Opinie o Inter-Grąd w Sowno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter-Grąd. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inter-Grąd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Grąd w Sowno

Martyna Nowy wpis

Firma mocno rotuje ?

Angela Nowy wpis

Jest multisport?

jasiu śmietana Nowy wpis
@Angela

jak Cię waldziu wydupczy to będziesz miała ten sport haha

Karol Nowy wpis

Podpowiecie coś więcej jak firma radzi sobie w tej sytuacji? Warto starać się o pracę?

Jerzy

Firma jest w restrukturyzacji i mam nadzieję, że poradzą sobie w tej sytuacji.

znawca firm
@Jerzy

jeeeebanie w banieeeee! haha!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Inter-Grąd? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Konrad

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś informacje o zarobkach ?

mieciu

waldziu polewej wartko ty dzwońcu, bo szkło się męczy i dziewuchy nam stygną! haha!

Aneta

Chciałabym przypomnieć osobom wypowiadającym się w tym wątku o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na dyskutowanie o prywatnych sprawach pracowników. Forum odwiedzają potencjalni kandydaci do pracy w tej firmie. Rozmawiamy tutaj o warunkach w pracy, atmosferze, możliwościach rozwoju, przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Proszę Was o trzymanie się głównego wątku i o opinie dotyczące firmy Inter-Grąd.

krs

wescie wejdzcie w krs on line tam wszystko jasne i już w marcu żonke wykreślił żeby potem wszystkich puścić z torbami i tu restrukturyzacja nie po nosie panu,a mnie juz Gosia w swoim sklepiku obsługiwała:)

asesor
@krs

nic to nie da, bo firma ma ponad 7 baniek kapitału zakładowego jako spółka z o.o. (tyle miała w momencie zadłużania, bo potem pewnie kapitał został celowo obniżony), więc do tej kwoty długi trzeba będzie spłacić, a majątku pewnie nie starczy, bo ten bardach w Płotach nie wartuje nawet połowy tej kwoty, a nowoczesna Łomża została dawno temu sprzedana i była na duży kredyt, więc niewiele z tego zostało.

asesor
@krs

faktycznie Grażynka już nie ma udziałów (za to została prokurentem samoistnym), ale cały kapitał nadal jest ponad 7 baniek, więc majątek trzeba będzie pewnie na Grażynkę wyprowadzić i dłużnicy niewiele odzyskają, bo Maniek klasycznie pewnie nie ma już nic własnego na tę spółkę, i tak dobrze, że nie uciekł do Argentyny haha

nikeldon
@asesor

łomża była jedynie nowa ale nigdy nie była nowoczesna

Ryszard
@krs

(usunięte przez administratora) produkowali to padli, mi sprzedali szpachel zewnętrzny który się złuszczył więc omijam napis INTER GRĄD

główny technolog
@nikeldon

mieszali w dużej wannie, pralce frani czy w betoniarce?

Zenek
@krs

Gosia ma sklepik? A co sprzedaje?

Aneta

Widzę tu wiele nowych komentarzy z tego roku. Proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie Inter-Grąd w Sownie, chętnie dowiemy się jakie ten pracodawca oferuje wam dodatki płacowe oraz jaka jest aktualnie sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników. Czy będą nowe rekrutacje? Zapraszam was do odpowiedzi, będę one bardzo pomocne dla innych.

mieciu

waldziu polewej bo szkło sie męczy!

spadek??

oooa na verif.pl info o juniorze z adresem intergąd i działalnośc jak ta lala Transport drogowy towarów (49.41.Z) Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu (23.62.Z)Produkcja zaprawy murarskiej (23.64.Z)Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych (41.20.Z)Tynkowanie (43.31!!! i jeszcze sprzenty ikoparki stoja na placu? za darmo? wolontariat jakis ?

znawca tematu
@spadek??

przesz gdzieś musi waluś ten majątek bokiem wyprowadzić no nie! haha! junior teraz pewnie bedzie miał transport i produkcję piachów haha!

info gryf
@spadek??

to nie jego maszyny na palcu tylko tych co drogi robią! pewnotylkoczynszowe nierzena synka ! junioek otwiera biznes na niekładzkiej, a grażynka u synka w sklepie :)

wal&duś

ja nie palcem robiony!!! szmondaki mnie wykończyli!!! ale ja im jeszcze pokaże!

bankier

ot i nawet zwykłe sypanie piachu dla tej firmy okazało się za trudne, ale taki już typowy los polskich firm powstałych zaraz po upadku PRL-u, które teraz padają jak muchy pod naporem bogatej, zachodniej konkurencji, to taki polski dziki kapitalizm, tyle, że w polskich firmach bez kapitału

Aneta

@Marian piszesz o tym, że pracodawca ma problemy z wypłacaniem wynagrodzenia. Jak dużą część pracowników dotknął ten problem? Czy są to opóźnienia w wypłacie? Jeśli tak, to jak duże? Co sprawia, że piszesz, że historia firmy się kończy? Nie widzicie szansy na jej dalszą działalność?

grabarz
@Aneta

Anetko, firma już padła, zajmij się Skarbie czymś ciekawszym i bardziej pożytecznym, tu już tylko stypa została, ale Ty wódki nie lubisz, więc nic tam po Tobie, Słonko ;-)

Marian
@Aneta

POSTANOWIENIE SADU REJONOWEGO SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, WYDZIAŁ XII GOSPODARCZY, 08.09.2017, XII GR 10/17, POSTEPOWANIE RESTRUKTURYZACYJNE. Dane nadzorcy sadowego, zarzadcy albo nadzorcy układu wykonujacego uprawnienia nadzorcy sadowego 1 1.Nazwisko / Nazwa lub firma ANDRZEJ SONDEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA 2.Imiona ********* 3.Numer PESEL/REGON 320911047 4.Numer KRS 0000367375 5.Funkcja NADZORCA SADOWY Rubryka 8 Informacja o zawieszeniu działalnosci gospodarczej Brak wpisów Strona 6 z 7

samo sedno

briko brało prawie za friko i firma zdechła ot co haha

znawca tematu
@samo sedno

eee tam, pewnie jakies szmondaki firme wykończyły haha!!!

kiertir

prawda dawniej tir za tirem 5,10,15i 20 tirów na dzień było.i gdzie to jest??gdzie kasa ??gdzie materiał??

buahahahaha
@kiertir

paszłoooo w pistuuuuu!!! jak się długo sprzedaje towar poniżej kosztów to trudno o zarobek!!! hahahah!!!

small byznes

porządna agentura z wyszynkiem to najlepszy byznes teraz ja Ci mówię Waldziu, tir za tirem będzię podjeżdżał na plac prawie jak dawniej haha

pomysł na biznes

waldi otwórz teraz porządną agenturę, lokal masz dobry przy głównej drodze, tylko rury trzeba zainstalować pośrodku sali, żeby lachony miały na czym tańcować, dziewuchy z ukrainy są dostępne i tanie, tam nawet co druga to Tania haha

Aneta

Możecie powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Co warto wiedzieć o tym co się w niej teraz dzieje? Czy w najbliższym czasie będą nowe przyjęcia?

znawca firm
@Aneta

będą same nowe przyjęcia, codziennie będzie nowy komornik przyjmowany w biurze haha

ZAŁAMANY

stornki nima kontaktu tele brak :)

szybki maniek
@ZAŁAMANY

pisz pan na berdyczów, prezio z kasą juz pewnie w argentynie ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Grąd - Sowno

Inter-Grąd