Centrum Choy Lee Fut Polska

Kraków

Opinie o Centrum Choy Lee Fut Polska

Pseudo praca 2012-04-19 11:40:33
witam, nie polecam nikomu pracy zarówno w Centrum Choy Lee Fut ( CLF Polska) oraz MUKS Choy Lee Fut. Wszystko na ostatnia chwilę(informacje o szkoleniach, kursach, plakaty itp.). Ciągłe zmienianie zdania, nawet jak coś jest już w fazie finalnej. Zero strategii, planów marketingowych. Najlepiej by było jakby marketing można było robić bez kosztów. Pieniądze zawsze po czasie, a na dodatek trzeba się przypominać po kilka razy. Trzeba świecić oczami za niezapłacone faktury. Nie cenią sobie doświadczonych pracowników. Choć obiecują umowę o pracę, tak naprawdę zatrudniają tylko na umowę o zlecenie. Często umówioną stawkę np. za godzinę, potem chcą w umowie obniżyć. ZUPEŁNY BRAK PROFESJONALIZMU!!!
Anies 2012-09-09 21:32:01
Pracowałam kilka lat i bardzo sobie chwalę. Praca wiadomo - czasem nerwowa bo dużo się działo, ale dla aktywnej i dynamicznej osoby - super! można się wykazać, nie trzeba siedzieć 8 godzin przykutym do biurka. Co miesiąc za dobrą pracę jakaś premia! Gdybym miała taką możliwość to wróciłabym tam - masa fajnych ludzi w około. Możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia, którego inna firma nie zaoferuje. :) Polecam!
Mama ucznia 2013-11-27 14:18:36
Zero profesjonalizmu,brak dobrej organizacji,rozwiązywanie grupy w trakcie roku szkolnego.Zgadzam się pierwszą opinią.Znakomici instruktorzy po pewnym czasie znikają z krakowskiej szkoły.
misia 2014-02-05 13:48:11
Pracowałam przez 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie idealna forma pracy: połączenie pracy biurowej oraz organizowanie różnych przedsięwzięć. Jeśli, ktoś jest osobą dynamiczną, lubiącą nawiązywać kontakty, to polecam. A co najważniejsze udało mi się połączyć ze studiami. Pozdrawiam starą ekipę :)
jiog 2016-04-20 18:26:35
No i chyba masz właśnie szansę się tutaj odnaleźć @lela, nie mają bowiem wysokich wymagań i przyjmują także studentów, musisz jednak mieć te 30 godzin tygodniowo wolnego, abyś była jednak stosunkowo dyspozycyjna
Zostaw swoją opinię o Centrum Choy Lee Fut Polska - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Choy Lee Fut Polska