolniła. Pan T od razu zrobił rozeznanie kto może go znać i powiedzieć prawdę o nim dlatego od razu zabrał się za eliminowanie tych pracowników. Ja się zastanawiam jak można zatrudnić osobę która w intrum została zwolniona dyscyplinarnie a w lindorfie mobingowala ludzi (liczne sprawy w sądzie). Pan T opowiadał wówczas, że w intrum to on nie miał co robić bo tak ustawił wszytko że tylko patrzył jak wszystkim premie spływają na konta. Ubeckie metody śledzenia pracowników w terenie to praktyki znane w poprzednich firmach. On się tym szczyci... Wracając do dziś konkurs ogłoszony w środku 2 drugiej fali zachorowań. Odbierajcie kasę na kp ( zarazajcie się i innych ludzi) przecież to powinno zostać do prokuratury zgłoszone,że pan T naraża pracowników terenowych, ale nie ma się co dziwić kiedy terenem zarządza gość, który nie ma pojęcia o tej pracy. Dziś jeszcze warto wspomnieć o znakomitych ruchach Pana T jeśli chodzi o zatrudnienia. Gość 3 dni w pracy i zawał L4... Niedoświadczony pracownik z wypożyczalni sixtat przynosi w miesiącu ok 500 zł w dzysku!!! I wiele takich historii obecnie się dzieje w terenie pod rządami jego. Nowy kierownik również jest z Warszawy! Są 2 regiony i 2 kierowników z wawki. Wymyślili sobie, że będą zdalnie zarządzać struktura rozproszoną hahahahhaha. Listopad 2020 odzyski spadają z ok 1 mln do 400 tyś zł. Motywacji do pracy nie ma. Knucie, zastraszanie, śledzenie, strach to codzienność u kierownika terenu. Nikt nie traktuje go poważnie. Nie odzywa się, praktycznie nie udziela się w mailach. Zatrudnił chłopaka od czarnej roboty i ten co 20 min spamuje skrzynkę mailową wiadomościami typu 100 zł na kp dla poludnia itp Kierownika z Wawy wykorzystuje również bo ten za niego robi wszystko, raporty, kontrole itp. pan T nie robi nic... Zniszczył teren w GB tak samo jak w poprzednich firmach. Najgorsze jest to, że po znajomości dostał stanowisko nie robi nic, a niszczy ludzi, strukturę i nikt nic z tym nie robi. Uklada działa, firma cierpi.

ha ha ha

Odebrało mi mowę, nie wiedziałem że z upośledzeniem psychicznym zatrudniają do pracy w terenie. To nie covid jest zagrożeniem tylko coś co zżera niektórym mózg i wyłącza samodzielne myślenie. Nie mam pojęcia kto to napisał ale na pewno nikt kto zna się na tej pracy. Po tych słowach które tu padły stwiedzam że to jakiś przypadek niedorozwoju. Tacy zawsze powinni być pod batem. Chłopcze najpierw skończ gimnazjum i liźnij życia zanim coś napiszesz. Ale do rzeczy osoba o której tu mowa miała i ma nikłe pojęcie o pracy w windykacji, sam nigdy nie wykazał się niczym, nie muszę tu nawet przytaczać faktów bo każdy wie że wszystko co otrzymała każde stanowisko zawdzięcza komuś z rodziny, nikt mając wybór i będąc o zdrowych zmysłach nie przyjąłby kogoś takiego mając jakikolwiek wybór. Nigdy nie awansował w sposób normalny. Dla mnie to pozer niemający pokory ani szacunku do innych, dodatkowo mściwy do tego stopnia że nie przyjmuje do wiadomości od pracownika żadnego własnego świadomego odejścia od pracy, posuwa się nawet do tego że później dzwoni do firm i wystawia komuś złą opinię. Śledzi pracowników a w pewnym momencie dzwoni i udaje głupiego pytając gdzie jesteś będąc 50m dalej praktycznie na ogonie, a to fajnie bo jestem w pobliżu spotkamy się. Widać nie ma co robić bo nie słyszałem nigdzie żeby ktoś miał czas na tym stanowisku na zajmowanie się takimi rzeczami, dodam że dotyczy to tych za którymi pan kierownik nie przepada. Zajmując wysokie stanowiska nie ma żadnego pomysłu ani inicjatywy, dlatego otacza się kimś z kogo czerpie energię i zabiera ewentualne pomysły. Dziwi mnie w ogóle fakt ponownego powrotu do getback po tym co się stało za pierwszym razem, pierwsze przyjęcie i praca trwała parę dni a później firma pożegnała się nie chcąc zatrudniać kogoś takiego. Z zemsty kierownik o którym tu mowa zebrał wszystkie dane telefoniczne pracowników terenowych i za plecami firmy chciał ich przejąć do innej firmy w której to pracował jego szwagier. Wydzwaniał do wszystkich jak oszalały i proponował super warunki ale końcowy wynik przejęcia pracownika to zero. Mamy 21 wiek a rywalizacja między pracownikami czy regionami którą zafundował pan kierownik to jakaś farsa, zabawa w przedszkole, codziennie przychodzi już od godz. 8:00 po 20 maili o treści, kto dzisiaj wygra północ czy południe, kto dziś pierwszy odbierze 100 zł, kto będzie najlepszy, północ wygrało o 200 zł. ale jutro południe pokaże itp., i te kolorki zielony super, zaznaczony na czerwono do d….., następnie konkursy no szczerze powiem jeżeli to ma być motywacja to wracaj panie kierowniku skąd pan żeś przyszedł, aha nie ma pan już gdzie pójść ! Hm smutne ale w ogóle nikogo to nie dziwi. Konkurs nagroda termos czy śrubokręty z karty benzynowej circle które to punkty po zatankowaniu auta przez pracownika przechodzą na firmę, żenada. Obecnie konkurs za odbiór gotówki kp powyżej 150 zł, najlepszy zgarnia 40 l benzyny do samochodu służbowego, bez komentarza bo powoduje to we mnie jakiś niesmak, wstyd, obrzydzenie że doczekałem takich tanich spektakli, po prostu to mnie obraża. W innych instytucjach finansowych jest nawet zakaz odbioru gotówki ze względu na bezpieczeństwo tym bardziej że covid może utrzymywać się ma banknocie nawet 28 dni. No ale jak to później super wygląda, super menager i kierownik w jednym, w najgorszym okresie dla firmy przynosił gotówkę, wow. Można, można. Naprawdę wolę własne sprawy i wyrobienie samemu premii, nie potrzebuję nic za darmo. Tu wygląda to tak że pracując nad grupą własnych klientów po krótkim czasie zabierają Ci sprawy i zaczynasz od punktu zero, mówiąc w skrócie murzyn zrobił swoje, murzyn morze odejść a ja jako przełożony sprawę przekaże komu będę chciał. Te praktyki stosowane są przez pana kierownika od dawna. Nie widzę naprawdę w tej firmie żadnej motywacji, ludzie tu pracujący powodują zniechęcenie do tej działalności, świadomie karzą i nakazują Ci okłamać klientów, chcą żebyś coś obiecał a po wpłacie blokują umorzenia czy inne ustalenia a Ty wyglądasz i czujesz się jak kretyn. Tu nie ma już prawdziwej windykacji i raczej nie będzie. Firmę przejęły osoby które myślą o sobie że pracując w tym zawodzie będą postrzegani jak twardziele, będą tacy męscy a prawda przykro to mówić jest zgoła inna, to nie tylko zachowanie świadczy kim jesteś ale stara szkoła, charakter, szacunek, pokora i traktowanie innych po ludzku, tak po prostu uczciwie. Podsumowując, w wielu przypadkach tu nie pracują już ludzie tylko hieny, często nie ma dokumentów ani podstawy prawnej do windykacji, jedyne co zostaje to improwizacja i za to szacunek, dla każdego należy się Oscar. Mówiąc dalej kreatywność pana kierownika dorównuje w najniższym jego poziomie, trzeba często wyłączać myślenie i zejść poziom dwa niżej, motywacja brak, praca polegająca na odpisywaniu maili kto kogo przegonił czy północ południe i na odwrót to fajna praca zwłaszcza że wszystkie jej wątki i zadania przekazywane są podwładnym, ale za ponad 12 tys. zł. naprawdę warto.

ha ha ha

Pracuś

NA PRACĘ SIĘ NIE NARZEKA - PRACĘ SIĘ ZMIENIA, ale sądząc po wynikach, to pracownicy Getbacka nie należą do porządanych na rynku skutecznych fachowców....

Zdziwiona

Dzisiaj miałam telefon z Getback z propozycją pożyczki do 50000 zł - o co chodzi ???

obiektywny
@Zdziwiona

to przypadkiem się nie zdecyduj na tę propozycję

@Zdziwiona

może chcą od ciebie pożyczki 50 tysi? nowe obligacje ci sprzedadzą :)

K.A.T.
@obiektywny

Czyżby pożyczka "Koniczynka+" :)

DŁUŻNIK

CO TO ZA FIRMA ??? DZWONIĘ, BŁAGAM, PROSZĘ, ŻEBY SPŁACIĆ ŚMIESZNE 1200 ZŁ., A ONI - PROSZĘ CZEKAĆ, PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ, I TAKIE TAM... MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA I TERAZ TO JA ZAŻĄDAM NIE TYLKO UMORZENIA DŁUGU, ALE JESZCZE ODSZKODOWANIA NA 12000 ZŁ. ZA STRES I USZCZERBEK NA ZDROWIU !!!

Gala

Masskra, sprawy przeterminowane. Codziennie kilkanaście maili gdzie głównie wyniki ile kto dziś na kp ściągnął ile spraw odjechał. Takie mobingiwe akcje były modne w korpo 15 lat temu a premii zrobić praktycznie nue da rady. Rozwozac pizzę można lepiej zarobić..

Malarka
@Gala

Ściągnął to chyba gacie mógł, jakoś nikt nie słyszy żeby ludzie sięgali do portfela na kp.

Terenowy

180% wykonania planu spółki, ja 220% !!!!!!!!!!!!!!! W sumie odzyski za wrzesień 28 mld zł. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jola
@Terenowy

Ile premii 500zł brutto :)))

Rokita
@Jola

Jest 700 zł brutto premii. Do podziału na cały dział.

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.