Opinie o Cramo w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cramo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cramo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cramo w Poznań

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Cramo?

br

Podejście kierownictwa. Rób co Ci kazali i nie miej przypadkiem własnego zdania. Własne zdanie jest nie mile widziane.

JLG Nowy wpis

Dogadujesz jedno, otrzymujesz drugie, nie warto.

Jaka umowa obowiązuje w Cramo podczas okresu próbnego?

JLG Nowy wpis

Normalnie masz umowę o pracę, ale od razu po niej podpisujesz umowę szkoleniową na gruby hajs, tak więc poważnie się zastanów czy chcesz się wiązać z firmą na 3 lata pod groźbą kary finansowej ;)

Franek Nowy wpis

@br Wobec tego jak wyglądają stosunki pracowników z kierownictwem? Ciężko się dogadać?

jarek

Aktualnie z tego, co wiem, to firma poszukuje serwisantów @4rt. Wchodzi w grę Warszawa i Poznań. Pewnie mało osób aplikowało, bo dopiero wisi od kilku dni. Tylko jest sporo wymagań, np. trzeba mieć wykształcenie z zakresu mechaniki, elektromechaniki samochodowej lub elektromechaniki urządzeń i maszyn.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cramo? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
p/c

Kolego zawsze gorąco zapraszam:D jakie bzdury poproszę argumentację. Czym handlowałem???jakieś dowody czy kolejne oskarżenia???kozak jesteś to się przedstaw i wpadnij. W nowej branży radzę sobie tak jak i w starej czyli dobrze:) i tu mnie doceniają. Chcesz się zniżać do jakiegoś stopnia tylko jesteś już zbyt nisko i raczej musiałbyś podskoczyć:D Jakoś nie wiem kiedy skamlałem bo zawsze mówiłem otwarcie co i jak i sam rzuciłem papierami. I jakoś po mnie kiepsko idzie w Poznaniu:D to są argumenty:D a Ty chłopczyku co Masz na to???? Rynek się kręcił czy nie kręcił ja sprzedaż miałem. I jakoś mimo tylu afer nikt mnie nie wyrzucił... dziwne nie... a ledwo odszedłem i spadki masakryczne... Podejrzewam, że nawet handlowcem chłopczyku nie jesteś bo jakbyś był to byś wiedział jedno handlowcy trzymają się razem oprócz tego nie masz [usunięte przez moderatora] żeby się ujawnić a proponuję Ci to:) może dostaniesz premię:)

xxxxxxx

panie P/CZ jestem PH na jednym z dużych oddziałów ,nigdy za tobą nie przepadłem,czytając bzdury jakie wypisujesz mam ochotę [usunięte przez moderatora] ale nie poniżę się do twojego stopnia!!!! [usunięte przez moderatora] Handlowałeś chinami a jak sprawa się rypła szukałeś wsparcia pisząc bzdurne maile skomląc jak pies o pomoc. TY NAJLEPSZYM PH CRAMO ???? BZDURA !!!!!!! W okresie kiedy pracowałeś (niby) rynek sam się nakręcał!!! Ciekawe jakim jesteś kozakiem sprzedając regały o których nie masz pojęcia. za sprzątanie uli się weź może tam znajdziesz kolegów Pozro dla panów z POZ panowie:):):) Chłopaki jesteście OK!!!!

Wiecie kto:D

Kiedyś Poznań dostał dyplom, za najlepszy wzrost sprzedażowy... Teraz Poznań nie ma handlowca i leci na pysk, a dlaczego??? bo kierownik był z Bp i wiedział jak się pucować ludziom, ze starej firmy:) Niestety handlowiec w Poznaniu rzucił kwitami:D i Poznań jest w (usunięte przez administratora) ie:D i czy kierownik jest ruszony??? nie:D a dlaczego:D bo ma sprawne usta:Dale obrót leci:D [usunięte przez moderatora] w końcu przyjdzie dzień kiedy ktoś przejrzy na oczy:D ja trzymam kciuki aby obrót w Poznaniu dalej leciał:D i żeby w końcu wyszły na jaw pewne niedociągnięcia Kierownika i Pboka. Czy Ktoś np. kiedyś się zastanawiał czemu jeździ ta a nie inna firma transportowa...to tylko moje rozważanie:) ale kto ma wiedzieć to wie co działo się w Poznaniu, a handlowiec pokazał kto w tej firmie ma siłe...i kto trzymał w ręce duże kontrakty:Dale lepiej było go oskarżyć o handel chińskimi telefonami po budowach:D i teraz płakać, że nie można zrobić 50% planu:Ddobrze że niektórzy mają swoje sposoby na odbieranie premii bez realizacji planu:D ja tej możliwości nie miałem i również odszedłem:D i niech mi ktoś powie, że się mylę:D i proszę o argumenty:Dbo fakty mówią same za siebie:D

Zostaw merytoryczną opinię o Cramo - Poznań

Cramo