Opinie o Eu-Staff Services Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eu-Staff Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eu-Staff Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eu-Staff Services Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

olaf Nowy wpis

Masz rację @marek raczej nic już z tego nie będzie skoro taka informacja widnieje w Krs-ie no to musi być coś na rzeczy. Jestem ciekaw dlaczego tam się stało bo, przecież nie była to jakaś zła branża no ale teraz to nigdy z niczym tak naprawdę nie wiadomo

maksion Nowy wpis

Nie chcę nic mówić, ale firma jest na 99% w likwidacji. Powiedzcie tylko co z pracownikami i dlaczego w ogóle sytuacja tak się fatalnie zmieniła. Mam nadzieję, że jakoś udało się to pokojowo rozwiązać, bo szkoda, żeby firma, która na rynku istniała ładnych parę lat w inny sposób rozstawała się ze swoim starym składem.

Mk Nowy wpis

ja rowniez pracowalem w kauflandzie , ale bylo to w 2006 roku , pod kierownictwem innej Firmy , wtedy rowniez wygladalo to wszystko zupelnie tak samo . warunki mieszalne pozostawialy wiele do zyczenia , a praca , trzeba bylo mocno namahac sie nozkami i raczakami ,aby cos mozna by bylo zarobi ( piszac cos , mam na mysli , przynajmniej na przezycie i powrot do Kraju )Firmy posredniczace zeruja w beszczelny sposob na naszej (waszej) naiwnosci i potrzebie zarobku . Firma taka jak EU STAFF SERVICES SP. Z O.O. Lub Loco , kierowane przez (usunięte przez administratora), to nie jest zaden ewenemet , to raczej standart w dzisiejszych czasach! ja z tego miejsca , trzymam za was kciuki , a dokladniej , za wasza walke z oszustwem i kretactwem ! Mam nadzieje , ze uda sie wam udowodnic , ze Sprawiedliwosc jest po waszej stronie i ze pokazecie wyzej wymienionej Firmie , co oznacza slowo KONSEKWENCJA!!!

mila Nowy wpis

możesz się jakoś ze mną skontaktować mam parę pytań siostra tam pojechała w zesz lym tygodniu i jestem porzerażona twoją opinią (usunięte przez administratora) będę czekać

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Eu-Staff Services Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Główna Księgowa
Strzelce Opolskie
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Strzelce Opolskie
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Frezer
Asistnet Work Group
Kiara

A czy ktoś z was pracował przy produkcji części samochodowych??? Jeżeli tak, to prosiłabym o jakieś informacje-warunki mieszkaniowe, godziny pracy, stawka itp..

nowy 41

no nistety trafila do firmy loco gmbh milan pavlovic i to pewnie ten pan bo z moich informacji wynika ze jest czlonkiem zazadu biora pracy ktore wysyla ludzi do pracy jak tez chyba wlascicielem firmy loco z tego co zona mnie informuje dzieja sie tam dziwne zeczy i chyba zrezygnuje z tej pracy a jest w heilbroonn

eeeeee

ta praca była w Norymbergu. Nas oszukał polak który jak wyczytałam w necie jest członkiem zarządu tej firmy. pracowałam tam przez firmę Loco. Może pana żona lepiej trafiła. Zobaczycie po pierwszej wypłacie.

nowy 41

a gdzie byla ta praca bo pojechala z tej firmy moja zona i troszke sie o nia martwie a moze moznaby z pania nawiazac jakis kontakt /zona jechala do stekow/

eeeeee

Tak jak się spodziewałam nie ma pieniędzy. I widzicie jak tam jest o marne grosze trzeba się prosić. Mam nadzieję że więcej ludzi zajrzy na to forum zanim zdecyduje się jechać do pracy przy pakowaniu parówek.

eeeeee

Ludzie dobrze radzę trzymać się od tej firmy z daleka. Ja tam pracowałam przy pakowaniu parówek i totalne dno. Za 90 godzin pracy 200 euro wypłaty na czysto to policzcie sobie stawkę. A miało być ok stała praca, stawka miała wynosić 5.35 na czysto.A i jeszcze z tych 90 godzin zabrali każdemu z nas 20 niby na jakąś kare,śmieszne nie? No i jeszcze to traktowanie Polaków. Nasz koordynator Polak oczywiście myślał że trafił na bandę osłów ale się pomylił.Legalna praca była ale za 1000 zł z groszami to w Polsce jest praca.Za mieszkanie w nieciekawych warunkach płaci się na miesiąc dużo kasy a w biurze w SOP mówili ze 50 euro a okazało się 150. dużo jeszcze by wymieniać, ja czekam teraz na wypłatę za kwiecień miała być do 20 maja czyli kolejne kłamstwo bo pewnie tych pieniędzy już nie dostanę.To nic straconego bo znalazłam dobrego prawnika oczywiście w Niemczech który będzie interweniował w mojej sprawie. Będzie mnie to kosztowało dużo kasy ale to nic. Tym bardziej że było nas tam 50 ludzi i każdego tak potraktowali.

Adrian

Ta firma daje ogłoszenia o prace której nie ma a telefonów żaden nie odbiera

Zostaw merytoryczną opinię o Eu-Staff Services Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

Eu-Staff Services Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Powstańców Śląskich 6 lok. 2
    47-100 Strzelce Opolskie
  • NIP: 7561969162 REGON: 160395767 KRS: 0000382058

Eu-Staff Services Sp. z o.o.