Opinie o MADEX w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MADEX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MADEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MADEX w Tychy

Koło lolo

Nie polecam tej firmy właściciel ten łysy łeb ma nie równo pod sufitem a załoga spoko. Wypłaty najniższa krajowa. Jest tam bródno szczury chodzom po magazynie niema ciepłej wody a szkoda pisać nie wchodźcie do tego (usunięte przez administratora)

Koło lolo Nowy wpis

Były Pracownik Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej miałem okazję pracować. Nie zauważyłem żadnego pozytywnego aspektu pracy tam, trzymać sie z daleka jak ktoś ceni swoje zdrowie psychiczne.

Musta

Do Tych czy do tamtych Tych? A może do Tych ów Tychów? Bo na Śląsku są tylko Tychy - mianownik: Tychy, dopełniacz: Tychów Komentarz niemerytoryczny, przepraszam

Nie pracowałem ale szukam
@Musta

Tych mówili Polacy, a Ślązacy godali Tychów, jak Ślask trafił w ręce Polski nastąpiła polonizacja, jak to bywa w Koloniach... Ale do dziś są obie formy poprawne, odpowiedź niemerytoryczna :) Pozdrawiam

Dejw
@Nie pracowałem ale szukam

No akurat Miodek wypowiadał się na ten temat :) Poprawne formy to tyszanin i tyszanka z Tychów. Braku merytoryki c.d. ;)

hans majzer Nowy wpis
@Musta

Gorole j-ne....

Czy w firmie MADEX są regularne szkolenia pracownicze?

Asfalt

Nie ma i nie było nigdy ani jednego szkolenia.

Katarzyna Nowy wpis
@Asfalt

A czy pomimo braku szkoleń w firmie pracuje się Tobie dobrze? Może pracownicy podczas pracy dowiadują się wiele ważnych rzeczy niezbędnych do pełnienia swoich obowiązków? Wedle zasady - praktyka czyni mistrza.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MADEX spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
kapitanbomba

Jak tam w Madexie dalej taki cyrk na kółkach i (usunięte przez administratora)

Katarzyna
@kapitanbomba

A możesz wyjaśnić, co masz na myśli i co konkretnie dzieje lub działo się w MADEX? Nie do końca rozumiem, czy wciąż tam pracujesz, czy jesteś byłym pracownikiem tej firmy. Daj proszę znać, czy poleciłbyś tę pracę.

Jerzyk

Rzadko zaglądacie na forum, szkoda gdyż liczyłem na informacje o pracy. Warto aplikować?

A.W.
@Jerzyk

Nie.

A.W.
@Jerzyk

Nie.

Robert

Marudzących osób zawsze można spotkać. Najlepiej zająć się swoją pracą i nie zwracać uwagi na takie komentarze.

loko

Polecam jedynie osobom o silnych nerwach, bez doświadczenia i większych ambicji. Może w biurze człowiek nie będzie "fizycznie tyrał jak na kablach na produkcji" ale do przyjemnych praca w Madexie też nie należy m.in przez ciągle napięte nerwy( magazynierzy nigdy nie wiedzą o której skończą pracę, ta sama sytuacja w biurze). Warunki socjalne są niezbyt dobre (szczególnie brak ogrzewania w zimę i upały w lato), z resztą widać jak firma prezentuje się z zewnątrz. Atmosfera między pracownikami jest bardzo dobra, niestety nie można tego powiedzieć o relacjach pracownik-szef. Jak już ktoś wyżej wspomniał wypłaty są zawsze na czas, ale na żadną podwyżkę liczyć nie można. Jak ktoś liczy na szkolenia to może się nie doczekać.

Jędrzej
@loko

"brak ogrzewania w zimę i upały w lato" Takiemu to dopiero dogodzić....idź w takim razie na budowę zimą....albo na "grube"....W nogach śpisz i gazeta się przykrywasz.

Lidia

Jak na początku 2018 r. prezentuje się aktualna sytuacja wewnętrzna w MADEX? Czy w najbliższym czasie osoby zainteresowane współpracą z firmą mogą oczekiwać na wystartowanie rekrutacji w niej? A może można do pracodawcy aplikować spontanicznie? Każda Wasza uwaga będzie cenna dla osób poszukujących pracy, które biorą pod uwagę w swoich poszukiwaniach MADEX.

Bla bla bla

Niech się szef tak nie cieszy bo zaraz może nie mieć pracowników. Tylko idioci i ludzie bez ambicji zostają w tej firmie. Pozdro

Tom ek

Hahaha. Artur, ^ osoba która została zwolniona przez szefa i która po tygodniu przyleciała błagać o pracę. hahaha. Jedz do Anglii na zakupy ;)

magazynier
@Tom ek

Artur nie został zwolniony przez szefa, tylko sam przyszedł do szefa z prośbą o rozwiązanie umowy z dnia na dzień, bo kolega ma dla niego pracę w swojej firmie "od teraz albo w ogóle". Szef zgodził się na rozwiązanie umowy bez okresu wypowiedzenia i nikt nikomu nie robił pod górkę. I z całą pewnością Artur nie przyjechał po tygodniu błagać o pracę, gdyż do dzisiaj sobie dobrze radzi, o czym każdy kto ma z nim kontakt lub miał okazję spotkać go na mieście wie. Nie wiem po co siejecie ferment. Pracuje nas tu kilkunastu, w pracy wszystko super, humor dopisuje, jak jest okazja to po godzinach wódkę z szefem pijecie, a tu wypisujecie jakieś pierdoły niemające nic wspólnego z rzeczywistością.

artur

gdzie te stoły obrotowe na pakowalni he szef umie nawijać makaron na uszy

artur

dopóki na magazynie będą rządzić emeryt górniczy i jego zięciu "ślizgacz" to roboty nie polecam chyba że ktoś chce robić za nich

tomek

szefostwo wozi się bmw a na magazynie człowiekowi płacą 1700netto banda złodzieji

olk

W sumie to że jest zawierana umowa o pracę, to nie jest tak źle. Bo to się jeszcze wiążę z odpowiednimi socjalami, bo o takie stabilne zatrudnienie jest dość rzadkie. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, bo bardzo mi na tym zależy. Dzięki za odpowiedź

Janusz

Jaka największa firma w całych Tychach i innych miastach? Ha, ha, chyba nie piszesz o tym samym Madexie co poprzednicy. Ja pracowałem tam klika lat i na stówę jest to mała firma z duuuuużą rotacją pracowników. Jakby szefowie lepiej traktowali pracowników i doceniali finansowo ich pracę, to by się nie zwalniali.

bobik

no sporo, na pewno się garba dorobisz nic poza tym.

bobik

Co chwile kogoś szukają, rotacja w firmie jest duża. Pół Tychów już tam pracowało.

Omd

A WYPŁATA NAJNIŻSZA KRAJOWA .........

Terefere
@Omd

Wyobraź sobie że nie :)

Dawid

Witam, czytam te dyrdymały i nie dowierzam jak można wypisywać takie brednie a w dodatku kłamstwa. Pracowałem w firmie "Madex" przez bodajże pól roku plus/minus i nie mogę powiedzieć złego słowa na tę firmę między innymi dlatego: -Wypłaty na czas. -Szanują człowieka. -Sympatyczni ludzi -Nabranie bardzo ważnego doświadczenia Dlatego proszę was ludzie nie pracowaliście tam to nie wypisujcie takich bredni bo to jest naprawdę żałosne nie wiem czym wami kieruje czy to jest konkurencja czy was tam nie zatrudnili do pracy, nie pozdrawiam.

Alejaja
@Dawid

Widzę opinia ze strony firmy:)

Zostaw merytoryczną opinię o MADEX - Tychy

• Jak się pracuje w MADEX?

Zobacz opinie na temat firmy MADEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MADEX?

MADEX
1.4/5 Na podstawie 43 ocen.
  • ul. Rynkowa 23
    64-840 Tychy