Opinie o Antares w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Antares. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Antares o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antares w Warszawa

Obiektywny Nowy wpis

Niewiele plusów dałoby się znaleźć, podobnie jak kiedyś. Bez zmian, może tylko w bardziej wyrafinowany sposób. Nie da się pracować uczciwemu, dostaniesz okrojoną wypłatę, choć jesteś "na wezwanie", jak upomnisz się o swoje, rychło licz się ze zwolnieniem. O żadnych podwyżkach stawki nie możesz marzyć, (nawet parę lat), a jeśli chcesz tu pracować, bo np. jesteś w podbramkowej sytuacji, będziesz zaorany. Ci co pracują dłużej np. 9 lat, są wciągnięci w mniejsze lub większe "interesiki" czyli służenie i (usunięte przez administratora) dla własnych profitów. Jeśli w końcu podpiszesz umowę (większość dalej na czarno), pilnuj swojego egzemplarza, bo możesz zostać z niczym. Zagrywki poniżej pasa. Nie wszyscy pracownicy są alkoholikami i złodziejami, ale to bez znaczenia, wszyscy kończą jednakowo.

Makita Nowy wpis

Uwaga Uwaga to zwykły (usunięte przez administratora) i wykorzystywacz ludzi najgorsza firma sprawdza ludzi i do widzenia atares to (usunięte przez administratora)

Hanna Nowy wpis
@Makita

Czemu tak piszesz? Możesz sobie wyobrazić, że jako osoba zainteresowana pracą w firmie, chciałabym wiedzieć konkrety, jeśli coś się dzieje, żeby nie rezygnować na marne. Także proszę, żebyś dał znać, co tam się dzieje. Coś nie tak z pieniędzmi czy coś innego?

ANTARES

Nie polecam. Wykancza pracownikow. Nie rejestrue w pracy. Traktue ludi jak newolnikow dodajonc dodatkowej pracy, ktura nigdy sie nie konczy. Pracujow na nie legaliu, na deportah, duzo klamie wszystkim -pora zamknuc. Po pszeliczeniu na godz -6-7zl, hoc obeca 10zl.

Tak sobie myślę
@ANTARES

Proszę pierw napisać o sobie z jakiego rynsztoku został pan/pani wyciągnięta/ty i nie potrafił pan się zasymilować i zabrać się za normalną pracę , po ilu dniach popadł pan w patologię picia

Paulina Nowy wpis
@ANTARES

Zgadzam się . Pani Monika (usunięte przez administratora) nie wypłaca pieniędzy.

kolo

firma beznadziejna! nie racza przez trzy dni odpowiwdziec na e-mail!chodzilo o towar.nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Antares spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
OFFICE POLAND

Z firmą Antares-Firma usługowa współpracujemy od dziesięciu lat na 5300 m powierzchni biurowej.Na tle innych firm obecnych na rynku Warszawskim wyróżnia się bardzo dobrą organizacją przy wykonywanych zleceniach ,a przedewszystkim wysoką jakością usługi.Personel firmy pomimo rynkowych trudności z doborem pracowników oceniam na bardzo wysokim poziomie . Bez nadmiernej fluktuacji personalnej ,sympatyczny ,estetyczny i pomocny przy wszelkiego rodzaju dodatkowych pracach. Wszystkim potencjalnym zainteresowanym polecam firmę Antares jako solidnego i sprawdzonego partnera w biznesie.

Niki

Nie ma firmy, która nie miałaby swoich hejterów. Ideałów nie ma co szukać!

Aneta

@MONIA Na jakim stanowisku pracujesz w firmie Antares? W jaki sposób firma dba o swoich pracowników? Co im oferuje? Wszystkie informacje są ważne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy.

MONIA

ANTARES-SUPER!!! Pracuję w tej firmie od 9 lat -to daje do myślenia i nie zamieniłabym tej firmy na żadna inną pomimo tego ,że miałam wiele ofert z konkurencji .Życzę wszystkim takiego super szefa jakim jest właściciel firmy,oraz atmosfery w pracy. Wszyscy pseudo pokrzywdzeni,którzy piszą te oszczerstwa to dowód na to ,że właściciel nie daje się rolować alkoholikom i nierobom.

Aneta

Pojawiło się ostatnimi czasy kilka opinii na temat pracy w firmie Antares. Czy coś do tej pory względem poprzednich opinii się zmieniło? Jeśli tak to na lepsze czy na gorsze? Jest to bardzo istotna informacja, gdyż od jakiegoś już czasu nikt się na ten temat nie wypowiadał.

NIP8351140297

Wykancza liudiej pracow, dodajonc -nie rejestrue i nie odprowadza podatki, traktue pracownikow jak newolnikow, pracujow na deportah.Nie polecam nabirac numer z koncuwkow 354.

Hdo

Taki mały (usunięte przez administratora)

Bili

Czy Antares ma aktualnie jakieś potrzeby kadrowe? Bardzo dawno nikt nie pisał, jaki jest tego powód?

Aneta

Pracujesz w Antares? Chętnie usłyszymy więcej o tym jakim pracodawcą jest firma. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany?

czujny

Witajcie. Niewiele negatywnych opinii słyszałem o tej firmie ostatnimi czasy. Pracownicy chwalili przede wszystkim tutaj atmosferę pracy. Co do wynagrodzenia i warunków na jakich się pracuje to bywało już jednak różnie…

kurtyren

siemano wam wszystkim, chce zostać kierowcą w Antaresie, mam sotosowne prawo jazdy i uprawnienia, mandatów karnych za jazdę złą nie posiadam, to myślę że nadam się do tej pracy, tylko kwestia tego jaki grafik jest? praca np. od 8 do 16 od poniedziałku do piątku, czy może w systemie 5 dni pracy 5 dni wolnego?

popieram poprzednie wypowiedzi właściciel kawał(usunięte przez administratora) praca ciężka pieniądze nieadekwatne do wkładu pracy firma toczy się siłą rozpędu ogłoszenia non-stop to już daje do myślenia wszystkie wcześniejsze wypowiedzi to prawda pracowałem tam w 2009r sam tego doświadczyłem szczerze odradzam

zuba

Czy zminilo sie tam cos na lepsze dla kierowcow? Jak wyglada tam praca jako kierowca.

piuro

widzę ze nic w tym syfie się nie zmieniło nie polecam tam nikomu pracować chyba ze masz nóż na gardle ale będziesz tam murzynem i na koniec będziesz musiał się sądzić o swoje.

lol

co tydzień nowe ogłoszenie puszczają, to już mówi samo za siebie

black

omijajcię tą pseudo firmę szerokim łukiem , teraz szukają operatorów - nie zatrudniajcie się tam , będziecie mieli same problemy a na koniec trzeba się sądzić z tym psełdo wlaścicielem o pieniądze ! SYF !

Zostaw merytoryczną opinię o Antares - Warszawa

• Jak się pracuje w Antares?

Zobacz opinie na temat firmy Antares tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antares?

Antares