Opinie o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA) w Swadzim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA) w Swadzim

przewoźnik

Najgorsza firma nie polecam dla przewoźników magazyn kłamie ze nie ma towaru , spedycja mówi ze ludzie nie przyszli do pracy auta stoją po kilka godzin wykręcają pauzę 9 godzin . W dniu dzisiejszym moje auto stoi od 09;10 jest 15:00 nie załadowany stoi na parkingu . Kto to widział taki bałagan żeby auta przyjeżdźały na załadunek i stały aż przypomni się magazynierom że auta stoją . Zapraszam Inspekcję pracy niech zobaczą jak firmy traktują kierowców czas ucieka a auta muszą jechać bo awizacja na rozładunku . Nie polecam tej firmy . Czas zatrzymał się 100 lat temu , bezradni magazynierzy , brak planowania nie zorganizowana praca w magazynie .

Zenek
@przewoźnik

Nie wspomniałeś, że magazynierzy sobie w biurze i przeglądają z nudów smartfony i żadnemu nie chce się podnieść swoich czterech liter, aby udzielić info co z załadunkiem. Porażka , traktowanie przewodników gorzej jak psa. Tylko daleko od tej firmy.

Xyz Nowy wpis

Mordeczki co tam w firmie? Mały Krzysio nadal zakochany w Martynie? Paznokcie obgryzione w sposób prawidłowy? Andrzej nadal udaje, że jest mądry i inteligentny? A.. i transparentny? Ania z HR nadal udaje, że w firmie nie ma (usunięte przez administratora) kolesiostwa itp? Maciej nadal jeździ fordem i goni na targu pomidory?

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Jakie obecnie warunki pracy? Jaka podstawa, premia, dodatkowe gadżety samochód itp? Czy total wypłata 7000 netto jest osiągalna??

Czy w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA) zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

przewoźnik

Gwiazda

Co się dziwić jak (usunięte przez administratora)zarządza. 2x2=7

Zenek Nowy wpis

logo firmy Promotor marki Samsung - RTV AGD
Swadzim
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Filip

Nie polecam. Słowność, szczerość to nie są terminy znane i praktykowane przez osoby odpowiedzialne za rekrutacje w tej firmie. Pierwszy etap, czyli rozmowa przeszła gładko, dostałem telefon kilka dni później odnośnie drugiego etapu. Ustaliliśmy który dzień odpowiada mi, by przyjechać do firmy. Usłyszałem w słuchawce, że w porządku i skontaktują się wkrótce z potwierdzeniem. To było 2 tygodnie temu. Do dzisiaj żadnej odpowiedzi XD

Szymon
@Filip

Tylko daleko od tej firmy. Porażka, dla fizycznych praca na trzy zmiany, na dodatek zabierają Tobie w czwartym kwartale wszystkie soboty w tygodniach gdzie chodzisz na poranną zmianę. Odpracowywujesz dni grudniowe pomiędzy świętami. Hałas na hali produkcyjnej niesamowity. Natomiast ma magazynie sprzęt z czasów starego systemu

Jaka atmosfera jest między działami w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA)?

Szymon

Atmosfera? Brak , nie polecam tej firmy nikomu. Od osób które pracują w tej firmie ponad 20 lat co po chwilę słyszysz, że on już się tutaj na pracował. (usunięte przez administratora) Nie wiem o jakiej współpracy piszesz, ale tutaj nikt nie zrobi więcej niż ma do zrobienia...

Hej. Aplikowalam na operatora jestem po pierwszej rozmowie . Jak wam się pracuje w cafe sady.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA)?

Paula

Hej. Jak wam się pracuje chce aplikować????

Cześć ,pracowałem kilka lat jako pH sieci -sprawa wyglada tak że-to dobra firma z ogromnym potencjałem szukają ludzi którzy chcą pracować a nie zajmować się plotkami ,budżetami,samochodami,romansami!!dopiero Jak się zwolniłem i zobaczyłem jak jest w innych firmach stwierdzam że był to błąd ,ale zamknąłem ten rozdział już w życiu i wszystkim którzy pracują do dzisiaj życzę wszystkiego dobrego !!

Małgorzata

A czemu się zwolniłeś skoro wspominasz pracę tak dobrze? Czy jednak kasa była za mała w porównaniu do konkurencji?

@Małgorzata

Szczerze mówiąc zarobki są porównywalne na stanowisku pH wiec nie o zarobki chodziło tylko bardziej o to że znajomy był w innej firmie kierownikiem i mnie ściągnął a wyszło jak wyszło :(

Oloooo

To w jaki sposób traktują ludzi w Strauss cafe to jedna sprawa a wiadomo w jaki sposób ludzi tam tratują w nieludzki bez godności o kierownictwie firmy to już nie wspomnę bo to drugi temat który jest dramatyczny fatalny stan organizacji kierownictwa co za tym idzie kiepskie traktowanie pracowników ludzi traktowanie jak przedmiot na półce gorzej niż psa masakra wykorzystują ludzi jak mogą , nie powiniem bo fajni też ludzie na produkcji ogarnięci zorganizowani bardziej niż ci biurokraci Strauss

Teresa
@Oloooo

Nie brzmi to różowo. Myślisz że są szanse na jakąś poprawę tego traktowania? Poza tym to stawki wynagradzają tą atmosferę? Ile się na produkcji dostaje u nich?

Irena
@Oloooo

Hej czasem wspólny wróg niesamowicie jednoczy zespół jak duży jest zespół ? Czy osoby z kierownictwa o którym piszesz w komentarzu kierują wszystkimi działami?

Buhha lewa firma

(usunięte przez administratora)na tle prywatnośći ze strony kierownik firmy sprzątającej w zakładzie pracy Strauss cafe masakra ataki z różnych stron przez pół dnia ze strony kierownika nie wspominając o tym co kierownik sobie wmawiał na siłę piękny ta chyba w (usunięte przez administratora) koło (usunięte przez administratora) panie Jacku powiem panu tak jest pan za mało atrakcyjny dla firmy skoro nie macie ludzi do pracy a co dopiero dla mnie dla mamy to pan mniej niż dno i pana zachowanie zabserwowane przeze mnie drogi panie ja w (usunięte przez administratora) nikomu nie będę wchodzić żeby mieć pracę i nie wchodziłam a to że zwolnił mnie pan niezasadnie to szczegół w tym wszystkim. Przeraziło mnie to jakie pan teksty do mnie walił w szatni dramat dramat jeszcze raz dramat ???????????? mało uprzejmości ze strony firmy firma (usunięte przez administratora) ludzi (usunięte przez administratora) na pieniądze i wciska już przerabianą z resztek kawę na koniec roku xD mobingu nie było z strony Pana Jacka nie nope że nie było ???????????? trzeba rączki myć kolegą bo sami są nieporadni życiowo xD no cóż nie każdego Bóg stworzył by był kierownikiem w pracy to dziękuję za współpracę która była absurdalną bez zasad ewitenie wykorzystać i papa to ja wam też naraaaa

Załamana

Martyna we Włoszech z zakompleksionym Krzysiem czy z Drewniokiem.? A może z dwoma ?????

????????
@Załamana

Z całego serca nie polecam współpracy z tą firmą warunki jakie proponuje ta firma to dramat natomiast gorzej jest tam ze współpraca z samym kierownictwem kiepski kontakt wręcz ludzi tam się traktuje przez kierownictwo jak przed miot na półce z tego co zaobserwowałam brak zrozumienia i poszanowania pracownika za ciężką fizyczną pracę wstyd tak traktować ludzi , natomiast sama atmo pracowników w porządku bardzo sympatyczni ludzie na produkcji

Dorota
@????????

Piszesz to jako obecnie zatrudniona? Jeśli tak to napiszesz jakie warunki Ci zaproponowali tutaj i na co się zgodziłaś?

Antek

Szczecin znowu ogłoszenie? 3-4 raz w przeciągu roku? co sie dzieje?

Przemysław

A co robią nie tak twoim zdaniem? Opowiesz coś więcej?

Hary
@Przemysław

Łatwiej byłoby zapytać co robią dobrze, bo będzie szybciej i treściwiej. Było tu kilkadziesiąt wpisów z tego co widziałem i niestety trzeba przyznać, że 90% negatywnych argumentów jest prawdziwe. Wiem coś na ten temat, pracowałem tu kilka lat.

Dorota
@Hary

No to może dla jasności obrócimy to pytanie tak jak sugerujesz? Bo chociaż jakieś pozytywy to by się przydały. To odniesiesz się do tego co w praktyce dobrze się tu dzieje?

M

.......prośba o info na temat pracy ph. Jakie zarobki, jakie premie, ile wizyt dziennie, czy dużo biurokracji, kto ogarnia akcje promo - sam ph, czy regionalny, jaka atmosfera? Nie wiem czy wysyłać cv? Dziękuję za wszystkie wypowiedzi.

Aaa

Niestety potwierdzam wszystkie informacje o jakich mowa poniżej ; - na spotkaniach nie można mówić prawdy, bo zaraz jest się na cenzurowanym - budżetu z dużym opóźnieniem - brak wsparcia od strony kadry zarządzającej - romanse na porządku dziennym (czasem zastanawiam się ile trzeba mieć w sobie braku honoru wiedząc, że inni wiedzą co się wyprawia) - wspólne prace to porażka (ludzie na wyższych stanowiskach z mniejszą wiedzą niż PH na sklepie i z tego co widzę w nowoczesnym to samo) - tabelki, estymacji, telefony po pracy na etacie po godzinach ciągle coś - spadek obrotów z powodu złego zarządzania (JD, Tchibo i Costa deserowa przed Nami) - produkty mocno z regionalizowane ( nawet promki nie pomagają w odsprzedaży - MK tylko pomorskien, Pedro's centrum, Fort południe o wschód) - premie istnieją tylko na papierze ( 3/4 PH ich nie bierze zarówno w detalu jak i w nowoczesnym) - zarobki na tle konkurencji niskie Z plusów : + fajni ludzie z poziomu PH + służbowe suto do użytku prywatnego ( ale to jest wszędzie właściwie normą) + opieka medyczna ale to tak samo jak w przypadku auta

TaDam

O co chodzi z ogłoszeniem Elektryk – Automatyk? Od kilku miesięcy regularnie pojawia się na pracuj.pl. Takie wymagania, że nikogo nie mogą znaleźć, czy takie warunki pracy, że nikt nie chce jej podjąć?

Neutralny

Uważam że trzeba dać już spokój z tym Krzysztofem i innymi ludźmi trzeba było się odzywać jak komuś coś nie pasowała i był pracownikiem a nie teraz wylewać żale !!!!!!! I ostatni temat z budżetem-na dzisiaj jest cały czas do „bagażnika”na szczęście !i oby jak najdłużej !!!!!!!! ale przez takie komentarze ta za chwile zabiorą go i będzie weryfikowany !!!!!koniec z tymi tematami !!!!!

PaniBasiaWR
@Neutralny

Ja też uważam, że trzeba dać spokój z Krzysztofem. Nie wolno się śmiać z ludzi słabych, pozbawionych honoru, nieszczęśliwie zakochanych, zakompleksionych na punkcie wzrostu i paznokci oraz braku szacunku u innych. Nie wolno się śmiać z dwulicowości, donosicielstwa i kłamczuchów. Budżet do bagażnika.? Czyli firma kupuje towar odlicza podatek Vat, robi koszt, a później oddaje do bagażnika nie płacąc podatku dochodowego i vat od sprzedaży.? Robię print screen i daję to na urząd skarbowy! Proszę się nie śmiać - tak jak wspomniałam nie wolno się śmiać z donosicielstwa, a kompleksy na punkcie wyglądu jak to kobieta też mam i zakochana też nieszczęśliwie jestem ale nie w KK.

Basia

Prawda jest taka ze dopóki jest budżet do bagażnika i nie jest on weryfikowany chodź bardzo by tego chcieli ludzie będą pracować na sieciach czy detalu i koniec z tematem czy podstaw taka czy siaka jest budżet jest zadowolenie, jak nie wierzycie to proszę budżet zabrać na 12 miesięcy i sprawdzić kto będzie pracował.Tyle w temacie.

PorażkaTaFirma

Najlepszy żart jako chodzi po firmie.? Dlaczego Andrzej wyjeżdża na Zanzibar.? Szuka murzynów do pracy, bo biali juz nie chcą z nim pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA) - Swadzim

• Jak się pracuje w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA)?

Zobacz opinie na temat firmy Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA)?

Kandydaci do pracy w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. (PD9EFA)